Menu
Your Cart

ProLine Kedi Maması

ProLine

ProLine kedi mamaları ev kedilerinin farklı dönemlerindeki farklı ihtiyaçlarına özel hazırlanmış çeşitleri ile Türkiye’nin en çok tercih edilen mamaları arasında yer alır. ProLine mamalar sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok ülkesinde de kedi sahipleri tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. İçeriğindeki doğal malzemeler ve ev hayvanlarının ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineraller ile kedilerin sağlıklı gelişimi ve uzun bir yaşam sürdürmesi için üretilmiştir.

ProLine tarafından üretilen etli ve tahıllı mamaların kendine has bazı avantajları vardır:

Tahıllı mamalar; besin ve doku konsantrasyonu diş fırçalama etkisi sağlar. Tahıllı mamalar özellikle sindirim sorunu olan kediler için içeriğinde bulunan sağlıklı lifler nedeniyle son derece faydalı ve destekleyicidir. Diğer yandan tahıllı mamalar hem bitkisel bazlı proteinler içermektedir hem de içerlerindeki protein miktarı eklenen hayvansal proteinler ile de zenginleştirilir.

Etli mamalardaki nem içeriği sağlıklı hidrasyonu desteklemeye yardımcı olabilir. Etli mamalar doğal olarak etle beslenmeye eğilimli kedilerin vazgeçilmez gıdaları arasında yer alır. İçerdikleri yüksek protein sayesinde kedilerin kas ve motor gelişimini desteklerşer.

Tahıllı kedi maması, birçok nedenden dolayı kedi sahipleri arasında popüler bir seçimdir. Kediler kuru mama üzerinde bütün gün atıştırabilir, ayrıca dişlerin temiz kalmasına yardımcı olur. ProLine serisi tüm kuru kedi mamaları kedinize ihtiyacı olan beslenmeyi sağlamak için eksiksiz ve dengelidir. Diğer yandan Çoğu kedi yeterince su içmez. Etli kedi mamasını diyetlerine dahil etmek, su alımını artırabilir ve genel hidrasyonu iyileştirebilir. Ayrıca, kediler, atalarının doğada yediklerine daha yakın olan lezzetleri ve dokuları sever.

Kediler, tıpkı vahşi ataları gibi, yalnız avcılardır. Yalnız avlandıkları için avları küçüktür ve bu nedenle avlarını kendi başlarına yakalamayı başarabilirler. Bu yüzden avda bu kalorilerin büyük kısmını yakarken günde yaklaşık 280 kalori tüketebilirler. Çoğu kuru kedi maması bir öğünde ortalama 400 kalori içerir ve ev kedileri bunu yemek için fazla enerji harcamazlar. İşte bu sebeple ProLine kedi mamaları kedilerin ideal kalori ihtiyaçlarını gözeterek üretilmiştir. 

ProLine kedi mamalarının diğer kedi mamalarından başlıca farkları ise şunlardır:

ProLine mamalar kedilerin günlük kalori ihtiyaçları gözetilerek hazırlanmıştır. Bu sayede kedilerin ve bilhassa sürekli evde kapalı yaşayan yaşlı kedilerin aşırı kilo almasını engeller.

ProLine mamalar yüksek hijyen koşullarında steril ortamda üretilir. Mama ambalajının içerisine üretim sırasında gıda maddeleri haricinde başka bir bakteri veya mikrop bulaşmasına kesinlikle izin verilmez. Böylece mamalar ambalajının içinde uzun süre özelliğini kaybetmeden taze şekilde korunabilir.

ProLine mamalar uzman veterinerler denetiminde hazırlanır. Hazırlanması esnasında kedilerin hem gıda ve vitamin ihtiyaçları göz önünde bulundurulurken hem de aynı zamanda kedilerin damak tadı dikkate alınır.

ProLine mamalar kedilerin beslenmesinde hem çeşidi arttırmak hem de yedikleri mamalardan sıkılmalarını önlemek için farklı lezzetlerde ve çeşitlerde üretilir. 

ProLine mamalar yüksek gıda kalitesi yanında uygun fiyatları ile tüm kedi sahiplerinin bütçesini zorlamadan alabileceği mamalardır. ProLine mamalar lezzetli ve sağlıklı beslenmeyi tüm kedilerin hakkı olarak görür.

