Menu
Your Cart

Reflex Kedi Maması

Reflex


Reflex kedi maması yüksek kalitesi ve dengeli içeriği ile dikkat çekmektedir. Her dönemde kedilerinizin ihtiyaçlarını karşılayacak farklı içeriklere sahip olan mama, diğer kedi maması markalarına adeta örnek olacak özelliklere sahiptir. Marka, kurulmuş olduğu günden bu yana mama sektöründe en çok tercih edilen olmayı başarmış, diğer markalar arasında öne çıkmıştır. Reflex mamaları ile kediniz sağlıklı, mutlu ve huzurlu olur. Kedinize iyi bir yaşam sürebilmesi için vereceğiniz en büyük hediye Reflex kedi maması olacaktır.

Reflex mama daha sağlıklı ve daha besleyici bir mama nasıl yapılır sorusuna cevap olarak ortaya çıkan bir mama türüdür. Mama içerinde oldukça yüksek miktarda protein miktarı bulundurulmuştur. Hayvansal içeriklerin oranları yüksek olan bu mama, kediniz için son derece besleyicidir. Sıfır kalori değeri olan prebiyotikler ile zenginleştirilen özel içerik, kedinizin sindirim sistemini dengeleyecek özelliktedir. Kaliteli bir sindirim yapılması için kedi bağırsağında ne kadar çeşitli prebiyotik bulunursa o kadar iyi oluyor.

Mama içerisinde prebiyoriklerden farklı olarak omega 3 ve 6 yapları, doğal lifli içerik, l carnitite, psyllium ve çok daha fazlası bulunuyor. Özenle üretilen mama içeriklerinde bonkör davranana marka, başarını elinin bolluğuna borçludur. Tavuklu somonlu, kuzulu ve pirinçli, etli ve diğer farklı mama türleri ile kedilerin damak tadına hitap eden marka sayesinde kediler kendilerine layık bir mama bulmakta zorlanmıyorlar.

Dengeli ve yüksek içeriği ile ün salmış marka, yavru kedilerin bağışıklık sisteminin ne kadar zayıf olduğunu biliyor. Bu dönemde kedilerin özel mamalar ile beslenmeleri ve bağışıklık sistemlerini desteklemeleri gerekiyor. Mama içerisinde bol miktarda bulunan Omega 3 ile Omega 6 bağışıklık sistemini destekleyecek özelliktedir. Yavru kedilerin ağız ve diş yapısına uygun mamalar bulunması gerekir. Bunun için mama boyutlarının ideal ayarlanması gerekir. Reflex tam da bunu yaparak kedilerin dişlerine uygun tanecik yapısında olan mamaları üretiyor.

Yavru kediler 12 aydan küçükse, ona yavru kedi mamasından verebilirsiniz. Reflex kedi maması ile kediniz bağışıklık sistemini güçlendirerek, hastalıklara karşı açık hale gelmeyecek. Kendini dış etkenlere karşı koruyabilecek seviyeye gelecek. Bilindiği üzere kediler annelerinden bağışıklık sistemlerini almaktadır. Bağışıklık sistemlerinin yavru oldukları dönemde düşük olmasının nedeni b udur. Eğer sevimli dostunuz yavru olduğu dönemde gerekli mamalar ile beslenmezse, hayatı boyunca bağışıklık sisteminden dolayı problemler ile karşılaşacaktır.

Kedilerde kilo alımına etken olan pek çok farklı etmen bulunmaktadır. Bu etmenler arasında kedinizin yaşı, ırkı, cinsiyeti, yaşam alanı, varsa hastalıkları yer alır. Kedinizin yaşı ne kadar ileri olursa, kilolu olma ihtimali de o kadar artacak demektir. Bunun nedeni ileri yaşta olan kedilerin metabolizma hızlarının düşmesinden kaynaklanmaktadır. Kediniz gençken yediklerini kolay ve hızlı bir şekilde sindirebilirken, ileri yaşta olan kedilerin aynı miktarda yenilen besini sindirmeleri daha zor olabilir. Bu nedenle ileri yaşta olan kedilere protein oranı yüksek olduğu bilinen mamalardan verilmesi önerilmektedir.

