Menu
Your Cart

Royal Canin Kedi Maması

Royal Canin


Royal Canin kediniz için özel ve doğru beslenmeyi sunar. Her kedi özeldir ve ihtiyaçları da özeldir. Bu ihtiyaçların giderilmesi son derece önemlidir. Bir kedinin beslenme açısından neye ihtiyaç duyduğunu anlamak için, hassasiyetinin, ırkının, yaşının, cinsiyetinin, yaşının ve diğer faktörlerin dikkate alınması gerekir. Ancak bu şekilde kediniz için en doğru olan mamayı bulmanız mümkün olur.

Kediniz için en doğru mama Royal Canin mamayı tercih etmeniz halinde, kediniz sağlıklı, mutlu, oyuncu ve huzurlu olacaktır. Royal Canin ile beslenen kediler tek bir bakışta diğer kedilerden ayrılmaktadır. Çünkü Royal Canin kedi mamaları içinde bulunan özel içerikler kedilerin sağlıklı bir görünüme kavuşmalarını sağlar. Royal Canin kedilerinin tüyleri parlak olur. Derilerinin bile ışıltısı gözleri alır. Hareketleri dinamiktir. Sevecen olurlar. Hangi dönemde oldukları fark etmeksizin bütün dönemleri sağlıklı geçirirler.

Peki kediniz için doğru markayı tercih ettiniz, ancak doğru modeli nasıl tercih edeceksiniz? Mama tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken kriterlerin başında yaş gelir. Kediler ortalama 10 13 senelik bir yaşama sahiptirler. Bu nedenle 0 ile 12 ay arası yavru kedilik dönemleridir. Daha sonra yetişkin dönemine, yaşlılık ve son olarak olgunluk dönemine girerler.

Yavru kedilerin beslenmesinde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan bir tanesi, kedinin bağışıklığıdır. Çünkü yavru kediler bağışıklıklarını annesinden alır. Ancak büyümesi ile beraber bağışıklığı aşamalı olarak düşer. Eğer doğru mama tercihi yapılmazsa bağışıklığın düşmesi onu hastalıklara karşı tamamen açık hale getirir.

Royal Canin yavru kedi mamaları içinde kedilerin bağışıklık sistemlerinin desteklenmesine yönelik zengin içerikler bulunmaktadır. Aşamalı olarak düşen bağışıklık sistemi özel içerikler ile desteklenir. Royal Canin ile beslenen kediler hasta olmaz. Çünkü güçlü bağışıklık sistemleri onların her türlü hastalık ile boğuşmasına yardımcı olur.

Yavru kedilerde dikkat edilmesi gereken diğer önemli nokta kedilerin mamaya alıştırılmasıdır. Daha önceden anne sütü ile beslenen kedi, mamaya geçiş yaparken zorlanabilir. Bazı kediler mama yemeyi reddedebilir. Bu durumlar giderilmediği zaman ileride çok ciddi sağlık problemleri ortaya çıkar. Bu nedenle özellikle yavru kediler için mama tercihi hayati önem taşır.

Yavru kedinizin aldığınız mamayı iştahlı bir şekilde, uygun miktarlarda yemesi gerekir. Eğer kediniz mamasını yemiyorsa farklı mamalar denenebilir. Sevilen bir aroma bulunması çok önemlidir. Burada kedi sahibine çok iş düşüyor. Ayrıca kedi sahiplerinin sabırlı olmaları gerekiyor. İlk aşamada kediler yeni mamalara alışamayabiliyor. Ancak zaman geçmesi ile birlikte kediler mamalarına barışarak maması ile sağlıklı bir ilişki geliştirebiliyor.

Doğru Royal Canin çeşidini seçtiğiniz zaman zaten inanıyoruz ki kediniz ile böyle bir problem yaşamayacaksınız. Çünkü Royal Canin mamaları kedinizin iştahını açması için özel olarak üretilmiştir. Bütün kediler Royal Canin mamalarına bayılarak yerler. Bu sayede kediler hem lezzet tadarlar hem de sağlıkları için son derece önemli olan besin maddelerini vücutlarına almış olurlar.

Royal Canin Markasının Tarihi

Royal Canin markası kurulduğu günden bu yana, mama sektöründe bir numaradır. Kaliteli mama içerikleri, sağlıklı oluşu, uygun fiyatları ile kedi sahiplerinin en çok tercih ettikleri mama markası haline gelmiştir. Kedi mamaları yaşa, özel ihtiyaçlara, ırka ve kıvama göre üretilmektedir. Her kedi, türü, yaşı, ihtiyacı ne olursa olsun fark etmeksizin, Royal Canin’de uygun bir mama bulabilir.

Peki kedilerin özel ihtiyaçları neler olabilir? Kediniz için Royal Canin’de hangi özel mamaları bulabilirsiniz? Aşağıdaki maddelere göre özel mamalar tercih ederek Royal Canin ile kedinizin sağlığını koruyabilirsiniz:

·        Kısır kediler için mamalar,

·        Ağırlıklı olarak ev içi yaşamına sahip kediler için mamalar,

·        İdrar yolları sağlığını korumaya yönelik mamalar,

·        Büyüme ve gelişim sürecinde olan kediler için özel mamalar,

·        Tüy yumaklarına karşı özel mamalar,

·        Hassas deri ve tüylere sahip olan kişiler için özel mamalar,

·        Gebe ya da anne kedi için özel mama türleri,

·        Seçici damak tadına sahip kediler için özel mamalar,

·        Kilo kontrolü sağlamak isteyen kediler için mamalar tercih ederek hem sağlıklı hem de mutlu kedilere sahip olabilirsiniz.

Royal Canin mama kedinin içinde bulunduğu duruma göre farklı bir çeşitte olacaktır. Zengin mama çeşitleri sayesinde kediniz için mama bulurken zorlanmazsınız. Mama türleri yalnızca özel ihtiyaçlar için üretilmiyor. Aynı zaman kedilerin ırkları da göz önünde bulunduruluyor. Yapılan araştırmalar benzer ırktan olan kedilerin benzer damak tadına sahip olduklarını ortaya koymuştur.

 Royal Canin kedi ırkına göre mama türlerini seçebilirsiniz. Özel mamaların üretildiği kedi ırkları şu şekilde sıralanabilir:

·        İran kedisi (PERSİAN),

·        British Short hair,

·        Sphynx,

·        Siyam kedisi.

Bunlara ek olarak bütün kedi ırkları için geçerli olabilecek “bütün ırklara uygun” mama türü de bulunmaktadır. Eğer kedinizin ırkı yukarıda sayılan ırklara uymuyorsa endişe etmeyin. Bütün ırklara uygun mama etiketini bularak o mamayı kediniz için satın alabilirsiniz.

Royal Canin markası için sürdürülebilirlik en önemli değerlerden bir tanesidir. Sürdürülebilirlik yaklaşımının temelinde, hem evcil hayvanlara hem de insanlara ve tabi ki gezene hak ettikleri saygıyı göstermek yatıyor. Mama üretim süreci ve mama içerikleri bu anlayışa uygun olarak geliştiriliyor.

Royal Canin, bilim, sağlık ve beslenmenin buluştuğu noktada yer alıyor. Marka için öncelik her zaman sağlık oluyor. Kedi ve köpeklerin sağlığı ön planda olmayan işler yapılmıyor. Çalışmaların tümü bilimsel verilere dayandırılarak hazırlanıyor.

Kediler için bu mamaları tercih ederken evcil hayvan sahiplerinin yaş kriterine önem vermeleri gerekiyor. Zira farklı yaşta kedilerin tercih etmeleri gereken mama tipleri arasında önemli farklar oluyor. Yaşlı kediniz varsa, onun için alacağınız mamanın mutlaka yaşlanmayı geciktiren yapıda olması gerekiyor. Yaşlılar için üretilen yaşlı kedi mamalarında içerik kedilerin yaşlılık dönemini de sağlıklı ve huzurlu geçirmesini sağlıyor.

Yaşlılar için hazırlanan mama formlarının kolay sindirilebilir olmasına büyük önem veriliyor. Yaşlı kedilerin dişleri, ileri yaşa bağlı olarak zayıflayabiliyor. Bu nedenle mama kıvamının çiğnenecek kadar yumuşak olmasına önem veriliyor. Yaşlı kedileri üretilirken kedilerin yavaşlayan metabolizmaları da elbette dikkate alınıyor.

Kedilerin beslenmesinde etkili olan tek önemli faktör yaş değildir. Kediler hakkında sahip olacağınız genel bilgiler onların beslenme düzenleri hakkında size iyi bir fikir verirler. Kediler et obur canlılar olduklarından et, kuzu, tavuk gibi aromalara bayılırlar. Mama tercihi yaparken bunu göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz.

Kediler aynı zamanda hem yaş hem de kuru mama tüketmelidir. Bazı insanların aklında yaş mamaya karşı soru işareti olsa da, yaş mamanın verilmesi beslenme açısından önemli bir noktadır. Ancak ne yalnızca kuru mama ne de yalnızca yaş mama verilmesi doğrudur. Her ikisinin uygun miktarlarda kullanılması kedinin sağlığı açısından önemlidir.

Kedinize mama vermenizin belli bir saati olmak zorunda değil. Çünkü zaten kediler belli bir zamana göre değil, canları istediklerinde yemek yerler. Kediniz siz yemek yedirmek istiyorsunuz diye yemek yemez. Bağımsızlıklarına düşkün olan bu canlılar bu özelliklerini yemek yeme konusunda da açıkça gösterir.

Çalışma düzeninizden dolayı sabahları evden çıkıp, akşam vaktinde ancak geri dönüyosanız durum farklıdır. Kedinizin canı yemek istediğinde orada olamayacaksanız kabına mutlaka mama bırakıp öyle evden çıkmanız gerekir. Aksi halde kediniz bütün bir gün boyunca aç kalmış olur ve bunu istemezsiniz. Kedilere mamayı taze vermek önemlidir. Bayatlayan ve çok uzun süre mama kabında bekleyen mamaları kediniz yemek istemeyecektir. Bu nedenle kabın içinde mamaları mümkün olduğu kadar bekletmemeye çalışmanız gerekir.

Kedinizin yediği mama türü büyük çoğunlukta kuru mama ise, kedinizin suya olan ihtiyacı artacaktır. Ayrı bir kapta mamanın hemen yanında her zaman temiz su bulundurmak gerekir. Sürekli yaş mama yiyen kediler için ise su ihtiyacı daha az olur. Ancak yine de mama yanında su bulundurmak gerekir. Kedi susuzluğu ciddi  sağlık problemlerinin görülmesine yol açabilir.

Royal Canin  Kedi Mamaları Çeşitleri

Royal Canin kedi mama çeşitleri geniş bir yelpazede yer aldığı için kedinize sevdiği bir mamayı bulmakta zorlanmazsınız. Kedinize hem kuru hem de yaş mama verebilirsiniz. Ancak burada önemli olan nokta kedinin ağırlıklı olarak kuru maması ile beslenmesidir. Çünkü kuru mama içinde kedinizin durumuna göre ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri alabileceği içerikler bulunur. BU içeriklerin mutlaka alınması gerekir.

Royal Canin  mama içerisinde yer alan besin değerlerinin kedi tarafından alınmaması halinde kedinizde ciddi sağlık sorunları meydana gelebilir. Bunu bir insanın yemek yemediği ya da dengesiz beslendiği için hasta olması gibi düşünebilirsiniz. Royal Canin kuru ve yaş mamalarını tercih ettiğiniz zaman kedinizin sağlığında herhangi bir problem olmaz.

Royal Canin  kedi mamasını verirken ağırlıklı olarak kuru mama beslenmesini başarılı bir şekilde yapabildikten sonra beslenmenin çeşitlendirilmesinde bir sakınca yoktur. Ancak bu sırada da çok dikkatli olmak gerekir. Çünkü ek olarak verilen besinler de kedinizin sağlığını olumsuz yönde etkileyebilir. Ek olarak verilen yaş mamanın özellikle porsiyonuna dikkat etmek önemlidir. Kediniz siz ona ne kadar yaş mama verirseniz o kadarını yemek isteyecektir. Bu noktada kontrolü elinizde bulundurmanız ve kedinize hayır demeyi öğrenmeniz gerekir.

Royal Canin  kedi maması yaş ve kuru mama şeklinde karışıtılarak ve uygun miktarlarda verildiğinde kediniz sağlıklı olur. Hem alması gereken besinleri almıştır, hem enerji ihtiyacı karşılanmıştır, hem de lezzetli bir yemek yemenin keyfini çıkarmıştır. Eğer kedinize yalnızca kuru mama verirseniz bu durum onların yemek yemekten sıkılmasına yol açabilir. Bu nedenle kedinizi mutlu etmek için bazı değişiklikler yapmanız önemlidir.