ProLine mamaların her biri üretici tarafından takip sistemi ile takip edilir. Yani mama ambalajı üzerindeki barkod söz konusu mamanın ne zaman üretildiğinin yanı sıra üretiminde kullanılan gıda ve hammaddelerin ne zaman tedarik edildiğine kadar ayrıntılı bilgiler içerir.

ProLine mamaların üretiminde kullanılan hammaddeler özenle seçilir. Mama üretiminde kullanılan ürünlerin tazeliği ve sağlıklı şartlarda kullanılır olması son derece önemlidir. Bu sebeple ProLine mamalarında sadece en kaliteli ve sağlıklı gıda bileşenleri kullanılır.

ProLine mamalarının üretiminde düşük maliyet adına düşük kaliteli hammadde kullanımı asla söz konusu olamaz. 

ProLine Markasının Tarihi

ProLine kedi mamaları Lider Pet Food firmasının bir markasıdır. 2009 yılında kurulmuş firma dünya genelince çok sayıda ülkeye kedi ve köpek mamaları ihraç etmektedir. ProLine mama markası piyasaya çıktığı günden bu yana piyasanın en bilinen ve prestijli markalarından birisi haline gelmiştir. Bugün pazarda kedi ve köpek mamalarının %40’ı bu firmanın çatısı altında üretilmektedir.

ProLine mamaları her geçen gün ürün yelpazesine sürekli olarak yürüttüğü araştırma ve geliştirme faaliyetleri neticesinde ortaya çıkardığı yeni tip kedi mamalarını eklemektedir. Büyük entegre tesislerinde dünya çağında üretim yapan ProLine mamaları her geçen gün üretim kapasitesini daha artırmaya devam etmektedir.

ProLine kedi mamaları kedilerin ihtiyacı olan temel besin ve mineralleri içerir. Kedilerin temel olarak ihtiyacı olan başlıca besin ve mineraller şunlardır:

Su: Sağlıklı hücre ve genel vücut işlevini sürdürmek için en önemli besin sudur. Kediler aynı zamanda diyetle suyun büyük kısmını gıda tüketimi yoluyla almak için evrimleşmiştir. Bu yüzden sağlam kedi beslenmesinde işlenmemiş proteinler ve su mutlaka olmalıdır. Konserve kedi mamaları genellikle su içeriği göz önünde bulundurularak formüle edilir ve porsiyon başına bu kedi beslenme ihtiyacının %80'ini içerebilir.

Protein: Protein, bir kedinin bakımı ve desteği için gerekli olan kedi beslenmesinin temel bir bileşenidir. Ayrıca bir kedinin fonksiyonel vücut bileşenlerinin çoğu, proteinlerden yapılır. Proteinlerin hepsinin kendi sindirilebilirlik profili vardır, çünkü balık ve tavuk gibi bazı proteinler vücutta bitki ve süt ürünleri gibi diğer proteinlerden daha fazla kullanılabilir. Sindirilebilirlik, kedi mamasının vücuttaki kimyasal parçalanmasından sonra kalan net protein miktarını ifade eder. Proteinler amino asitlerden oluşur. Amino asitler karaciğerde karbon ve azot yardımıyla sentezlenir. Sağlıklı kedi beslenme gereksinimi protokolünü izleyen yüksek kaliteli bir kedi maması, yalnızca bu kedi beslenme gereksinimini içeren işlenmemiş veya minimal olarak işlenmiş proteinleri içermelidir.

Yağlar ve yağ asitleri: Yağ asitleri, herhangi bir kedi beslenme gereksiniminin en konsantre enerji kaynağını sağlar. Yağlar ayrıca yağda çözünen vitaminleri de taşır. Yağ eksikliği olan kedilerde enfeksiyon, yetersiz büyüme ve sağlıksız tüyler görülebilir. Yüksek kaliteli bir kedi maması, toplam günlük kalori alımının %20-40’ı arasında yağ içerecektir.

Vitaminler: Vitaminler, çeşitli vücut süreçlerini düzenlemeye yardımcı oldukları için çok önemli kedi besin bileşenleri olan organiklerdir. Yağda çözünen ve suda çözünen iki tip vitamin vardır. ProLine işlenmiş kedi maması diyeti genellikle tavuk, et ve balık gibi tüm gıdaların kullanılmasıyla doğal olarak vitamin gereksinimlerini karşılar. 

Mineraller: Mineraller toprakta veya suda üretilen ve bitki veya hayvanlar tarafından asit baz dengesini, doku yapısını ve enzimleri düzenlemek için tüketilen inorganik maddelerdir. Tıpkı vitaminler gibi, kediler için evrensel olarak kabul edilmiş bir mineral alım gereksinimi yoktur, ancak sağlıklı vücut işlevini kolaylaştırmaya yardımcı olmak için mineraller gereklidir. 

Lifler: Kediler için sindirim ve bağırsak sorunları çok sık görülen sorunlar arasında yer alır. Bu sebeple ne yerse yesin kedilerin mutlaka belirli bir oranda lif de tüketmesi gerekir. Burada özellikle lif ve proteini beraber içeren mamaların tüketimi kediler açısından çok büyük önem taşır.

ProLine Kedi Mamaları Çeşitleri

ProLine kedi mamaları kuru mama ve yaş mama olarak farklı çeşitlerde sunulur. Her bir mama gurubunun farklı amaçları ve kedilerin farklı ihtiyaçlarını karşılayacak özellikleri vardır.

Yaş kedi maması diğer kedi maması türlerinden daha fazla nem içerir. Çoğu insanın bir bifteğin sert yerine sulu tada hazırlanmasını nasıl tercih ettiği gibi yaş mamalar da sadece maksimum nemi tutacak şekilde pişirilir ve hazırlanır. Bu mamalarda içeriği sterilize etmek için yüksek ısı kullanmaktır.

Kuru kedi maması neredeyse hiç neme sahip değildir. Bazı kuru kedi mamaları tamamen kuru yenilirken, diğer kuru kedi maması servis edilmeden önce önceden ıslatılır. Özellikle hassas dişlere ve diş etlerine sahip bir yavru kediniz veya yaşlı bir kediniz varsa herhangi bir kuru kedi mamasını nemlendirmek hem daha lezzetli hem de yemek yemeyi daha kolay hale getirecektir. Genellikle kuru kedi maması kiler gibi serin ve karanlık bir alanda saklanır ve tekrar kapatılabilen ve saklanabilen torbalarda paketlenir.

Yarı nemli kedi maması ıslak ve kuru mamalar arasında yer alır. Ayrıca kuru kedi mamasından daha küçük porsiyon boyutlarında satılır ve kedilere verilir. Diğer yandan kedi sahipleri kedilerin su ihtiyacını karşılamak için kuru mamaları bazen sulandırarak verirler. Bu özellikle su içmekten çekinen küçük kediler veya su içme isteği daha az duyan yaşlı kediler için uygun bir hareket olabilir.

ProLine mamalarının lezzetli çeşitlerinin her birinde yetişkin kedinizi sağlıklı ve aktif tutmak için özel vitaminler ve mineraller içeren özel karışımlar yer alır. ProLine araştırma geliştirme mühendisleri ve veterinerleri ürettikleri mamalarda kedilerin hem beslenme hem de sağlık ihtiyaçlarını göz önüne almaktadır. 

ProLine kedi maması son derece besleyicidir ve kedinizin bağışıklık sistemini ve genel refahını güçlendirmek için antioksidanlar, vitaminler, mineraller ve esansiyel yağ asitlerinin eşsiz bir karışımını içerir. Tavuktan gelen protein ayrıca kasların yağsız ve güçlü kalmasına yardımcı olur ve omega-3 ve omega-6 ile birlikte sağlıklı bir cilt ve parlak kürkün teşvik edilmesine yardımcı olabilir. Tüm ProLine ürünlerinde olduğu gibi, sıkı kalite kontrolleri altında sadece en iyi bileşenler kullanılır. Ürün, orijinal bileşenlerin doğal besinlerini ve lezzetlerini korumak için hafifçe buharda pişirilir.

ProLine kedi maması vitaminler ve mineraller ve yüksek kaliteli saf protein ile birlikte faydalı karbonhidratlar içerir. Yaş kedi mamaları su açısından zengindir, kedinizin idrar yolu sağlığını ve genel refahını korumak için ihtiyaç duyduğu tüm nemi sağlar.

Diğer yandan birçok kedi su kabına konan veya durgun suları sevmez. Doğada, kediler ayakta sudan kaçınma eğilimindedir çünkü bu genellikle bakteri ve böcekler için bir üreme alanıdır. Sonuç olarak, bir kedi kasesinden veya tabağından içmeyi sevmezler. Buna rağmen, su vücuttaki kimyasal reaksiyonlar, sıcaklık regülasyonu ve eklem sağlığı ve hareketliliği için gereklidir. Kedinizin vücudunun yaklaşık yüzde 60'ını su oluşturur. Bu nedenle yeterli su alımı yoluyla uygun hidrasyonu sürdürmek hayati önem taşır. Kedilerin daha fazla su içmesini sağlamak amacı ile onlara bol miktarda tatlı su sağlamak ve hatta bir kedi suyu çeşmesi satın almak yardımcı olabilir. Su alımını artırmanın bir başka yolu ıslak kedi maması kullanmaktır.

ProLine Yavru Kedi Mama Çeşitleri

ProLine kedi mamaları tipik kuru gıdalarda bulunan yüksek karbonhidrat içeriğinden ve bitki proteini parçalarından oluşur. Proline mamalar bol miktarda protein, türe uygun yağ ve çok fazla karbonhidrat madde içerir. 5-8 haftalıkken, yavru kediniz kendi yavru kedi mamasını çiğneyebilmeli ve protein açısından zengin ve enerji dolu bir diyete ihtiyacı olur.

Yavru kedi maması genellikle sağlıklı büyümeyi ve vücut fonksiyonunu desteklemek için gerekli olan protein, kalori ve yağlar açısından çok zengindir. Doğru yavru kedi mamasını doğru miktarlarda ve gün boyunca doğru zamanda vermek mutlu, büyüyen kediler için gereklidir.

Yavru kediler son derce haraketli ve aynı zamanda meraklıdır. Çevrelerini sürekli olarak gezerek keşfederler. Ancak ilk dönemlerinde bir o kadar da risklere açık ve savunmasızdırlar. Özellikle sütten kesilen kedilerde birçok bağırsak enfeksiyonu ve hastalık sıklıkla görülebilir. ProLine mamalar yavru kedileri koruyucu bir kalkan ile dış etkenlere karşı korur. Yavru kedilerin gelişme çağındaki karşılaştığı hastalıklar ve sağlık problemleri ne kadar az olursa ileriki yaşlarda da bu kediler daha sağlıklı bir hayat sürebilirler.

ProLine yavru kedi maması çeşitleri şunlardır:

Proline Tavuk Etli Pouch yaş yavru kedi maması 100 gramlık özel poşetlerde satılmaktadır. İçeriğinde %5 kadar tavuk etinin yanında diğer hayvansal ürünler yer alır. Unun dışında ise D3 vitamini, E vitamini, biotin, taorin, manganez, bakır ve çinko gibi destekleyiciler yer alır. Yavru kedilerin kusursuz gelişimini sağlamak ve yaşamlarını desteklemek için özel olarak geliştirilmiştir. Her gün insanın aynı yemeği yemeyi sevmemesi gibi, kediler de yiyeceklerinden sıkılabilirler. Bazı kediler sadece çeşitliliği sevmezler; Sadece kuru gıdaları beslemek bu arzuyu her zaman tatmin etmeyebilir. Kedinizin diyetine daha fazla ıslak yiyecek ekleyerek, yeni ve heyecan verici lezzetler ve dokular için arzusunu tatmin edebilirsiniz.

Proline Tavuklu kuru yavru kedi maması ise 400 gramlık paketlerde satılan kuru mamadır. İçeriğinde işlenmiş hayvansal proteinler, karbonhidratlar, buğday kepeği, mısır gluteni, keten tohumu, tuz, bira mayası, A vitamini, D vitamini, C vitamini, E vitamini, kalsiyum, fosfor, sodyum, çinko, selenyum ve iyot gibi yavru kedilerin ihtiyaç duyacağı tüm mineral ve vitaminler vardı. Besin değeri ok yüksek olan bu mama yavru kedilerin hem kas gelişimi hem de mental gelişimi için tasarlanmıştır. ProLine mama gurubu içinde tüm yavru ve 3-4 kiloya kadar kediler için kullanılabilir bir mama türüdür.

ProLine Kısır Kedi Mama Çeşitleri

ProLine kısırlaştırılmış kedi mamaları kısırlaştırılma işlemi uygulanan kedilerin mama ihtiyacını karşılamak üzere üretilmiştir. Kısırlaştırılmış kediler daha az dolaşır ve daha az başıboş olur, bu nedenle dışarıda yaralanma olasılığı daha düşüktür. Diğer kedilerle savaşmanın neden olduğu yaralar ve apseler, tüm kedilerde çok yaygın bir sorundur, ancak kısırlaştırılmış kedilerde çok daha az olasıdır. Kısırlaştırılma dişi kediler için enfeksiyon veya rahim tümörleri riskini ortadan kaldırır. Kısırlaştırmadan sonraki 48 saat içinde bir kedi, açlığını daha az düzenleyebildiği için yiyecek alımını yaklaşık %30 oranında artıracaktır.

Aynı zamanda, günlük enerji gereksinimleri gerçekten azalır, bu nedenle kedinin diyeti hemen uyarlanmazsa obezite gerçek bir risktir. Tabii ki, kilo alımı eklem problemleri, tımar problemleri, idrar yolu problemleri ve artmış diyabet riski gibi birçok soruna yol açabilir. İlginç bir şekilde, dişiler başlangıçta daha yüksek bir yağ oranına sahipken, kısırlaştırma gerçekleştikten üç ay sonra, yiyecek alımı erkeklerde dişilerden daha fazladır. Bu nedenle kilo alma olasılığı daha fazla olan ve tıbbi problemlerle daha fazla karşılaşan erkek kedidir.

ProLine mama çeşitleri içindeki kısırlaştırılmış kedi maması Proline Tavuk Etli kısırlaştırılmış yetişkin kedi mamasıdır. Bu mama 500 ve 1500 gramlık ambalajlarda satılır. İçeriğinde bulunan malzemeler; tavuk yan ürünü küspesi, bira mayası, mısır, toz selüloz, mısır glüteni unu, buğday gluteni, bezelye lifi, doğal aromalar, tavuk yağı, kurutulmuş düz pancar küspesi, bitkisel yağ, sodyum, tahıl damıtıcıları kurutulmuş maya, sodyum pirofosfat, balık yağı, potasyum klorür, tohum kabuğu, hidrolize maya tuz, fosfat, E vitamini, C vitamini, niasin takviyesi, biyotin, kalsiyum, B6 vitamini, A vitamini, B1 vitamini, B12 vitamini takviyesi, folik asit, D3 vitamini takviyesi, kalsiyum karbonat, çinko, manganez, demir sülfat, manganez oksit, bakır sülfat, kalsiyum olarak sıralanabilir. 

ProLine kısırlaştırılmış kedi maması kısırlaştırılmış kediler için özel olarak formüle edilmiş bir diyet sunar. Bu mamalar işlemden sonra vücut ağırlığının kontrol edilmesine yardımcı olur. ProLine mamalar kedilerin daha doygun hissetmesine yardımcı olan lifler içerebilir, böylece kaselerine bu kadar sık dönme olasılığı daha düşüktür. ProLine mamalar ayrıca kısırlaştırılmış kedinin hassas üriner sağlığını desteklemeye yardımcı olmak için uyarlanabilir.

Kısırlaştırma, kedinin enerji ihtiyacını %50'ye kadar azaltır, ancak gerekli olan tek şey, ameliyat yapıldıktan sonra kısırlaştırılmış hayvanlar için özel olarak tasarlanmış bir diyettir ve bu noktada ProLine kısırlaştırılmış kedi mamaları kilo alma riskini azaltmaya yardımcı olur.

