Menu
Your Cart

Whiskas Kedi Maması

Whiskas


Whiskas kedi yaşamının hangi evresinde olduğu fark etmeksizin onun istek ve ihtiyaçlarını karşılamak için var! Whiskas kedi mamasının karşı koyulmaz lezzeti vardır. Muhteşem lezzetinin yanında kedi vücudunun alması gereken bütün vitamin ve mineralleri de içeren bu mama, kedilerin de kedi sahiplerinin de favorisidir! Kediler Whiskas’a karşı koyamaz! Titizlikle dengelenmiş sağlıklı içeriği anında midelerine indirirler. Ödüllü kedi maması Whiskas dünyanın farklı yerlerinde tercih edilmektedir.

Whiskas mama içerikleri hazırlanırken en kaliteli malzemeler tercih edilmiştir. Sebzeler, meyveler ve etler için üstün kalite standardı belirlenmiş, bu standarda ulaşmayan ürünler mamaların içinde kullanılmamıştır. Mama içine sevimli dostlar için hindi ve tavuk konmuştur. Hindi ve tavukların yetiştirilmesinde antibiyotik kullanılmamıştır. Tamamen doğal ortamında bulunulan hayvanlar tercih edilmiştir.

Mamaların içinde bulunan besinlerin kalitesi için seçim yapılırken, mutfakta bile kullanılması mümkün olan ürünler tercih edilmiştir. Kedi mamaları farklı besin içerikleri ile farklı dönemden, türden, ırktan, yaştan kedilerin ihtiyaçlarına hitap edecek kadar zengin çeşitlidir. Farklı Whiskas mama türlerinden kedinizin sağlığı için en iyi olacak mamayı tercih edin, onun uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmesine katkıda bulunun.

Kuzu, canlı yakalanan balıklar, Angus sığırı ve bizonlar, Whiskas mamalarının içinde yer alan aromalardan yalnızca bazılarıdır. Kediniz için doğru mama türünü keşif ettikten sonra, sıra kedinizin ne kadar miktar yediğini belirlemeye geliyor. Kedilerin yedikleri mama miktarı belirlenirken, kedilerin mevcut ağırlığının ölçülmesi ve yaşının belirlenmesi gerekiyor. Elbette zayıf olan bir kedi ile aşırı kilolu olan bir kedinin yemesi gereken mama miktarı aynı olmayacaktır. Kedinin yaşına göre de tüketmesi gereken mama değişir. Whiskas mama paketlerinin arkasında yer alan gram bilgisine göre kedinizi besleyebilirsiniz.

Kedinizi en uygun mama miktarı ile beslediğiniz zaman aşırı kilo ya da zayıflık gibi durumlardan kaynaklanan sağlık problemlerinden onu uzaklaştırmış olursunuz. Kedilerin yemeleri gerekenden fazla miktarda yemeleri aşırı kiloluluk ile sonuçlanabilir. Eğer kediniz mamasını sevmezse, ya da altta yatan farklı hastalıklar varsa, kediniz iştahsızlık çekerek aşırı zayıf olabilirler. Aşırı zayıf olan kediler vücutları için son derece önemli olan vitamin, mineral ve diğer besinleri alamayabilirler. Özellikle gelişim çağında olan kedilerin bu gerekliliklerden eksik kalmaları onların yaşamları boyunca bazı sağlık problemleri ile karşılaşmasına neden olabilir.

Whiskas Markasının Tarihi

Whiskas mama tarihi çok eskilere kadar uzanmaktadır. Kurulduğu günden bu yana bir numaralı kedi markası olan Whiskas, sahip olduğu felsefe, vizyon ve misyon ile diğer markalara adeta örnek olmuştur. Başarı merdivenlerini hızlı bir şekilde tırmanan marka, kedilerin sağlıkları için en çok veteriner hekimleri ve evcil hayvan sahipleri tarafından tercih edilmiştir. Whiskas maması ile beslenen kediler bir bakıştan dışarıdan fark edilebilir düzeyde sağlıklıdırlar. Whiskas kedileri canlı bakışlara sahip, parlak tüylü, oyuncul, enerjik ve dinamik olurlar. Siz de kedinizin sağlığı için, sevimli dostlarınızın uzun ömürlü olması için Whiskas mamalarını tercih ederek ona en büyük hediyeyi verin.

