Menu
Your Cart

Pro Plan Kedi Mamaları

Pro Plan

Proplan kedi mamaları kedileriniz için doğru ve sağlıklı beslenme özellikleri sunmaktadır. Proplan dünya çapında hizmet veren ve sektör içerisinde önde gelen markalardan olması sebebiyle kedilerin yavru ve yetişkin dönemlerinde ihtiyaç duydukları besin değerlerinin en iyi şekilde bulunmasını sağlamaktadır.

Proplan kedi mamaları çeşitleri kedinizin doğumundan itibaren protein, mineral ve vitamin deposu olması gibi özellikler bakımından fiziksel ve zihinsel gelişimleri için büyük yararlar sağlamaktadırlar. Proplan kedi mamaları tercihinde bulunurken kedinizin yaşını, sağlık durumunu, yaşının gerektirdiği ihtiyaçlara göre farklı tercihlerde bulunabilirsiniz.

Besleyici Kedi Mamaları

Besleyici kedi mamaları alanında öne çıkan Proplan kedi maması çeşitleri yavru ve yetişkin kedilere, özel farklı lezzet ve içerik çeşitleri ile severek tüketecekleri mamaları içermektedir. Bu özel mamaların gelişmiş ve sağlıklı içerikleri sayesinde kedilerin obezite gibi istenmeyen durumların yaşanmasının engellediği gibi aynı zamanda da içerdiği vitaminler bakımından bağışıklık sistemlerinin de korunmasına yardımcı olmaktadır. Yoğun protein içeren mamalar ise kedinizin daha enerjik olmasını sağladığı gibi kas gelişimini de desteklemektedir. İçeriğinde yer alan besleyici yağlar ise kediniz için hayati bir role sahip olan yağların daha doğru ve dengeli bir şekilde alınmasını sağlamaktadır. Sağlıklı beslenmeleri ve günlük besin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamaları için oluşturulan bu mamalar, kedinizin sağlıklı olmasının yanında parlak tüylere de sahip olmasına yardımcı olacaktır. Mama konusunda hassas ve seçkin davranan daha ayrıcalıklı kediler için de özel seçeneklere sahip olan marka, yavru, yetişkin ve yaşlı kediler için lezzetle yiyecekleri çeşitlere sahiptir.

Aynı zamanda markanın kısırlaştırılmış kediler için sunduğu Proplan kısırlaştırılmış kedi maması da hassas bir yapıda olan bu kediler için onların yeme alışkanlıklarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Kısırlaştırılan kediler bilindiği üzere yeme alışkanlıklarında bazı değişiklikler yaşarlar. Kısırlaştırılma ile birlikte yeme ihtiyaçları artar ve bu durum ani kilo değişikliklerine sebep olabilmektedir. Bu durumdaki yani kısırlaştırılan kediler için ise Proplan kedi mamaları diğer mamalara göre daha hafif içeriğe, lezzete ve sindirimi de kolay yapıya sahiptirler. Kısırlaştırma işlemi ile birlikte hassas hale gelen kedilerin sindirim ve gaz sorunu da yaşamamaları için özenli bir şekilde üretilmektedirler.

Ev ortamında yaşayan kediler için özel olarak üretilen Proplan mama çeşitleri aynı zamanda kedilerin ihtiyaç duydukları dengeli beslenme ihtiyaçlarını da doğru şekilde sunmaktadırlar. Yüksek protein içerikleri ve düşük yağ oranları ile birlikte ev ortamında yaşayan ve bundan dolayı sokağa kıyasla daha az hareket eden kedilerin yağlanma ve kilo sorunları da ortadan kalkmaktadır.

Proplan kedi mamaları kuru ve yaş olarak iki ana kategoride üretilmektedir. Kuru mamaların yapıları gereği açıldıktan sonra kuru ortamlarda saklanmaları tavsiye edilmektedir. Yaş mamalar ise oda ısısında ve ancak beslenme sırasında kullanılmak üzere açılmaları gerekmektedir.

Proplan Yavru Kedi Mamaları

Yavru kediler, yetişkin kedilere kıyasla henüz daha gelişim aşamasında oldukları için özel besinlere ihtiyaç duymaktadırlar. Yavru kedilerin ihtiyaç duydukları tüm besinlerin lezzetli bir şekilde sunulması ile üretilen Proplan yavru kedi maması çeşitleri sağlıklı ve hızlı gelişim göstermeleri için gereken tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Zengin içerikleri sayesinde yavru kediler, sadece sağlıklı bir gelişim göstermekle kalmıyorlar aynı zamanda kaliteli besinleri sayesinde de dış görünümleri daha parlak ve güzel bir görünüme kavuşmaktadır.