Bazı kedi ırkları kilo almaya karşı daha hassas iken bazı ırklar kilo almak konusunda daha az vurdum duymaz olabiliyor. Bu tamamen kedinizin genleri ile ilgili bir durum. Eğer kedinizin kilo almaya yatkın bir ırktan olduğunu biliyorsanız bu, onu beslerken ekstra dikkatli olmanız anlamına gelmektedir. Kediler arasında yapılan bilimsel çalışmalar gösteriyor ki, cinsiyeti kız olan kedilerin kilolu olma eğilimi yüksektir. Erkeklere oranla dişi kediler daha kiloludur. Bu nedenle sevimli dostunuza mama verirken cinsiyetini de göz önünde bulundurun.

Eğer kediniz evin içinde yaşıyor ve hiç dışarı çıkmıyorsa, bu durum kedinizin yaşam alanının oldukça dar olduğu anlamına gelmektedir. Bu nedenle kediniz normalde haraket edeceğinden daha az hareket ediyor olabilir. Bu durum minik dostunuzun kilo almasını hızlandırabilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Ancak kediniz daha çok ddışarıda vakit geçiriyorsa, yakacağı kalori miktarı ev kedilerine göre daha fazla olacaktır. Bu nedenle dışarıda yaşayan kedilerin ev kedilerine göre daha yüksek kalori içeren mamalar ile beslenmesinde bir sakınca yoktur. Yapılan çalışmalar kilolu olan kedilerin kilolu olmayan kedilere kıyasla daha kısa ve sağlıksız bir yaşantı sürdüklerini ortaya koymuştur. Bu nedenle kedinizin fazla kilosu varsa bu kilolardan kurtulmasını sağlamanız son derece önemlidir.

Reflex kedi mamalarının üretim sürecinde üstün bir dikkat ve titizlik dikkat çekmektedir. İçeriğin oluşturulması için her türlü denetim yapılır ve büyük bir titizlik içinde hareket edilir. İçerik maddesi temin edildiği sırada kalite kontrolleri yapılmadan bahsi geçen içerikler mama içine kesinlikle katılmaz. Reflex standartlarına uygun olan içerikler mamanın içine giderken uymayanlar ise dışarıda bırakılır. Yoğun çalışmalar sonunda elde edilen başarı bütün yorgunluğu silip süpürmektedir.

Reflex kedi mamaları için yenilik süreci en önemli noktalar arasında yer alıyor. Araştırma sevgisinden asla ödün vermeyen marka, başarısı ile dillere destan oluyor. Mama üretim sürecinde farklı profesyonel alandan insanlar bir araya gelerek iş birliği yapıyorlar. Günün son teknolojisi de takip ediliyor ve buna göre uygun mamaların üretilmesine katkı sağlanmış oluyor. Çeşitli aşamalar takip edilerek mamanın kusursuz olması sağlanıyor. Reflex mamaları bütün bu özenli aşamaları ile takdire şayan bir konumda yer alıyor.

Reflex Markasının Tarihi

Reflex markası kedilerin en sağlıklı şekilde olmalarından ilham alınarak kurulmuştur. Reflex kurulduğu günden bu yana sahip olduğu vizyon ve misyonu ile en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Dünyanın her yerinde tercih edilen mama markası, uzman veteriner hekimlerin en çok önerdikleri markalardan bir tanesidir. Başarısını çalışkan ekibine, azmine, hijyen ve etik kurallarına borçlu olan marka her geçen gün daha çok insan tarafından tercih ediliyor. Reflex kedi mamaları kısır, yavru, gelişme aşamasında, hasta vb. her türlü durumda olan kedinin ihtiyacı için uygun çözümü sunuyor.

Reflex mama çeşitleri arasından kuzu etli ve pirinçli yetişkin kedi maması, yetişkinler için özel olarak hazırlanmıştır. Mama içeresinde zengin olarak bulunana omega 3 ve omega 6 yağ asitleri sayesinde kedilerin tüy sağlığında ciddi bir fark meydana geliyor. Reflex kedi mamaları ile beslenen kediler sağlıklı tüyleri olması ile biliniyor. Süper Premium kedi maması, bütün ırklara uygundur. Tam ve dengeli formülesiyle, yetişkinlerin en iyi şekilde yaşlılık dönemine hazırlanmalarını sağlar.