Whiskas kedi mamalarından daha önce kullanmadınız mı? Şimdiye kadar kedilerinizi farklı bir mama ile mi besliyordunuz? Kediniz sağlık sorunları ile mi boğuşuyor? Önceden sağlıklı olan kediniz şimdi nedensiz bir şekilde sağlıksız mı görünüyor? Hiç merak etmeyin. Whiskas kedi mamaları kedinizin sağlığını toparlaması için ona ihtiyacı olan her şeyi sunacak. Whiskas kedi mamalarından daha önce kullanmadıysanız, geçiş aşamasında basamaklı şekilde kedinize mama verilmesi tavsiye edilmektedir.

Basamaklı şekilde mama verilmesi kedilerin oldukça hassas olduğu bilinen sindirim sistemleri için harika bir yoldur. Sindirim sistemi sağlığı bir kedi için oldukça önemlidir. Yeni mamaya başlarken biraz eski mamasından biraz yeni mamasından karıştırın. Oranların her ikisinin ilk gün eşit şekilde paylaştırılmış olması gerekir. Toplamda 7 güne mama değişimi gerçekleştirilecektir. Her geçen gün karışım içine konulan yeni mama miktarının artması gerekir. Bu şekilde 7 gün sonunda kedinizin tamamen yeni mamasını yemeye başlaması şarttır.

Whiskas kedi mamalarını özellikle ilk defa yavru deneyen yavru kedilerde sindirim sistemi hassasiyetinden dolayı titiz davranmakta fayda var. Mama değişikliği yapmak pek çok insanın sandığının aksine o kadar da kolay değildir. Mama değişimini nasıl yapacağınızı bilmemeniz halinde, doğru mamayı bile bulmuş olsanız, kedinizde mama kullanımına bağlı olarak yan etkiler, alerji ortaya çıkabilir. Mamasında bir yanlışlık olduğunu düşünürken aslında tamamen mama değiştirme yönteminden dolayı ortaya çıkan yalnışlıklarla karşılaşabilirsiniz.

Kediniz ilk defa Whiskas kedi mamalarından yemeye başladığı andan itibaren onda olumlu değişiklikleri göreceğinizin garantisini veriyoruz. Bütün kedileri mutlu eden Whiskas, sizin kediniz için de ilaç gibi gelecek. Kedilerin ömrü Whiskas ile eğlenceli ve uzun olur. Tüylerinde canlılık vardır. Bakışları dinamik ve güzel bakar. Deri, dışarıdan bakan bir kişi tarafından bile ne kadar sağlıklı olduğnu görecek kadar açık şekilde ortadadır.  Whiskas kedileri hantal değildir, oynamak ve enerjilerini atmak isterler. Haydi sizin de kedinizin böyle olması için vakit kayıp etmeden kedinizi Whiskas’ın mükemmel aromalı mamaları ile tanışın.

Kedinizi motive etmek ya da onu bir konu hakkında eğitmek isterseniz ödül mamalarından kullanabilirsiniz. Kediler vurdum duymaz olurlar. Sizi anlamalarına rağmen, yapmanızı istemediğiniz şeyi yapmaya devam edebilirler. Ancak ödül maması kullanmanız halinde sevimli kediniz istediğiniz şeyi yapacaktır. Eğer kedinizde olumsuz davranma davranışları varsa, o zaman ödülün tersi olarak cezalandırma yöntemi kullanılabilir. Ancak uzmanlar kedilerin ödüllendirme yöntemi ile eğitilmesini daha doğru buluyorlar.

Ödüllendirme denildiği zaman genel olarak insanların aklına ödül maması gelse de, kedilerin ödüllendirmenin tek yolu onlara kedi maması vermek değildir. Sevgi göstermek, sevdiği bir fiziksel aktivite, oyuncak vermek gibi olumlu durumlar da kedilerin ödüllendirilmesine örnek verilebilir. Kedinizi en iyi onun sahibi olarak siz tanıyorsunuz. Onun sevdiği şeylerle onu ödüllendirebilirsiniz.

Whiskas Kedi Mamaları Çeşitleri

Whiskas kedi mama çeşitlerinin ne kadar zengin olduğunu fark ettiğiniz zaman şaşıracaksınız. Her mama farklı bir kedinin ihtiyacına özel olarak üretilmiştir. Kısır kedilerden yavru olanlara, kilolu olanlardan iştahsız çeken kedileri düşünen marka, geniş yelpazede ürün çeşitliliği ile evcil hayvan sahiplerine kolaylık sunuyor. Aradığınız ne ise Whiskas marka etiketinde bütün ürünleri uygun fiyattan bulabiliyorsunuz. Her bütçeden insan kendi kedisinin ihtiyaçlarını yüksek kalitede Whiskas ile karşılamanın mutluluğunu yaşıyor.

Ne var ki evcil hayvan sahibi olarak, işiniz yalnızca kediniz için en uygun mamayı tercih etmekle bitmiyor. Bundan daha fazlası var. Kedinizin ne ile beslediğiniz elbette çok önemli. Ancak sevimli kediniz için ne kadar mama verdiğinizin, nasıl bir beslenme türü uyguladığınızın da büyük önemi bulunuyor. Beslenmenin bir bütün olarak düşünülmesi gerekiyor. Yalnızca ne ile beslendiği değil, beslenmenin diğer yönlerinin de ele alındığı zaman beslenme gerçekten hak ettiği değeri bulmuş oluyor.

Whiskas mamalarını tercih eden uzman veteriner hekimler, evcil hayvan sahiplerini uyarıyor. Uzmanlara göre kedilerin kendilerine has beslenme yöntemlerinin olması gerektiğini söylüyor. Kedilerin her ne kadar içinde bulundukları döneme göre farklı mamalar tüketmesi gerektiği bilinse de, beslenme yönteminin hiçbir zaman değişmemesinde fayda olduğu söyleniyor. Örneğin kedinizi ilk sahiplendiğiniz zaman o bir yavruydu. Ancak yetişkinlik ve yaşlılık dönemlerine geldi. Elbette bu üç farklı dönemde kedinizin beslenmesi farklı olacak. Ancak beslenme türü neyse, onu hayatı boyunca koruması gerekecek.

Peki nedir bu beslenme türü? Uzman veteriner hekimlere göre uygulanması en doğru olan toplamda 3 farklı beslenme türü bulunuyor. Bu beslenme türleri arasından seçim yaparken evcil hayvan sahibinin hayat tarzı, kedinin davranışları, imkanlar vb. konuların dikkate alınması gerekiyor. En doğru beslenme tarzının seçiminde evcil hayvan ile sahibi arasında bir senkronizasyon olması gerekiyor.

İlk beslenme yöntemi sınırsız beslenme yöntemidir. Bu yöntem genellikle evden sabah çıkan ve akşama kadar gelmeyen evcil hayvan sahipleri tarafından uygulanıyor. Beslenme yönteminde kedi her zaman mama kabında hazır şekilde mama bulabiliyor. Beslenme yönteminin uygulandığı kedilerin aşırı kilolu olmaması gerekiyor. Aksi halde bir nevi kedinizin kilo almasına devam etmesine izin vermiş oluyorsunuz. Bu yöntemi uygulamayı düşünüyorsanız kedinizin yalnızca o gün için hazır yiyeceği olduğundan emin olun. Günlerce mama kabında mama beklemesi kesinlikle tavsiye edilmemektedir. Kediler yemek için taze yemeğe ihtiyaç duyarlar.

