Menu
Your Cart
Hızlı Kargo
%100 Orjinal Ürün
EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Viyo Reinforces Cat Yetişkin Kediler İçin Gıda Takviyesi 7 x 30 Ml

Viyo Reinforces Cat Yetişkin Kediler İçin Gıda Takviyesi 7 x 30 Ml
2-3 gün içinde
Viyo Reinforces Cat Yetişkin Kediler İçin Gıda Takviyesi 7 x 30 Ml
$35,24
Vergiler Hariç: $35,24
  • Stok Durumu: 2-3 gün içinde
SATILDI ADET 0
BAKILDI ÜRÜNE 1210

Viyo Reinforces Cat Yetişkin Kediler İçin Gıda Takviyesi 7 x 30 Ml

 
Viyo Reinforces veterinerler tarafından geliştirilmiş sağlıklı bir içecektir. İçeriğinde kedinizin bağırsak florası ve sindirimine faydalı prebiotik lifler ihtiva eder. Bağırsak florası sindirim sağlığına faydalı yaklaşık 80 değişik türde bakteri içerir. Bağırsak içeriğinin yaklaşık 1 ml’sinde 105 ile 109 bakteri kolonisi bulunmaktadır. Viyo Reinforces bu bakterileri besler ve dolayısıyla kedinizin doğal bağışıklığının artmasına yardımcı olur. Çünkü tıpkı insanlarda olduğu gibi kedinizin bağırsak florası, güçlü savunma ve sağlığının %70 sorumlusudur.
 
Viyo Reinforces nadir FOSim+ (Fruktooligosakkarit ve İnulin) formülünü içerir. Bu iki prebiotik lif kombinasyonu, kedinizin bağırsak florasında iyi bakteri oluşumunu destekler. Likit formu sayesinde prebiotik lifler midede öğütülmez, istenen yere, yani kedinizin bağırsak florasına doğrudan geçiş yaparlar.
Kedinizin sindiriminin düzeldiğini, parlak tüyleri, sert dışkısı ve artan canlılığı sayesinde anlayabilirsiniz. Kedinizin mevcut sağlık durumuna göre, Viyo Reinforces kullanımının neticesini 1 ile 4 hafta içersinde görmeye başlarsınız.
 
Viyo Reinforces kedilerde her yaş evresinde duyulan ihtiyaçlara göre mevcuttur. Yetişkin, yaşlı ve yavru kedi ihtiyaçları farklı olduğundan 3 çeşit Viyo Reinforces bulunmaktadır.
 
Viyo Reinforces Kitten: 1 ile 12 ay arasındaki yavru kediler için
Viyo Reinforces Adult: 1 ile 7 yaş arasındaki kediler için
Viyo Reinforces Senior: 7 yaş üstü kediler için
 
 
Kullanım Şekli:
 
Bir kutuda, her biri 30 ml günlük doz olan 7 paket bulunmaktadır. Kedinizin yaşını, ırkını veya kilosunu gözetmeksizin günlük bir paket veriniz. Sabahları ilk öğün öncesi vermek en iyisidir. Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Viyo Reinforces %100 doğaldır ve kalorisi düşüktür. Herhangi bir mamayla veya diyetle birlikte verilebilir.
 
Viyo Reinforces kedinizin bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. Bütün sene boyunca, özellikle kedinizin ekstra bağışıklığa ihtiyaç duyduğu zamanlar, günlük kullanım için geliştirilmiştir. İlkbaharda havaların ısınmaya başlamasıyla beraber evcil hayvanınız dışarıya daha sık çıkmaya başlar. Dışarıda keşfettiği nesneleri koklayıp tatmaktan hoşlanır ve bu gibi durumlar genelde ishale sebep olur. Yaz aylarında ise sıcak havalar ve seyahat stresi genellikle sindirim sorunlarına sebep olur. Sonbahar ve kış aylarında ise soğuk havalar sebebiyle kediniz mikrop kapmaya daha yatkındır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi