Menu
Your Cart

Pro Choice Kedi Maması

Pro Choice


Pro Coice kedi ve köpek maması, hayvanların vücut ihtiyaçlarına göre formüle edilmiştir. Kedi ve köpek metabolizması kontrol edilmediğinde ve hayvan vücuduna metabolizmayı bozacak besinler girdiğinde hayvanlar rahatsızlık duyarlar ve huzursuzluk çekerler. Pro Choice mama çeşitlerinin tümü kedi ve köpeklerin dışardan takviyeye ihtiyaç duyduğu besinlerle doludur. Örneğin ürün içerisinde yer alan Deniz Yosunu sayesinde hayvanların sindirimi düzene girer ve sindirim sistemi içerisinde oluşabilecek bakterilerin oluşumunu engeller. Organik ve doğal olması sayesinde hayvanın huzurlu olmasını ve sindiriminin kontrole alınmasını sağlar. Tüm bunların yanı sıra kedi ve köpek mamaları içerisinde yer alan deniz yosununun tamamen organik olması, manganez ve iyot gibi doğada doğal bulunan değerli minarellerin hayvanın vücuduna girmesini sağlamaktadır.

 

Pro Choice mama çeşitleri içerisinde hayvanların ömrünü uzatmaya yarar sağlayacak ve bağışıklık sistemini kuvvetlendirerek yaşlanmayı geciktirecek yaban mersini bulunmaktadır. Kedi ve köpeklerin yıl içerisinde geçirdiği hassas dönemlerde çabuk hastalanmaması için bağışıklık sistemlerinin her zaman güçlü olması gerekir. Bunun ise en önemli etkeni hayvanın aldığı besinlerdir. Yaban mersini içerisinde bulunan Oligomerik Proantosiyanid (OPC) antioksidan sayesinde hayvanın ömrünün hem daha sağlıklı geçmesi hem de daha uzun olması sağlanır. Bu sebeple kedi ya da köpek mamaları içerisinde bulunan yaban mersini hayvanın tüm hayatını etkileyerek hayat kalitesini arttırmaktadır. Hayvanlara verilen mamalar bu nedenle oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Pro Choice markasına ait tüm kedi ve köpek mamaları şu şekilde sıralanabilir:

 

·        NATURALS Adult Sensitive Tahılsız Kedi Maması,

·        PRO 32 Kısırlaştırılmış Kedi Maması,

·        PRO 33 Somon ve Karidesli Kısırlaştırılmış Formül,

·        PRO 34 Somon ve Pirinçli Yetişkin Kedi Maması,

·        PRO 36 Kuzu ve Pirinçli Kedi Maması,

·        PRO 38 Kuzulu Pirinçli Kedi Maması,

·        Puppy Köpek Yavruları için Etli ve Pirinçli Formül,

·        Small Breed Puppy Kuzulu Pirinçli Küçük Irk Yavru Formülü,

·        Small Breed Yetişkin Küçük Irk Formülü,

·        Small Breed Hair&Skin Küçük Irk Tüy ve Deri Formülü,

·        Small Breed Light Sterilized Küçük Irk Kısır Köpek Formülü,

·        NATURALS Adult Lamb Tahılsız Köpek Maması,

·        Adult Yetişkin Köpekler İçin Etli Pirinçli Formül,

·        Adult Lamb Yetişkin Köpekler İçin Etli ve Pirinçli Formül,

·        Sensitive Skin Hassas Derili Köpekler için Balıklı Formül,

·        Sensior Yaşlı Köpekler için Kuzu ve Pirinçli Formül,

·        Proderma Yetişkin Köpekler için Kuzu etli Pirinçli Formül.