Kedilerinizin  refah düzeyi ve sağlığı açısından kaç kilo olduğu büyük önem taşımaktadır. Kedinizin kilosu onun yaşamında büyük bir fark yaratacaktır. Her kedi ırkı için ideal olan bir büyüklük ve ağırlık vardır. Veteriner hekime kedinizi götürdüğünüz zaman kediniz için ideal olan kedi kg aralığını öğrenebilirsiniz. Eğer kedinizde aşırı kilo varsa bu durum onun depresyona girmesine neden olabilir. Yapılan çalışmalar kilolu olan kedilerin ömrünün sağlıklı olan kedilerin ömrü ile kıyasla daha kısa olduğunu ortaya koymuştur.

Fazla kilolu olan kedilerde ortaya çeşitli hastalıkların çıkma riski bulunur. En çok karşılaşılan hastalıklar arasında kalp rahatsızlığı, nefes darlığı, böbrek taşları, diyabet ve mesane kanseridir. Bu hastalıkların tümü kediniz üzerinde ciddi sağlık sorunlarına işaret eder. Aşırı kilolu kedilerin sayısı azımsanamayacak kadar çoktur. Bu sorunun kademeli olarak ortaya çıkmasından dolayı pek çok kedi sahibi kedinin aşırı kilolu olduğunu görmekte zorlanabilir.

Kedilerde kilo alımına etki eden farklı etmenler bulunur. Tıbbi problemler, cinsiyet, ırk, yaş, yaşam alanı, aşırı beslenme, kısırlaşma gibi etmenler temel nedenler olarak karşımıza çıkar. Dişi kediler erkek kedilere göre daha kilolu olma eğilimdedir. Bazı cins kedilerin kilo almaları daha kolaydır. Özellikle melez cinsten olan kediler daha kiloludur. Aşırı mama vermek, kedilerin kilo almasına yol açar. Mama vermeyi sınırlandırmak gerekir.

Whiskas kedilerinizi beslemek için süreli beslenme yönteminden de faydalanabilirsiniz. Bu beslenme yöntemi diğer yöntemlere göre daha çok tercih edilmektedir. Süreli beslenme yöntemi ilk beslenme çeşidinin tam tersidir. Bu beslenme yönteminde evcil hayvan beslenmek için yalnızca bazı zamanlarda mama bulur. Kedinize mama vermeniz belli bir süre boyunca mamayı kapta tutmanız, süre dolduğu zaman yemese bile mamayı kaldırmanız bu beslenme türüne örnektir. Kedinizi süreli beslenme türüne alıştırmak isterseniz bir süre uygulayarak onun alışmasını sağlayın. Kısa süre sonra kediniz mamayı gördüğü an kaldırmanızdan önce mamayı bitirmek isteyecektir.

Süreli beslenme yöntemi çalışan ve gün boyu evde olmayan insanlar için uygun değildir. Son olarak uygulanabilecek diğer beslenme tarzı öğün tarzı beslenmedir. Bu beslenme tarzı aslında süreli beslenmenin bir alt dalı olarak da düşünülebilir. Aynı şekilde bütün gün evde olmayan birinin bu beslenme türünü uygulaması mümkün değildir. Öğün tarzı beslenme insanların beslenmesine benzer. Kediniz için önceden beslenme öğünleri belirlersiniz. Bu öğünlerde ona yemek verirsiniz. Öğün dışında kediniz beslenmek için mama bulamaz. Öğün beslenmesinde genellikle kuru ve yaş mama ayrı ayrı verilir. Ara öğünler de düşünülür. Özellikle zayıflık problemi görülen kediler için bu beslenme türü uygundur. Whiskas kedi maması kullanarak bu beslenme tarzlarını sevimli dostunuz üzerinde uygulayabilirsiniz.