Kedinizin yetişkinlik dönemi, yaşlılık dönemine bir giriş olarak kabul edilmelidir. Yaşlılık dönemine hazırlığın o döneme girildiğinde değil de, o döneme girmeden önce yapılması gerektiği biliniyor. Kedinizin yaşlılık döneminde halen genç, dinamik ve fit olmasını istiyor musunuz? O halde vakit kayıp etmeden yetişkin kediniz için en uygun olan Reflex kedi mamasını tercih edin. Bu kuru mamaları kedinizin durumuna göre yaş mamalar ile destekleyerek yiyebilirsiniz.

Reflex kedi mamalarında tavuklu renkli taneli yetişkin kedi maması, doğal içeriklerden elde edilmiş renkli tanelerden oluşmuştur. Yetişkin kediler bir yandan mükemmel lezzetler ile beslenirken kediniz kaliteli içeriğin tadını çıkarır. 12 aydan büyük olan bütün ırktan kediler bu mamadan tüketebilirler. Tavuk kedi mamaların kullanılan en besleyici içeriklerden bir tanesidir. Protein oranı yüksek olan bu besin, kalori açısından düşüktür. Düşük kalori ile beslenmesi gereken kediler için tavuklu kedi mamaları uygundur. Pek çok kedi tavuklu kedi mamalarına bayılarak yer. Kedinizin iştah problemi mi var? Ona tavuklu kedi maması verin ve iştahının nasıl açıldığını görün.

Her ne kadar pek çok kedi için tavuk iştah açıcı bir besin olsa da bazı kediler bu aromadan hoşlanmayabilirler. Nadir görünmekle birlikte, kedilerin tavuğa karşı alerjiisi ya da hassasiyeti olabilir. Böyle bir durumda kedinizi alerjisi olan mama ile beslenmeye devam etmeyin. Kedinizin mamaya alerjisi olup olmadığını anlamanız zor olmaz. Eğer bir kedinin tavuklu mama ya da farklı bir mamaya alerjisi varsa, aşağıdaki belirtilerden en az 3’ünü göstermektedir:

·        Mama yedikten sonra aşırı kaşıntı,

·        Tüylerin normalden çok dökülmesi,

·        Deride egzama,

·        Tüylerin renginde matlık,

·        Agresif tavırlar,

·        Normal uyku düzeninde değişiklikler,

·        İştahında göze batan artış ya da azalma görmeniz halinde kedinizin mamasına alerjisi olduğundan şüphe edebilirsiniz.

Bazı durumlarda kedinizin alerjisi olmayabilir ancak yine de bu belirtileri gösterebilir. Bu durum bir hastalığın habercisi olabilir. Özellikle belirtilerin uzun dönem devam etmesi halinde zaman kayıp etmeden uzman bir veteriner hekim ile görüşmeniz gerekir.

Reflex kedi maması tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Marka kurulduğu günden beri dünyada en çok tercih edilen, veteriner hekimler tarafından en çok kullanılması desteklenen ürünlerden bir tanesi olmuştur. Reflex mamaları ile beslenen kedilerin dışarıdan bir bakışından ne kadar sağlıklı olduklarını anlamak mümkündür. Reflex ile beslenen kedilerin bakışları canlı olur. Diş renkleri beyazdır. Tüylerde dökülme olmaz. İdrar yolları sağlığı yerindedir. Kediler oyunculdur ve hantal olmazlar. Sevimli dostlarınız Reflex mamalar sayesinde en mutlu oldukları yaşantıyı yaşayacaklar.

Daha önce kediniz hiç Reflex mamalarından yemedi mi? Kedinizin yeni mamasına alışamayacağından mı korkuyorsunuz? Hiç merak etmeyin. Artık kedinizin Reflex kedi mamaları ile beslenmesinin ve yaşayabileceği en iyi hayatı yaşamasının vakti geldi. Reflex kedi mamasına geçiş yapan kedilerde kısa sürede gözde görülen değişimler olur. Sağlık sorunları ortadan kalkar. Üzerine canlılık gelir. Sağlığındaki gelişmeler sayesinde rahat, huzurlu ve mutlu olur. Kedilerin uzun ömürlü olması için Reflex kedi mamaları şarttır. Yapılan çalışmalar sağlığında problem olan kedilerin iyileşmeleri için onlara Reflex kedi mamalarından verildiği zaman sağlıklarında önemli gelişmeler meydana geldiğini ortaya koymuştur. Bilimsel mamaların ışığında siz de tercihinizi Reflex kedi mamalarından kullanın siz de kedinize en iyi hayatı sağlayın.