 

Pro Choice Markasının Tarihi

 

Pro Choice markası kedi ve köpek maması üretimini uzun yıllardır devam ettiren ve evcil hayvan sahipleri tarafından sık sık tercih edilen bir markadır. Markanın geçmişten bu güne kadar kedi ve köpekler için kullandığı mamaların tümüne ait ortak özellik içeriğinde kullanılan besinlerin özenle seçilmiş olmasıdır ve kedi ve köpeklerin ihtiyaçlarına yönelik hazırlanmış olmasıdır. Sıradan kedi ve köpek mamalarının yanı sıra Pro Choice mamaları besin değeri yüksek ve içeriğinde çeşitli besinler barındıran çeşitli mamalardır. Evcil hayvan dostların vücuduna giren tüm besinlerin, sağlığına katkıda bulunması amaçlanarak hazırlanan mamalar satışa sunulmaktadır. Bu sebeple kedi ya da köpeklere alınan her Pro Choice maması hayvanın ihtiyaçlarını karşılamak için vücuda girer, tüm vücut sistemini yeniler ve güçlendirir.

 

Pro Choice kedi mamaları birbirinden farklı 6 formül şeklinde hazırlanmıştır. Böylelikle çeşitli kedi türlerine uygun olan mamalar kullanılır ve her kedinin ihtiyacına yönelik ama seçimi yapılır. Kişilere 2 kilogram, 10 kilogram ya da 15 kilogram halinde satılan kedi mamalarının her bir seçeneğinde birbirinden farklı besinler tercih edilmiştir. Böylelikle herhangi bir kedinin alerji duyduğu besinin bulunduğu mamadan kaçınılarak diğer alternatif mamalar güvenle kullanılır. Ayrıca kedilerin kısırlaştırılmış ya da kısırlaştırılmamış kedi olmasına yönelik mama çeşitleri de bulunmaktadır. Her hayvan dost için hazırlanan kedi mamaları hayvan sahipleri tarafından tercih edilen içerik çeşitlerine göre satın alınır ve kedilerin en kaliteli mamayı en sağlıklı halde tüketmesi hedeflenir.

 

Pro Choice Kedi Mamaları Çeşitleri

 

Pro Choice kedi mamaları her türde kedinin tüketebilmesi için birbirinden özel içerikler ile hazırlanmıştır. Kediler için hazırlanan mama çeşitleri kısır kediler, kısırlaştırılmamış kediler, yavru kediler, yetişkin kediler ve normal kediler için üretilmektedir. Her bir Pro Choice mama çeşidinin içeriği birbirinden farklılık gösterir ve kedilerin yaşına uygun olmayan ya da vücut tipine uygun olmayan besinler mama içerisinde kullanılmaz. Naturals Cat Tahılsız Kedi Maması 12 ayını doldurmuş tüm kedi ırklarının rahatlıkla tüketebileceği şekilde hazırlanmıştır. İçerisinde bunulan tavuk ve patates mamanın doyuruculuğunu arttırır ve sağlıklı besin değerleriyle kedinin bağışıklığını güçlü kılar. İçerisinde kullanılan tavuk eti taze kümes hayvan etidir ve mamanın içerisinde %19 bulunur. Bunun yanı sıra içerisinde kurutulmuş tavuk proteini, baldo pirinç, bezelye, hamsi unu, karides unu, bira mayası, tavuk ciğeri, hamsi yağı, Nükleotit maya proteini, mineraller, deniz yosunu, avizeağacı özütü, kızılcık tozu ve pisilyum bulunmaktadır.

 

Pro Choice kedi mamalarından bir diğeri ise kısırlaştırılmış ya da aşırı kilolu kedilerin kilo kontrolunu sağlamak için hazırlanmış PRO 33 Kedi mamasıdır. Somon ve karides tatlarının yoğun olduğu bu Pro Choice kedi maması aşırı kilolu kedilerin kilo kontrolünü sağlamak için ya da kısırlaştırılmış kedilerin dengeli beslenmesi için üretilmektedir. Ürün içerisinde %28 oranında kurutulmuş balık proteini yer almaktadır. Ayrıca mama içerisinde kurutulmuş tavuk proteini, baldo pirinç, mısır, karides unu, rafine tavuk yağı, somon yağı, bezelye, hamsi unu, bira mayası, nükleotit maya proteini, mineraller, oligo sakkaritler, deniz yosunu, Avizeağacı özütü, kızılcık tozu ve pisilyum bulunmaktadır. İçerisinde bulunan pisilyum kedilerin tokluk hissinin artmasına büyük ölçüde katkı sağlamaktadır.

 

Pro Choice Yavru Kedi Mama Çeşitleri

 

Pro Choice markasının yavru kediler için üretilen PRO 38 isimli maması, yetişkinliğe henüz erişmemiş ve vücut gelişimini tam anlamıyla tamamlamamış hassas ve küçük kediler için üretilmektedir. Pro Choice mama seçeneklerinden biri olan PRO 38, diğer mamalardan farklı olarak minik taneli şekilde üretilmektedir. Böylelikle diş ve kemik yapısı gelişimini tamamlamamış kediler çok daha kolay mama tüketebilmektedir. Pro Choice yavru kedi maması seçeneği yalnızca bir tanedir ve tüm cinsteki yavru kedilerin tüketebileceği şekilde formüle edilmiştir. Bu sebeple yavru ve gelişimini tamamlamamış, yeni 12 aylık olmayan kedilerin tümü rahatlıkla bu mamayı yiyebilmektedir. Yavru kedilerin yetişkin kediler için üretilen mamaları yemesi tavsiye edilmemektedir.

 

Tüm bunların yanı sıra kedinin herhangi bir besine alerjisi varsa bu durum önceden tespit edilerek ürün içerisinde bulunan tüm besin öğelerinin kontrol edilmesi gerekmektedir. Yavru ya da yetişkin bir kedinin genetik bir alerjiye sahip olması, tükettiği tüm besinlerin içerisinden alerjene sebep olan gıdanın çıkarılması anlamına gelmektedir. Pro Choice yavru kedi maması PRO 38 içerisinde %30 oranında kurutulmuş kuzu proteini, Hidrolize kemiksiz kuzu proteini, baldo pirinç, mısır, rafine tavuk yağı, bezelye, hamsi unu, krill unu, bira mayası, hidrolize tavuk ciğeri, hamsi yağı, Nükleotid maya proteini, mineraller, probiotik mannan oligo sakkaritler, deniz yosunu, Avizeağacı özütü, kızılcık tozu ve yavru kedinin tokluk hissinin artması adına mama içerisinde bulunan yüksek besin değerine sahip pisilyum bulunmaktadır.

 

Pro Choice Kısır Kedi Mama Çeşitleri

 

Pro Choice kedi mamaları kedilerin farklı özelliklerine göre üretilmektedir. Kısırlaştırılmış kediler için üretilen 2 farklı seçenek bulunmaktadır ve bunlardan bir tanesi PRO 32 mama seçeneğidir. Pro Choice mamalarından biri olan PRO 32 kısırlaştırılmış ve aktif olmayan kedilerin en sağlıklı biçimde beslenmesi için üretilmektedir. Bu kedi mamasının içerisinde yer alan besinler sayesinde kısır kedilerin çok daha sağlıklı ve güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olması sağlanmaktadır. PRO 32 kısır kediler için üretilen mama içerisinde %28 oranında kurutulmuş tavuk proteini, baldo birinç, bezelye, rafine tavuk yağı, hamsi unu, karides unu, bira mayası, hidrolize tavuk ciğeri, hamsi yağı, nükleotit maya proteini, mineraller, prebiotik mannan oligo sakkaritler, deniz yosunu, avizeağacı özütü, kızılcık tozu ve kedilerin doygunluk hissini arttırması, bağışıklık sistemini dinç tutması için kullanılan pisilyum yer almaktadır.