Whiskas Yavru Kedi Mama Çeşitleri

Whiskas tarafından yavru kediler için özenle hazırlanan yavru kedi mamaları, miniklerin gelişimi ve sağlığı için özel olarak hazırlanmıştır. Zengin içeriği, sağlıklı oluşu ve ekonomik anlamda ulaşılması  mamanın bir numara olmasına katkı sağlamıştır. Kedilerin sağlıklı olmaları için özelliklere yavru oldukları dönemde gerekli besinlerin verilmesi onların hayatlarının geri kalanını sağlıklı bir şekilde geçirmelerini sağlayacak. Tam tersi söz konusu olduğu durumlarda ne yazık ki kediler hayatlarının sonuna kadar çeşitli sağlık problemlerinden yakınacaktır.

Yavru kediler için hazırlanan mama çeşitlerinin hepsi ortak olarak sindirim sistemini rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Yavru kedilerin sindirim sistemleri çok hassas olur. Verilen mamalar onların bünyesinde alerjik etki gösterebilir. Whiskas mama tercih etmeniz halinde onun bünyesine zarar vermezsiniz. Kedilerin yavru oldukları zaman düşünülmesi gereken tek hassas nokta onların sindirim sistemi değildir. Kediler küçük olduklarında annelerinden aldıkları bağışıklık sisteminin çok hızlı bir şekilde düşmesine tanıklık ederler.

Bağışıklık sistemi düşük olan canlılar dışarıdan gelebilecek en ufak hasara karşı bile açık hale getirler. Bağışıklık sisteminin düşük olması hastalık anlamına gelir. Bağışıklık sisteminin desteklenmesi bu nedenle hayati önem taşımaktadır. Kedilerin hasta olmamaları için alınacak en güzel önlem onların Whiskas mamalar ile beslenmesidir. Whiskas maması ile beslenen kedilerin bağışıklık sistemleri özel içerikler ile destekleniyor ve bu kediler asla hasta olmuyor!

Whiskas mamayı (yavru kedi için olan çeşitleri) kediniz 1 yaşına kadar vermeye gönül rahatlığı ile devam edebilirsiniz. Bir yaşında sonra kediler yavru olmaktan çıkarak yetişkinlik dönemine girerler. Farklı bir döneme girmekle beraber kedinizin ihtiyaçları da değişecektir. Yeni bir mama, kedinizi içinde bulunduğu farklı döneme hazırlayacaktır. Bir yaşından ortalama 7 yaşına kadar kediler yetişkinlik dönemi içindedirler. 7 yaşını geçen kediler artık yaşlı kedi olarak kabul edilir. Bu döneme giren kedilerin yaşlılar için özel olarak hazırlanan Whiskas kedi mamaları ile beslenmesi gerekir.

Yavru kediler için hazırlanan mamalarda bağışıklık sistemi ve sindirim sistemi ön plana çıkarken, yetişkinlik döneminde onların mamalarında onların yaşlılık dönemine hazırlanacağı içerikler kullanılmıştır. İyi, sağlıklı ve güçlü yaşlılık dönemi geçirmenin yolu yetişkinlik döneminden geçer. Ancak bu dönemde gerekli destekleri alan kedilerin ileri yaşlarda mutlu ve sağlıklı oldukları yapılan çalışmalar ile ortaya konmuştur. Siz de kedinizin sağlıklı bir şekilde yaşlanmasını isterseniz, Whiskas kedi mamalarını tercih edin.

Whiskas yavru kedi maması ve diğer tür kedi mamaları, kapsamlı geliştirilen klinik beslenme araştırmaları sonucunda ortaya konmuştur. Bilimsel çalışmalarla desteklenen mama içerikleri adeta sağlığın bir kanıtı gibidir. En yüksek kalitede üretilen mamalar olarak bilinen Whiskas kedi mamalarının sırrı bilimsel içeriklere sahip olmasndan ileri gelmektedir. Küresel anlamda dünyanın her yerinden tercih edilen marka, dengelenmiş içeriği ile kedileri mutlu ediyor. Marka, beslenme felsefesi ile mama sektöründe adeta devrim yapıyor.