Kedinizi motive etmeniz mi gerekiyor? Ona öğretmek istediğiniz bir davranış mı var? O halde tam da bu noktada Reflex ödüllü mamalar işinize yarayabilir. Kediniz koltukları tırmalıyorsa, sıkkın bir hali varsa ona ödül maması vermeye ne dersiniz? Kedinizin tırmalama oyuncağı olmasına rağmen koltukları tırmalıyor olma ihtimali yüksektir. Kedinizi koltukları tırmalamaktan engellemek istiyorsanız ona her tırmalama oyuncağını tırmaladığı zaman mama verin. Ödül mamasını yiyen kediniz bir sonraki sefer yine oyuncağı tırmalayarak sizde mama almak ister.

İnsanların aklına ödül maması dendiği zaman genellikle yalnızca ödül mamaları etiketi ile satılan mamalar gelmektedir. Ne var ki kedinizi yiyecekle ödüllendirmek için onlara illa ödül maması vermek zorunda değilsiniz. Bunun dışında kedinizin sevdiği bir yemeğin verilmesi, oyuncak verilmesi ve hatta sevgi gösterisi yapılması bile onun için bir ödül olabilir. Kedinizin sahibi olarak kedinizin neyi sevdiğini ya da neyi sevmediğini en iyi siz bilebilirsiniz. Onun sevdiği şekilde hareket ederek onu eğitmenizin mümkündür.

 Bazı insanlar kedilerine hazır mama vermek yerine, ev yemeği vermeyi tercih ettiğini söylüyor. Oysa kedilerin hazır mama yemeleri ve bu mamalardan gerekli olan besinleri almaları gerekiyor. İnsanlar ev yemeklerinin içeriklerinin sağlıklı olduklarından emin oldukları için besinlerin kediler için de iyi olacaklarını düşünüyorlar. Ancak böyle bir durum söz konusu değildir. Kedilerin ve insanların vücutları birbirinden farklıdır. Dolayısı ile bir insan ile kedinin beslenmesi ve beslenme ihtiyaçları da birbirinden farklı olacaktır.

Kedilere ev yemekleri vermek yararlı olmak bir yana aslında zararlıdır. Kedilerin insanların yedikleri pek çok besin maddesine alerjisi bulunmaktadır. İnsanlar bu alerji belirtilerini çoğu zaman farklında olmadan görmezden gelmekte, aslında kedilerine büyük zarar vermektedirler. Kedilerinizin sağlığı için onlara ev yemeği vermekten en kısa süre içinde vazgeçmeniz gerekiyor. Unutmayın kedileriniz zaten kendisi için gerekli olan bütün mineral ve vitaminleri kendi mamasından alabiliyor.

Kedinize hazır mama vermenizin tek faydası onun için sağlıklı olması değildir. Hazır mama vermek için kedinize önden bir hazırlık yapmanız gerekmez. Adı üzerinde hazır mama hazırdır. Paketini açarak mama kabına mamasını koyduğunuz zaman işiniz biter. Ev yemekleri ise pişirme ve buna benzer bazı hazırlık süreçlerini gerektirmektedir. İşinizin kolaylığı açısından da hazır mamalar daha avantajlıdır. Reflex mamaları hem sağlıklı hem de pratiktir!

Kedilerinizin mamasından üstün sağlık alabilmesi adına, mama tuz oranı olabildiğince azaltılmıştır. Mama içinde yer alan tuz oranın az olması özellikle idrar yolları sağlığı açısından son derece önemlidir. Piyasada yer alan sıradan mamalara bakıldığı zaman bu mamaların içinde yüksek miktarda sodyum ve tuz oranı olduğu görünmektedir. İnsanlar ilk bakışta tuzun zararlı olmadığını düşünseler bile aslında tuz kedinizin sağlığına zarar verir. Yapılan çalışmalar tuzun özellikle uzun dönem kullanılmasına bağlı olarak kedilerin idrar yollarının tıkanmasına yol açtığını ortaya koymuştur. Tuz idrarın kristalleşmesine neden olur.

Kedinizin idrarında kan varsa, idrar yaparken zorlanıyorsa, idrara çıkma düzeninde değişiklik meydana geldiyse, idrar yollarında bir problem olabilir. Kedinizin idrar ve dışkılama düzenine dikkat etmeniz son derece önemlidir. Çünkü hastalıkların pek çoğu kendini idrar yollarında meydana gelen değişimler ile göstermektedir. Kedinizin dışkısının kıvamını kontrol ederken ishal ya da kabız olup olmadığına bakın. Dışkı özellikle kedinizin sindirim sistemi hakkında size bilgi verir.