Kedinizin sıkılması onun iştahını kayıp etmesine ve uzun dönemde kilo kaybı gibi ciddi problemler yaşamasına yol açacaktır. Kedinizin yemek ile arasında olan ilişkiyi gözlemleyin. Kedinizin severek yemek yemesini sağlayın. Ancak hiçbir zaman ölçüyü kaçırmayın. Çünkü iştahsızlık ve aşırı zayıflığın problem olması gibi, çok fazla kilolu olmak da önemli bir sağlık problemidir.

Yapılan çalışmalar her 4 kediden bir tanesinin aşırı kilolu olduğunu, bir tanesinin de obezlik sınırında olduğunu ortaya koymuştur. Bu oranın her geçen gün arttığı bilinmektedir. Bu ciddi sağlık problemine neden olan en önemli etmen mama miktarının fazla verilmesi ve kedinin hareketinde azalmalar olmasıdır.

Kedilerin hareket etme miktarı pek çok farklı etmene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Kedinin nerede yaşadığı, kedinin yaşı, varsa özel durumları onu etkileyecektir. Eğer kediniz ev içinde yaşıyorsa, kedinizin hareket etmek için fazla yeri yok demektir. Ev kedileri sokak kedileri ile kıyaslandığı zaman daha az hareketli olmaları ile bilinirler. Buna karşın bir sokak kedisi gününün büyük çoğunluğu gezerek yani hareket ederek geçirir.

Kedinizin yaşı ilerledikçe daha az hareket etmesi ve hatta hantallaşması normal kabul edilebilir. Kediniz ileri yaşlarda bebekliğinde olduğu kadar hareketli olmayacaktır. Bu durumu normal kabul etmek ve beslenme düzenini bu bilgi ışığında düzenlemek çok önemlidir. Kedinizin yaşı ilerledikçe daha düşük kalorili mamaların verilmesi bu nedenle önem taşımaktadır.

Kedinin yaşı ilerlemesi ile birlikte meydana gelen tek değişim onun hareket miktarı olmayacaktır. Vücudu da bir takım değişikliklerden geçecektir. Örneğin yaşlı kedilerin sindirim sistemleri ile metabolizmaları daha yavaş çalışmaya başlar. Kediniz aynı mamayı eskiye göre sindirmekte daha zorlanır. Bu nedenle sindirilmesi kolay olan mamaların tercih edilmesinde fayda vardır.

Royal Canin mamaları evcil hayvanlara olan tutkusu nedeni ile bu kadar başarılıdır. Her işi canla başla yapan marka, evcil hayvan sahipleri için daha güzel bir dünya yaratmak için çalışıyor. Evcil hayvan sahipleri en kaliteli mamaları en uygun fiyattan almış olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Royal Canin evcil hayvan sahiplerini en iyi şekilde anlamak için çalışıyor. Çünkü marka, evcil hayvan sahiplerini ne kadar iyi anlamayı başarırsa o ölçüde pozitif bir fark yaratıyor. Beslenme sorunlarına çözüm bulma konusunda bir numaralı olan marka, hiçbir şeyin değerini hafife almadan çalışıyor. Evcil hayvan sahipleri ile düzenli olarak bağlantı kuruluyor ve içerikler bu yönde geliştirilmeye devam ediyor.

Kedilerde bazı mamalara karşı hassasiyet ve alerji problemi olabilir. Bu nedenle evcil hayvan sahiplerinin çok dikkatli olarak verdikleri mamalar konusunda seçici olmaları gerekir. Kediler için Royal Canin marka çeşitlerinden başka mama verilmesi tavsiye edilmemektedir. Kedilerin varsa alerjik reaksiyonları sahibi tarafından takip edilmesi gerekir. En çok karşılaşılan alerji başında tavuk alerjisi gelir. Her ne kadar tavuk çok besleyici ve faydalı bir besin olsa da bazı kedilerde alerji görülmesini normal kabul etmek gerekir.

Alerjiler dışında bazı yiyeceklerin kedilere verilmesi tamamen zararlıdır. Bu yiyeceklerden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

·        Tuzlu yiyecekler,

·        Yağda kızarmış yiyecekler,

·        Çikolata,

·        Dondurma,

·        Şekerli yiyecekler,

·        Pastırma benzeri etler,

·        Sucuk,

·        İnek sütü ve laktoz içeren diğer sütler kesinlikle kedilere verilmemelidir.