 

Pro Choice kısırlaştırılmış kedi maması çeşitlerinin bir diğeri olan PRO 33 kedilerin damak tadına en uygun lezzetlerle hazırlanmıştır. Baskın somon ve karides lezzetiyle kısırlaştırılmış ya da aşırı kiloya sahip kediler için hazırlanmış bu kedi maması dengeli ve sağlıklı bir yaşam standartlarını kedilere sunmaktadır. PRO 33 mama içeriğinde %28 kurutulmuş balık proteini, kurutulmuş tavuk proteini, baldo pirinç, mısır, karides unu, rafine tavuk yağı, somon yağı, bezelye, hamsi unu, bira mayası, nükleotit maya proteini, mineraller, probiotik mannan oligo sakkaritler, deniz yosunu, Avizeağacı özütü, kızılcık tozu ve tok tutan, bağışıklığı kuvvetlendiren pisilyum bulunmaktadır. Tüm bu besinler sayesinde kısırlaştırılmış ya da aşırı kiloya sahip kediler çok daha sağlıklı bir beslenme düzenine sahip olmaktadır.

 

Pro Choice Kedi Maması

 

Pro Choice ürettiği orijinal ve çeşitli seçeneklerdeki kedi mamalarıyla popüler olan bir kedi köpek mama markasıdır. Mamaları içerisinde kullanılan ve büyük önem taşıyan Yukka Şidigera bitki özü, saponinler bakımından oldukça zengindir ve kurutularak kullanılmaktadır. Yapısı içerisinde bulunan saponinler, kedi ve köpeklerde dışkıların kokusunu azaltmaktadır. Besin maddelerinin emilimini düzenlediği ve hayvanlarda bağışıklık sistemini güçlendirerek büyük katkı sağladığı bilimsel olarak tespit edilmiştir. Ayrıca Pro Choice mamaların içerisinde bulunan pisilyum sayesinde kedi ve köpekler vücut içerisinde gerçekleşen sindirimi çok daha kolay bir şekilde tamamlar. Pisilyum, plantago bitkisinden elde edilen çekirdeğin kabuğuna verilen isimdir. Bu sebeple kolaylıkla çözünebilmektedir ve oldukça önemli bir lif kaynağıdır. Bu sebeple kedi ve köpeklerde enerji atmanın kontrollü hale gelmesini sağlar. Tüm bunların yanı sıra pisilyum sayesinde kedi ya da köpek vücudu içeride ağır metal ve toksin tutmadan dışkı yoluyla vücuttan arınır.

 

Pro Choice kedi mamaları içerisinde kızılcık bulunmaktadır. Kızılcık, Oligomerik Proantosiyanid (OPC) adı verilen ve vücut içerisinde dolaşım sağlayan zararlı radikallerin nötralize edilmesini sağlamaktadır. Böylelikle kedi ve köpek vücutlarında herhangi bir zararlı maddenin dolaşmasını minimuma getirmek için savaşır. Kedi maması içerisinde kullanılan kızılcık tozu metabolik antioksidan içermektedir. Yapılan bilimsel çalışmalar sonucunda kızılcık tozunun C ve E vitaminlerinden birkaç kaç daha etkili olduğu ispat edilmiştir. Böylelikle kedi ve köpeklerin böbrek ve karaciğerlerinin çok daha sağlıklı hale gelmesi sağlanır. Tüm bunların yanı sıra kızılcık otu hayvanlar için uzun ömür ve yaşamın sırrı olarak da kabul edilmektedir. Tüm bu besinler Pro Choice kedi maması ile günde en az 1 kere kedi ya da köpek vücuduna girdiğinde büyük ölçüde vücut kalitesini arttırmaktadır.

 

Ucuz Pro Choice Kedi Mamaları

 

Pro Choice kedi mamalarını daha uygun fiyatlara satın almak isteyen kişiler daha düşük kilogramlık paketler satın alarak en ekonomik şekilde en kaliteli mamalara sahip olabilmektedir. Pro Choice mama seçeneklerinin hemen hemen hepsinde farklı boylarda paketler kullanılmaktadır. Bu sebeple mama satın almak isteyen kişiler küçük boy satın alarak mama fiyatlarının daha düşük hale gelmesini sağlayabilmektedir. Pro Choice kedi mamalarının içerisinde bulunan yüksek lif oranları ve çeşitli organik besinler, mamaların çok daha kaliteli hale gelmesini sağlamaktadır. Kişiler daha ucuz fiyatlar ile en yüksek kalitede kedi ya da köpek mamasını satın almak için sık sık daha az paketlerde mama almalıdır. Böylelikle mamalar çok daha uygun fiyatlı olacaktır. Kedi ya da köpek sahipleri mama tercihi yaparken fiyatı düşürmek için izleyebilecekleri en sağlıklı yok daha küçük paket satın almaktadır.