Beslenme teknolojisi alanını yakından takip eden marka, kendi alanını  takip etmekten bir adım ileriye giderek, bulunduğu alanı geliştirmek için dur durak bilmeden çalışan Whiskas, yaptığı çalışmalar ile ödüle layık görülmüştür. Uzun vadeli ve kısa vadeli farklı çalışmalar yürüten Whiskas, çalışmalarından elde ettiği bilgileri kullanarak daha iyi mama içerikleri üretmek için çabalıyor. Whiskas felsefesi gereği her evcil hayvanın en iyi mamayı yemesi gerektiğine inanıyor. Bu inancının ışında yeni işler üretmeye devam ediyor.

Whiskas bu özellikleri ile bir mamadan daha fazlası olduğunu gösteriyor. Uzmanlar ile bilimsel yollar ile hazırlanan mamalar sayesinde sevimli dostların sağlığı en ön planda tutuluyor. Tıbbi anlamda olumlu etkileri bütün hayvanlar üzerinde biliniyor. Veteriner hekimler insanlara en çok Whiskas kedi mamaları ile beslenmeleri gerektiğini söylüyor. Bu mükemmel içerikler sayesinde kediler yaşamlarının her döneminde mutlu ve sağlıklı kalmayı başarıyor.

Yediği mamalardan memnun kaldığı ve sağlıklı olduğunu gösteren pek çok madde bulunuyor. Whiskas mama ile beslenen kedilerin her anlamda sağlıklı oldukları tek bakışta göze çarpıyor. Kedileriniz eğer Whiskas mama yiyorsa, aşağıdaki özellikte olacaklardır:

·        Keyifli olmak,

·        Sağlıklı tüylere sahip olmak,

·        Bakışların canlı olması,

·        Tüylerin renginin parlaması,

·        Mutluluk hali,

·        İştahın ne az ne de çok olması, dengelenmesi,

·        Hareketli olmak Whiskas kedilerinde en sık görülen özellikler arasında yer alıyor.

Siz de kedinizin sizinle oynamasını, bakışlarının canlı olmasını, oyuncul ve mutlu kalmasını istemez misiniz? Cevabınız evetse, kedinizin hangi dönemde bulunduğuna göre bir Whiskas mama tercihi yapın. Eski mamasını yeni maması ile anlatılan şekilde değiştirin. Kedinizin geçireceği evrime hazırlıklı olun! Tebrikler kedinizin sağlığı için en doğru kararı verdiniz.

Kedilerin ihtiyaçları olan besinleri almadıkları, mamalarının kaliteli olmaması gibi durumlarda olumsuz belirtiler ortaya çıkmaktadır. Bu belirtilerden en çok şikayet edilenler arasında bu maddeler bulunuyor:

·        Böbrek taşları,

·        Aşırı kilolu olma,

·        İç organlarda problemler,

·        Tüylerde yoğun dökülme,

·        Yorgun hissetme,

·        Hantallaşma,

·        Zayıflık,

·        Kaka kıvamının sulu olması,

·        Büyümenin geç ve yavaş olması,

·        Kilonun hızlı bir şekilde artması gibi durumların söz konusu olduğu hallerde, kedinizin mamasından memnun olmadığını anlamak zor değildir.

Bu belirtiler sizin kedinizde de varsa kedinizin mamasını Whiskas mama ile değiştirin. Eğer kedinizi zaten Whiskas mama ile besliyorsanız, kedinizin yediği mamaya karşı alerjisi olabilir. Bu durumda en iyisi, kedinizi Whiskas’ın alerjik kediler için özel olarak ürettiği mamalar ile beslenmesi olacaktır. Mama değişikliği yaparken 7 gün kuralının unutulmaması çok önemlidir. Mama değişimi yapılmasına karşın belirtilerin hala devam etmesi halinde, en kısa zamanda vakit kayıp etmeden veteriner hekiminizi ziyaret etmeniz gerekir.