Bu besinlerin kedilere verilmesi hayvan sağlığı üzerinde ciddi sonuçlara yol açacaktır. Kediniz siz bu yiyecekleri yerken (özellikle daha önceden ona bu yiyeceklerden birini verdiyseniz) sizden yemek isteyecektir. Hatta aksileşip size yemekten vermediğiniz için tavır bile yapabilir. Ancak evcil hayvan sahiplerinin kesinlikle yumuşamaması, kararlı olmanız gerekir. İşin ucunda kedinizin sağlığı olduğunu unutmadan hareket etmeniz gerekir.

Kedilere verilen kuru mama seçiminde tercih yaparken dikkatli olmak gerekir. Royal Canin marka kuru mamalar kediler için iyi gelir. Protein açısından zengindir, karbonhidrat yok denecek kadar azdır, vitamin ve mineral deposu olacak şekilde içerik üretilmiştir. Kuru mama tercihi yaparken içerisinde besin değeri olmayan ve onun sağlığını bozacak kalitesiz yemlerden kesinlikle uzak durulmalıdır. Bu mamalar kedinize fayda sağlamaz, aksine zarar verir.

Kedilerde yanlış kuru mama tüketimine bağlı olarak

Royal Canin Sphynx Yetişkin Kedi Maması 2kg
Yeni Stokta yok
Marka: Royal Canin
Royal Canin Sphynx Yetişkin Kedi Maması 2kgDerileri sadece ince bir tüy tabakasıyla kaplı olan Sphynx ırkı kedilerin beden ısılarını düzenlemek için b..
$123,14
Vergiler Hariç:$123,14
Royal Canin Ageing +12 Yaş Üzeri Yaşlı Kedi Maması 2kg Royal Canin Ageing +12 Yaş Üzeri Yaşlı Kedi Maması 2kg
Yeni Stokta yok
Marka: Royal Canin
Royal Canin Ageing +12 Yaş Üzeri Yaşlı Kedi Maması 2kgYaşlanan kedilerin beslenme ihtiyaçları genç kedilerden farklıdır; bu nedenle, kedinizin yaşland..
$189,70
Vergiler Hariç:$189,70
Royal Canin Kitten 36 Yavru Kedi Maması 2kg Royal Canin Kitten 36 Yavru Kedi Maması 2kg
Yeni Stokta yok
Marka: Royal Canin
İçerikTaurinKurutulmuş Kümes Hayvanları KaraciğeriMısır UnuKurutulmuş Kümes Hayvanları EtiMısırPancar KüspesiBalık YağıFrukto-Oligo-SakkaritlerBitkise..
$46,26
Vergiler Hariç:$46,26
Royal Canin Ageing +12 Gravy Pouch Yaşlı Konserve Kedi Maması 85 Gr
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$1,93 $2,50
Vergiler Hariç:$1,93
Royal Canin Digestive Sensitive Gravy Pouch Kedi Maması 85 Gr
Yeni Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$2,50
Vergiler Hariç:$2,50
Royal Canin Exigent Savour Seçici Yetişkin Kedi Maması 10 Kg
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$111,41 $179,55
Vergiler Hariç:$111,41
Royal Canin Exigent Savour Seçici Yetişkin Kedi Maması 2 Kg
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$34,24 $49,75
Vergiler Hariç:$34,24
Royal Canin Exigent Savour Seçici Yetişkin Kedi Maması 4 Kg
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$56,67 $89,69
Vergiler Hariç:$56,67
Royal Canin Fit 32 Kedi Maması 10 Kg
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$97,73 $159,58
Vergiler Hariç:$97,73
Royal Canin Fit 32 Yetişkin Kedi Maması 15 Kg
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$137,84 $222,81
Vergiler Hariç:$137,84
Royal Canin Fit 32 Yetişkin Kedi Maması 2 Kg
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$35,79 $46,43
Vergiler Hariç:$35,79
Royal Canin Fit 32 Yetişkin Kedi Maması 4 Kg
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$83,03
Vergiler Hariç:$83,03
Royal Canin Hair & Skin Deri ve Tüy Sağlığı İçin Kedi Maması 2 Kg
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$35,33 $51,75
Vergiler Hariç:$35,33
Royal Canin Hair & Skin Deri ve Tüy Sağlığı İçin Kedi Maması 4 Kg
Yeni Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$93,02
Vergiler Hariç:$93,02
Royal Canin Hairball Care Yetişkin Kedi Maması 2 Kg
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$35,33 $51,75
Vergiler Hariç:$35,33
Royal Canin İndoor 7+ Yaşlı Kedi Maması 1,5 Kg
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$28,76 $39,77
Vergiler Hariç:$28,76
Royal Canin İndoor 7+ Yaşlı Kedi Maması 3,5 Kg
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$52,84 $83,03
Vergiler Hariç:$52,84
Royal Canin İnstinctive +7 Pouch Yaşlı Kedi Maması 85 Gr