 

Pro Choice kedi mamaları, kedilerin farklılıklarına göre satışa sunulmaktadır. Köpek mamaları da köpeklerin çeşitlerine ve ihtiyaçlarına göre satışa sunulmaktadır. Yavru kediler için üretilen kedi mamaları yetişkin kediler için uygun değildir ve yetişkin kedi mamaları yavru kediler için sağlıklı olmayacaktır. Bu sebeple kedi ya da köpek sahiplerinin mama seçimini fiyata göre yapmaması gerekmektedir. Daha ekonomik olduğu için yetişkin kediye yavru kedi maması vermek, kedinin günlük alması gereken besin ihtiyacının karşılanamamasına sebep olmaktadır. Bu sebeple evcil hayvan sahibi kişiler kesinlikle kedi ya da köpeklerin ihtiyaçlarına yönelik mamalar tercih etmelidir. Aksi takdirde yeterli besin kaynağına sahip olamayan kedi ya da köpekler daha fazla yemek yemeyi istiyor. Bunun sonucunda ise mama paketleri çok daha çabuk tükeniyor ve maliyeti artıyor. Hayvan sahiplerinin alacağı en doğru mama her zaman kedi ya da köpeklerine uygun tercih edilen mamalardır.

 

Uygun Fiyatlı Pro Choice Kedi Mamaları

 

Pro Choice kedi ve köpekler için üretilen mamaların tümü özel içeriklere sahip mamalardır. Bu sebeple kedi ya da köpek sahipleri kaliteden ödün vermeden, hayvan dostlarına en kaliteli Pro Choice mamayı satın almak istemektedir. Fakat markanın üretimini yaptığı tüm kedi ve köpek mamaları hayvanların çeşidine göre üretilmektedir. Buna göre evcil hayvan sahipleri yalnızca kedi ya da köpek için en uygun olan mamayı tercih edebilmektedir. 12 ayını henüz doldurmamış kedi ve köpek yavruları yetişkinler için üretilen mamaları tüketmemelidir. Aynı şekilde büyük kedi ya da köpekler henüz yavru olan kedi ya da köpekler için üretilen mamaları tüketmemelidir. Mamaların içerisine konulan gıdalar ve besinler, hayvanların çeşitli özelliklerine göre belirlenmektedir. Örneğin aşırı kilolu kedi ya da köpekler için üretilen mamalar ideal kiloya sahip kedilere zarar verebilir. Bu gibi durumların önüne geçilebilmesi için kedi ve köpek sahiplerinin hiçbir mamayı rasgele satın almaması gerekmektedir.

 

Pro Choice kedi maması seçiminde, hayvan sahiplerinin öncelikle hayvanın herhangi bir besine alerjisinin olup olmadığını teyit ettirmesi gerekmektedir. Kedilerin genetik, doğuştan ya da sonradan kazanılan alerjileri olabilmektedir. Mamaların içerisinde bulunan besinlerden herhangi birine alerjisinin olup olmadığı hayvan sahipleri tarafından araştırılmalıdır. Kedi ya da köpekler için mama seçimi yapılırken tüm bunlar göz önünde bulundurulmalıdır ve dikkatle karar verilmelidir. Pro Choice kedi maması seçeneklerinin tümünün içeriğinde çeşitli hayvansal ürünler ve çeşitli güçlendirici besinler yer alır. Hayvan sahiplerinin öncelikle hayvandaki testleri tamamlaması, sonrasında ise kedi ya da köpek için en uygun mamayı satın alması gerekmektedir.