Whiskas Kısır Kedi Mama Çeşitleri

Whiskas kısır kedilerin sağlığını unutmadı. Kısır kediler diğer kedilerden farklı olarak bazı ihtiyaçlara sahiptir. Bu ihtiyaçların karşılanması için Whiskas mamasının gücüne güvenin. Kediniz kısırlaştıktan sonra huylarında hatta karakterinde bile değişiklik olduğunu görebilirsiniz. Kedilerin iştah düzeyinde, uykusunda, oyun oynama süresinde, vücut ihtiyaçlarında büyük değişiklik olacaktır. Bu değişikliklere hazır olmanız çok önemlidir. Aksi halde kedinizin sağlığında sorunlar olabilir.

WHISKAS Tavuklu Kuru Kedi Maması 14KG
Yeni Stokta yok
Marka: Whiskas
WHISKAS Tavuklu Kuru Kedi Maması 14KGYetişkin kediler için tam mamaDışı kıtır, içi yumuşak ve lezzetli. Lezzetli dolgulu parçacıklar içerir.WHISKAS® 1..
$133,12
Vergiler Hariç:$133,12
WHISKAS Tavuklu Kuru Kısır Kedi Maması 1.4KG
Yeni Stokta yok
Marka: Whiskas
WHISKAS Tavuklu Kuru Kısır Kedi Maması 1.4KGDışı kıtır, içi yumuşak ve lezzetli. Lezzetli dolgulu parçacıklar içerir.Whiskas® Sterile’in içeriği kısır..
$66,56
Vergiler Hariç:$66,56
WHISKAS Ton Balıklı Kuru Kedi Maması 14KG
Yeni Stokta yok
Marka: Whiskas
WHISKAS Ton Balıklı Kuru Kedi Maması 14KGYetişkin kediler için tam mamaDışı kıtır, içi yumuşak ve lezzetli. Lezzetli dolgulu parçacıklar içerir.WHISKA..
$133,12
Vergiler Hariç:$133,12
WHISKAS Sığırlı Kuru Kedi Maması 3.8KG
Yeni Stokta yok
Marka: Whiskas
WHISKAS Sığırlı Kuru Kedi Maması 3.8KGYetişkin kediler için tam mamaDışı kıtır, içi yumuşak ve lezzetli. Lezzetli dolgulu parçacıklar içerir.WHISKAS® ..
$64,90
Vergiler Hariç:$64,90
WHISKAS Tavuklu Kuru Kedi Maması 3.8KG WHISKAS Tavuklu Kuru Kedi Maması 3.8KG
Yeni Stokta yok
Marka: Whiskas
WHISKAS Tavuklu Kuru Kedi Maması 3.8KGYetişkin kediler için tam mamaDışı kıtır, içi yumuşak ve lezzetli. Lezzetli dolgulu parçacıklar içerir.WHISKAS® ..
$64,90
Vergiler Hariç:$64,90
WHISKAS Tavuklu Kuru Yavru Kedi Maması 2KG WHISKAS Tavuklu Kuru Yavru Kedi Maması 2KG
Yeni Stokta yok
Marka: Whiskas
WHISKAS Tavuklu Kuru Yavru Kedi Maması 2KGYavru kediler için tam mamaWHISKAS® 2-12 aylık ürünümüz yavru kedinizin sağlıklı gelişimi için ihtiyacı olan..
$42,60
Vergiler Hariç:$42,60
WHISKAS Ton Balıklı Kuru Kedi Maması 3.8KG WHISKAS Ton Balıklı Kuru Kedi Maması 3.8KG
Yeni Stokta yok
Marka: Whiskas
WHISKAS Ton Balıklı Kuru Kedi Maması 3.8KGYetişkin kediler için tam mamaDışı kıtır, içi yumuşak ve lezzetli. Lezzetli dolgulu parçacıklar içerir.WHISK..
$69,89
Vergiler Hariç:$69,89
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)