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$1,93 $2,50
Vergiler Hariç:$1,93
Royal Canin İnstınctive Gravy Pouch Kedi Maması 85 Gr
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$1,93 $2,50
Vergiler Hariç:$1,93
Royal Canin İnstınctive Jelly Pouch Kedi Maması 85 Gr
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$1,93 $2,50
Vergiler Hariç:$1,93
Royal Canin İntense Beauty Gravy Pouch Kedi Maması 85 Gr
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$1,93 $2,50
Vergiler Hariç:$1,93
Royal Canin İntense Beauty Jelly Pouch Kedi Maması 85 Gr
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$1,93 $2,50
Vergiler Hariç:$1,93
Royal Canin Kitten Gravy Pouch Yavru Kedi Maması 85 Gr
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$1,93 $2,50
Vergiler Hariç:$1,93
Royal Canin Kitten Jelly Pouch Yavru Kedi Maması 85 Gr
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$1,93 $2,50
Vergiler Hariç:$1,93
Royal Canin Kitten Yavru Kedi Maması 2 Kg
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$36,42 $53,08
Vergiler Hariç:$36,42
Royal Canin Kitten Yavru Kedi Maması 4 Kg
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$58,31 $93,02
Vergiler Hariç:$58,31
Royal Canin Mother & Babycat Anne ve Yavru Kedi Maması 2 Kg
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$38,07 $56,41
Vergiler Hariç:$38,07
Royal Canin Mother & Babycat Anne ve Yavru Kedi Maması 4 Kg
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$96,35
Vergiler Hariç:$96,35
Royal Canin Oral Care Ağız ve Diş Sağlığı İçin Kedi Maması 1,5 Kg
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$29,86 $41,77
Vergiler Hariç:$29,86
Royal Canin Persian Adult Pouch Kedi Maması 85 Gr
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$2,11 $2,83
Vergiler Hariç:$2,11
Royal Canin Persian Adult Yetişkin İran Kedisi Maması 2 Kg
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$36,42 $53,08
Vergiler Hariç:$36,42
Royal Canin Persian Kitten Yavru İran Kedisi Maması 2 Kg
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$44,98 $59,74
Vergiler Hariç:$44,98
Royal Canin Sensible 33 Hassas Yetişkin Kedi Maması 15 Kg
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$147,96 $239,45
Vergiler Hariç:$147,96
Royal Canin Sensible 33 Hassas Yetişkin Kedi Maması 2 Kg
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$38,09 $49,75
Vergiler Hariç:$38,09
Royal Canin Sensible 33 Hassas Yetişkin Kedi Maması 4 Kg
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$56,67 $89,69
Vergiler Hariç:$56,67
Royal Canin Siamese Yetişkin Siyam Kedisi Maması 2 Kg
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$36,42 $53,08
Vergiler Hariç:$36,42
Royal Canin Sterilised 7+ Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1,5 Kg
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$28,76 $39,77
Vergiler Hariç:$28,76
Royal Canin Sterilised Gravy Pouch Kedi Maması 85 Gr
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$1,93 $2,50
Vergiler Hariç:$1,93
Royal Canin Sterilised Jelly Pouch Kedi Maması 85 Gr
Yeni Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$2,50
Vergiler Hariç:$2,50
Royal Canin Sterilised Kısırlaştırılmış Kedi Maması 10 Kg
Yeni Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$173,06
Vergiler Hariç:$173,06
Royal Canin Sterilised Kısırlaştırılmış Kedi Maması 15 Kg
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$239,45
Vergiler Hariç:$239,45
Royal Canin Sterilised Kısırlaştırılmış Kedi Maması 400 Gr
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$10,04 $16,47
Vergiler Hariç:$10,04
Royal Canin Tüysüz Sphynx Cinsi Yetişkin Kedi Maması 2 Kg
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$36,42 $53,08
Vergiler Hariç:$36,42
Royal Canin Ultra Light Gravy Pouch Diyet Kedi Maması 85 Gr
Stokta yok
Marka: Royal Canin
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$1,93 $2,50
Vergiler Hariç:$1,93
Gösterilen: 1 ile 44 arası, toplam: 44 (1 Sayfa)