 

Pro Choice 32 Tavuklu ve Pirinçli Düşük Tahıllı Kısırlaştırılmış Kedi Maması 2 Kg
Stokta yok
Marka: Pro Choice
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$18,39 $21,63
Vergiler Hariç:$18,39
Pro Choice 33 Somonlu ve Karidesli Düşük Tahıllı Kısırlaştırılmış Kedi Maması 2 Kg
Stokta yok
Marka: Pro Choice
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$18,95 $22,30
Vergiler Hariç:$18,95
Pro Choice Kuzu Etli Yavru Kedi Maması 2 Kg
Stokta yok
Marka: Pro Choice
Pro Choice Kuzu Etli Yavru Kedi Maması 2 Kg Prochoice Pro 38 Kuzulu Pirinçli Yavru Kedi Maması  Pro Choice ..
$28,29
Vergiler Hariç:$28,29
Pro Choice Pro 33 Sterilised Somonlu Karidesli Kedi Maması 15 Kg
Yeni Stokta yok
Marka: Pro Choice
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$128,13
Vergiler Hariç:$128,13
Pro Choice Pro 34 Adult Salmon Somonlu Yetişkin Kedi Maması 2Kg
Stokta yok
Marka: Pro Choice
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$23,21 $24,96
Vergiler Hariç:$23,21
Pro Choice Pro 34 Balık Etli Yetişkin Kedi Kuru Maması 2 Kg
Stokta yok
Marka: Pro Choice
Pro Choice Pro 34 Balık Etli Yetişkin Kedi Kuru Maması 2 Kg Pro Choice balık etli  kedi maması 1 yaşın üzerindeki kedilerin..
$24,96
Vergiler Hariç:$24,96
Pro Choice Pro 34 Salmon&Rice Somonlu Yetişkin Kedi Maması 15 Kg
Stokta yok
Marka: Pro Choice
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$83,60 $122,80
Vergiler Hariç:$83,60
Pro Choice Pro 36 Lamb & Rice Kuzu Pirinçli Yetişkin Kedi Maması 2 Kg
Stokta yok
Marka: Pro Choice
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$22,19 $24,96
Vergiler Hariç:$22,19
Pro Choice Pro 36 Lamb&Rice Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması 15 Kg
Stokta yok
Marka: Pro Choice
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$83,60 $122,80
Vergiler Hariç:$83,60
Pro Choice Pro 36 Yetişkin Kuzu Etli Kedi Kuru Maması 2 Kg
Stokta yok
Marka: Pro Choice
ProChoice Pro 36 Yetişkin Kuzu Etli Kedi Kuru Maması 2 Kg Ürün Bilgileri 12 aydan sonra tüm ırklardaki yeti..
$28,29
Vergiler Hariç:$28,29
Pro Choice Pro 38 Kitten Kuzu Etli Yavru Kedi Maması 15 kg
Stokta yok
Marka: Pro Choice
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$99,95 $132,79
Vergiler Hariç:$99,95
Pro Choice Pro 38 Kitten Kuzu Etli Yavru Kedi Maması 2 kg
Stokta yok
Marka: Pro Choice
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$22,69 $26,29
Vergiler Hariç:$22,69
Pro Choice Pro32 Kısırlaştırılmış Kedi Maması 2 Kg
Stokta yok
Marka: Pro Choice
Pro Choice Pro32 Kısırlaştırılmış Kedi Maması 2 Kg  Pro Choice Kısırlaştırılmış kedi maması 1 yaşın üzerindeki kısır kedilerin tam ve denge..
$28,29
Vergiler Hariç:$28,29
Pro Choice Pro33 Kısırlaştırılmış Somon Kedi Maması 2 Kg
Stokta yok
Marka: Pro Choice
Pro Choice Pro33 Kısırlaştırılmış Somon Kedi Maması 2 Kg  Büyük, kısırlaştırılmış veya aşırı kilolu, aktif olmayan kediler için tam dengeli..
$28,29
Vergiler Hariç:$28,29
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)