Diğer yandan kısırlaştırılmış kedilerin hareketlerinin yavaşlaması ve gün içinde daha fazla uyumaları söz konusudur. Bu durum ise kedilerde hem bazı sindirim problemlerinin artmasına hem de kas erimesine sebep olabilir. Düşük hareketli kedilerin dolaşım sistemi de bu hareketsizlikten etkilenebilir ve zaman içinde kalp ve damar problemleri baş gösterebilir. Bu sebeple ProLine kısırlaştırılmış kedi mamaları hareketi azalan kedilerin sağlıklı dolaşım ve kas sistemini desteklemek için özel yağ asitleri ve mineraller ile desteklenmiştir. ProLine mamalar hareketsiz ev kedilerinin daha zinde ve sağlıklı olmasını sağlar.

ProLine Kedi Maması

ProLine mamalar çok farklı çeşit ve lezzetler ile piyasaya sunulmuştur. ProLine kedi maması tarifleri, kedilerin en çok ihtiyaç duyduğu şeylerle doludur. Konserve tarifleri özellikle farklı türlere uygun beslenmeyi sağlamak amacıyla üretilmiştir. ProLine mamalar ister konserve ister kuru mama olsun kedilerin ihtiyacı olan yan besinleri maksimum seviyede içerir. Kedi hastalıklarını erken önleme konusunda tüm veterinerler tarafından tercih edilen ProLine mamalar kedilerin ömürleri boyunca minimum sağlık sorunu yaşaması için idealdir.

ProLine mama özellikle yetişkin kediler için de son derece faydalı mama çeşitleri içermektedir. Yaklaşık 7 yaşından itibaren kediler yetişkinlikten yaşlılık dönemlerine geçmeye başlar. Bu geçiş, bir kedinin ağırlığı, cildi, eklemleri, dişleri ve iç organlarıyla sağlık ve yaşam tarzı değişikliklerine neden olur. ProLine standart yetişkin kedi mamalarından daha kolay sindirilen bileşenler sunmak üzere özel olarak formüle edilmiş yetişkin kedi mamalarına sahiptir.

Yaşlı kedilerin bağırsak ve böbrek hastalığı ile ilgili sağlık sorunları geliştirme olasılığı daha yüksektir. Bu hastalıklarla kedilere fayda sağlamak için özel olarak formüle edilmiş ProLine mamaları vardır. Yaşlanan kedilerin genç kedilere göre zaman içinde kalori ihtiyacı düşerken özellikle amino asitlere, yağ asitlerine ve vitaminlere olan ihtiyaçları artar. Bu sebeple yaşlı kedi mamalarının yavru kedi mamalarına göre özellikle çok farklı içerikte tasarlanması gerekir. 

ProLine kedi mamalarının başlıca avantajları şunlardır:

Kedinizdeki sağlıklı kasları destekler.

Kedinizin ihtiyaç duyduğu her temel vitamin ve besin maddesi bu mamaların içeriğinde yer alır.

Besin açısından dengeli bir diyet için uygun fiyatla sunulurlar.

İçindeki büyük yiyecek parçaları nedeniyle kedileriniz daha kolay yiyebilir.

Kedinizi sağlıklı ve mutlu tutar.

Formülleri hem yavru kedileri hem de yetişkin kedilerin sağlığını destekler.

Gerçek et, kümes hayvanları veya balık ile yapılır, bu da ProLine mamaları kediniz için mükemmel bir protein kaynağı yapar.

İdrar yollarının bakteriyel enfeksiyonları gibi idrar yolu problemlerini önlemeye yardımcı olur.

Ucuz ProLine Kedi Mamaları

ProLine kedi maması kedinizin hayatının en temel parçalarından biridir. Onları aktif tutan ayrıca etrafta koşma, oyun oynama ve size sevgi ve şefkat sağlama enerjisini veren şeydir. Ev kedilerinin yiyeceklerini ve beslenecekleri gıdaları seçen onlar değil sizsiniz. Bu nedenle onlara uzun ömürlü olmaları için onları memnun edecek, sağlıklı ve dengeli tutacak bir mama vermek sizin elinizdedir.

Ev kedilerinde böbrek sorunları ve kronik dehidrasyon rahatsızlık yaratabilir ve ayrıca kedinizin yaşam beklentisini azaltabilir. Bu sebeple uygun fiyatlı ancak yine de kedinizin yemesi için sağlıklı olan kedi mamalarını bulmanız son derece önemlidir.