Kediniz hakkında mama tercihi yapmakta zorlanıyor musunuz? O halde kendinize bazı sorular sormanızda fayda var. Bu sorulara vereceğiniz cevaba göre, mama tercihi yapabilirsiniz. Aşağıda yer alan soruları dilerseniz çoğaltabilirsiniz de. Dilerseniz soruları ve sorulara verdiğiniz yanıtı bir kağıda not alabilirsiniz. BU sorulardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

·        Kedinizin ırkı nedir?

·        Kedinizin hastalığı var mı?

·        Kedinizin kilo almaya eğilimi var mı?

·        Kedinizin tercih ettiği özel bir mama var mı?

·        Kedinizin iştahı ne durumda? Çok yemek yer mi? Yoksa daha az mı yemek yer?

·        Kedinizin hareket düzeni nasıl? Daha çok hareket mi eder uyur mu?

·        Kediniz kaç yaşında?

·        Kedinizin metabolizma ve sindirim sistemi başta olmak üzere onu etkileyen hastalıkları var mı?

·        Kedinizin uyku düzeni nasıl?

·        Kedinizin dönemsel olarak iştahında değişimler oluyor mu?

·        Oluyorsa bu değişimler hangi dönemde oluyor?

Reflex Kedi Mamaları Çeşitleri

Reflex kedi mama çeşitleri arasında yer alan tavuklu yetişkin kedi maması, sevimli dostunuzun hem iştahını hem de sağlığını aynı anda düşünüyor. Kedilerin besinsel ihtiyaçlarını alması hayatlarının her döneminde en önemli konudur. Mama içinde yer alan özel yağlar, onların besin ihtiyaçlarından yalnızca bir tanesidir. Her ırktan kedilerin tüketebileceği bu mama türü sayesinde kediniz hiç olmadığı kadar sağlıklı olacak.

Reflex mama tüketen kedinizin fazla kilo almak gibi bir problemi olmaz. Çünkü mama içerikleri büyük bir özenle dengeli olacak şekilde üretilmiştir. Mama içinde bulunan yağ miktarı onların yalnızca günlük ihtiyaçlarını karşılayacağı şekilde ayarlanmıştır. Fazla yağ kedilerin vücudunda depolanır ve bu aşırı kiloya yol açar. Yapılan çalışmalar her 4 kediden ikisinin aşırı kilo problemi olduğunu ortaya koymuştur. Bu iki kediden biri aşırı kilolu iken diğeri obez seviyesindedir. İnsanlarda olduğu gibi kedilerde de aşırı kilo problemi pek çok sağlık probleminin yaşanmasına yol açabilir.

Kalp, damar rahatsızlıkları, iç organlarda hasarlar bu problemlerden yalnızca bazılarıdır. Kedilerinizin bu problemlerden korunması için dengeli bir şekilde beslenmesi, aşırı kilo almaktan kaçınması gerekir. Evcil hayvan sahiplerine burada büyük bir iş düşüyor. Eğer kedinizin normalden daha kilolu olduğunu fark ederseniz, gerekli önlemi anında almanız gerekiyor. Kilo problemi aşamalı olarak ortaya çıktığı için pek çok insan evcil hayvanının aşırı kilolu olma yolunda gittiğini gözden kaçırabiliyor.

Aşırı kilolu olan kedilerin beslenmesine ve hareket miktarına dikkat edilmesi gerekir.  Bu kediler için süreli beslenme yöntemi en işe yarayan beslenme çeşididir. Kalorisi azaltılmış ve yağ oranı düşük olan bir mama ile beslenen kedileriniz için ayrıca bir oyun ritüeli oluşturun. Kedinizin hareket etmesi kalori yakmasını sağlayarak fazla yağlarından kurtulmasına yardımcı olacaktır.

Reflex kedi mama çeşitleri yalnızca aşırı kilolu olan kediler için özel olarak üretilmemiştir. Kedilerin farklı ırktan, yaşama tarzından, yaştan ve özellikten olması Reflex için fark etmez. Zengin mama seçenekleri sayesinde kediniz için en uygun olan mamayı bulmakta zorlanmayacaksınız. Reflex bütün kedilerin aynı yüksek kalitede beslenmelerini istiyor. Doğru formülleri ile Reflex kediler en sağlıklı hallerinin keyfini çıkarıyorlar.