Bir kedi için bütçe yapmaya çalışıyorsanız, kedi mamasına her ay kaç para ayırmanız gerektiği bir sorundur. Veteriner ziyaretleri veya kediniz için satın almaya karar verdiğiniz herhangi bir özel oyuncak söz konusu olduğunda biraz daha bütçe de ayırmanız gerekecektir.

ProLine mama kedinizin ihtiyaç duyabileceği tüm besinleri ve mineralleri sunan bir kedi mamasıdır. Diğer bazı kedi mamaları gibi ek takviyeler gerektirmez. 

ProLine kedi mamaları son derece ekonomik satış fiyatları ile piyasaya sunulduğu için kedi sahipleri tarafından en çok tercih edilen mamaların başında gelir. ProLine kedi mamalarının uygun fiyatlarla piyasaya sürülme sebebi şu şekilde açıklanabilir:

ProLine mamalar Türkiye’nin en büyük mama üreticisi tarafından üretilmektedir. Bu sebeple yüksek miktarda üretimin maliyet düşürücü avantajları mama fiyatlarına yansır.

ProLine kedi mamalarının piyasadaki ithal ve pahalı mamalardan uygun fiyatla satılmasının bir diğer sebebi 

ProLine mamalar iyi bir yüksek kaliteli protein kaynağıdır. Kedinizin yüksek proteinli bir diyete ihtiyacı varsa, özellikle de mamaya az para harcamak istiyorsanız sizin için iyi bir seçenek olacaktır.

Uygun Fiyatlı ProLine Kedi Mamaları

ProLineProLine mama çeşitleri içerinde yer alan ucuz kuru mamaların ve ucuz yaş mamaların farklı avantajları vardır. Diğer yandan mamanın lezzeti kediniz için doğru beslenme şeklini seçerken tek faktör değildir. Lezzetli kedi maması, doğru besin dengesinin tatmin edici bir doku, tuzlu aroma, uyarlanmış mama şekli, spesifik kuru mama boyutu ve arzu edilen lezzetlerin bir kombinasyonudur. ProLine kedi mamaları içinde yaş kedi mamalarının avantajları şunlardır:

Evcil kediler yaş mamayı sevme eğilimindedir ve genellikle bir konserve açacağı duyduklarında hemen size doğru koşmaya başlarlar.

Fazla su tüketmeyen kediler için daha nemlendiricidir.

Beslenme açısından eksiksizdirler.

Daha küçük porsiyon boyutları evcil kedinizin ağırlığını azaltmaya yardımcı olabilir.

Kedinizin ne kadar aç olduğunu tam olarak anlamak çok daha kolaydır.

ProLine kedi maması çeşitleri içinde kuru kedi mamalarının avantajları ise şunlardır:

Diğer çeşitli evcil kedi maması türlerinden daha ekonomik fiyatla satılırlar.

Genellikle daha yüksek karbonhidrat içerirler.

Diğer çeşitli mamalardan daha uzun raf ömrüne sahiptir.

Genellikle beslenme açısından tüm ihtiyaç duyulan ürünleri içerirler.

Kuru mamalar kedilerin dişindeki tartarın temizlenmesine yardımcı olabilir.

ProLine kedi mamalarının uygun fiyatı sayesinde kedi sahipleri kedileri için en iyi kalitedeki mamaları bütçelerini zorlamadan alabilme şansına sahip olmuştur. Bütçe dostu ProLine mamalar ile kedi sahipleri kedilerinin daha sağlıklı ve hareketli olduklarını görebilmektedir.

ProLine mamalar ideal gramajları ve porsiyonları ile kedinizi hem doğru porsiyonlar ile beslemenize yardımcı olur hem de gereksiz mama sarfiyatı ile bütçenize zarar vermenizi engeller. Piyasada hem ucuz hem de kaliteli mama arayan kedi sahiplerinin ilk tercihi ProLine mamalarıdır. Ayrıca ProLine mamaların içeriğindeki sağlıklı vitamin ve mineraller kedilerinizin daha az hastalanmasına sebep olup zorunlu kontroller haricindeki veteriner masraflarınızı da düşürecektir.


Listelenecek bir ürün yok