Beslenme teknolojisi ile üretilen mamalar, içerikleri sayesinde başarılarına başarı katmaya devam ediyor. Evcil hayvanların sağlığı için bilim ile iş birliği içinde olan marka, alanında var olan yeniliklerin tümünü takip ediyor. Bu yenilikler ile birlikte kedilerin sağlığı için en iyi olan seçeneğin ne olduğuna karar veriliyor. Gerekirse bu aşamada kediler üzerinde çeşitli testler ve analizler gerçekleştiriliyor. Bu test ve analizlerin hiç biri sevimli hayvanların zarar görmesine neden olmuyor. Veteriner tarafından onaylanan marka, bilimsel araştırma yapmanın faydalarının somut kanıtı niteliğindedir.

Kediler için bazı besin maddelerinin zararlı olduğu işte bu bilimsel çalışmalar neticesinde ortaya çıkmıştır. Yaygın olan inanışların aksine aslında kedilere zararlı olan pek çok besin bulunmaktadır. Bu besinler arasında çiğ et, süt, kemik gelmektedir. Ne yazık ki evcil hayvan sahiplerinin pek çoğu kedilerine bu besinleri vermekte ve kedilerinin sağlıklarını tehlikeye attıklarının farklında olmamaktadırlar. Kedilerin bu besinler yerine yalnızca Reflex kedi mamalarından  yemeleri ve zararlı besinlerden uzak durmaları gerekmektedir.

Reflex kedi maması içinde kedilerin sağlığına zarar verecek hiçbir içerik bulunmamaktadır. Aksine, Reflex içindeki besin maddeleri kedilerinizin sağlığını en ön plana koyar. Kedinize beslenmesinin yanında kuru mamalara ek olarak yaş mamaların verilmesinde herhangi bir sakınca bulunmaz. Ancak süt verilmesi, çiğ et verilmesi tehlikeli sonuçlara yol açabilir. Süt verilmesinin zararlı olmasının temel nedeni süt içinde yer alan laktoz isimli maddedir. Bu madde kedilerin sindirim sistemleri tarafından sindirilemez. Bu nedenle ortaya çeşitli problemler çıkabilir. Eğer kedinizin ishal olduğunu görüyorsanız bu onun süt içmiş olabileceği anlamına gelebilir.

Çiğ et içinde yer alan bakteriler, onların vücutlarına yerleşerek zehirlenmelerine yol açabilir. Bazı bakterilerin, insanlara dahi çiğ etten ya da az pişmiş etten geçerek sağlık problemlerine yol açtığı bilinmektedir. Çiğ et verilmesi son derece sakıncalıdır. Kemikli et verilmesi de özellikle yavru kedilerin boğazlarına takılmasına yol açabilir. Tamamen güvenli olduğu bilinen Reflex kedi mamaları varken onun sağlığına zarar verebilecek besinlerden uzak durmanız gerekir.

Daha önceden kedinizin şekerli yiyecekler, çiğ et ve süt vb. besinlerinden yemiş olması halinde yüksek ihtimalle kediniz bir daha bu yiyeceklerden yiyebilmek adına size ağlayacak hatta belki de yalvaracaktır. Bu oyuna gelmemeniz ve sabırla kedinizi bu zehirli yiyeceklerden uzak tutmanız önemlidir. Unutmayın ki kediniz kendi sağlığı için hangi besinin onun için iyi olduğunu ayırt edecek bir kapasitede değildir. Onun istediklerini ona vermeniz ona yalnızca zarar verecektir.

Reflex Yavru Kedi Mama Çeşitleri

Reflex Tavuklu Yavru Kedi Maması 1,5kg
Yeni Stokta yok
Marka: Reflex
İçerikBalık YağıMısırKurutulmuş Şeker PancarıBalık UnuMısır GluteniKuru Bira Mayasıİşlenmiş Hayvansal ProteinCiğer AromasıBuğdayMos (Mannan Oligo Sakk..
$10,65
Vergiler Hariç:$10,65
Reflex Sensitive Kokusuz Bentonit Topaklanan Kedi Kumu 6 Lt
Stokta yok
Marka: Reflex
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$11,65
Vergiler Hariç:$11,65
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)