Kediler, evcil hayvanlar arasında besinlerine en çok dikkat eden hayvanların başında gelmektedir. Durum böyle olduğu için özellikle yavru kedinizin beslenmesi için doğru tercihlerde bulunulması gerekmektedir. Yavru kedi mamaları kedinizin yaşamsal fonksiyonlarını düzenlediği gibi aynı zamanda da tüylerinin de daha canlı görünümde olmasını sağlıyor. Yavru kedilerin sindirimden bağırsak faaliyetlerine kadar tüm beslenme alışkanlıkları özenli bir şekilde tespit edilmelidir. Çünkü bağışıklık sistemlerinin gelişmesi kadar tüm genel sağlıkları üzerinde yaşamsal ritimler bulunmaktadır. Bu bakımdan doğal yağlar, vitaminler, mineraller ve proteinler ile birlikte yavru kedilerin hem sağlıkları hem de görünümlerinde iyileşme sağlanmaktadır. Yavru kediler için sunulan yaş ve kuru mama seçenekleri onların farklı ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Kuru mamalar genelde daha pratik ve hijyenik bir kullanım sundukları için tercih edilmektedir. Yaş mamalar ise daha zengin içerikleri ve özellikle et ihtiyaçlarını karşılamaları için kullanılmaktadır.

Tüm Proplan kedi mamalarında olduğu gibi yavru kedi mamalarında da özenli bir üretim süreci gerçekleşmektedir. İçerikleri protein, tahıl, yağlar ve vitaminlerden oluştuğu için yavru kedinizin ihtiyaç duyduğu tüm içerik özel bir şekilde onlara sağlanmaktadır. Aynı şekilde kedilerin kaç aylık olduklarına göre de ayrılabilen yavru kedi mamaları, bu sayede en iyi beslenme ihtiyacını karşılıyorlar. Yavru kedilerin yanında hamile ya da emziren kediler için de et ağırlıkta olmak üzere, tahıl, vitamin ve mineral bakımından zengin olan mamalar kedilerin sağlıklarını en doğru şekilde karşılıyorlar. Kediler için çok dikkatli olunması gereken kalpleri için de yararı olan bu mamalar, evcil kedinizin daha sağlıklı bir yapıda olmasını sağlıyor.

Pro Plan Kitten Tavuklu Pirinçli Yavru Kedi Maması

Yavru kedi mamaları arasında Proplan’ın en sık tercih edilen ürünleri arasında gelmektedir. Özel olarak üretilmiş bu mama yavru kedilerin uygun gelişimlerini desteklediği gibi aynı zamanda görme ve beyin fonksiyonlarının da gelişimine katkı sunmaktadır.

 İçinde barındırdığı en az yüzde 41 oranındaki tavuk etinin yanı sıra beyin ve görme fonksiyonlarının gelişmesi için de DHA içerir ve bu bakımdan alanında tek mama olma özelliğini sürdürmektedir. Yavru kedilerin bağışıklık sistemlerinin gelişimlerini desteklemek ve doğru büyüme oranları ile gelişim için ihtiyaç duydukları besin gereksinimlerinin en iyi şekilde karşılanması için üretilmiş olan ürün, gerçek tavuk eti barındırdığı için yüksek protein değerlerine sahiptir. Protein oranlarının doğru şekilde karşılanması ise yavru kediler için hayati öneme sahip olan kas gelişimini desteklemektedir. Yüksek lezzete sahip oldukları için de severek tüketilen mama sindirim oranı bakımından da öne çıkmaktadır. Özellikle anne sütünde bulunan DHA içermesi ile yavru kedinizin gelişimine özel bir katkı sunmaktadır.

Proplan yavru kedi maması faydaları bakımından; yavru kedilerin iç ve dış koruyucu sistemlerinin harika bir şekilde desteklenmesine sağlamaktadır. Yavru kedilerin büyüme ve gelişim için gereksinim duymuş oldukları tüm gıdaların dengeli bir şekilde alınmasına neden olurlar. İçinde bulunan taurin ve aminoasit gibi parçalar da bağışıklık sistemlerinin gelişmesine yardımcı olmaktadır.

Yavru kediler için sık gereksinim duyulan Vitamin E ve C bakımından da güçlü bir yapı sunan ürün, bu sayede bağışıklık sisteminin gelişmesine özel bir katkı sunmaktadır. Özel olarak geliştirilen yapısı azaltılmış karbonhidrat miktarı sayesinde de yavru kedilerin bir anda kilo almasının önüne geçmektedir. Tahıl ve pirinç içeriği bakımından da zengin olan ürün bu sayede daha kolay bir şekilde kedi tarafından sindirilmesini sağlamaktadır. Yavru kedilerin beyin gelişimleri için de önemli olan Omega yağ asitleri ise tavuktan gelen yüksek kaliteli proteinler ile birleşerek etkili bir yarar sundukları gibi aynı zamanda sağlıklı deri ve parlak tüylerin gelişimlerini de desteklemektedir.

Bu özel mamanın kedinizin aylık dönemlerine göre farklı türevleri olduğu için tercih yaparken yaş aralığını dikkate almanız önemli olacaktır.

Proplan Yetişkin Kedi Mamaları

1 yaşını tamamlamış tüm kediler için üretilen Proplan kedi maması çeşitleri, yavru döneminden çıkıp yetişkinliğe adım atan kedilerin tüm beslenme ihtiyaçlarının en iyi şekilde giderilmesi için özenle hazırlanmaktadır. Kedilerin yaşlı olarak kabul edildikleri 7 yaşına kadar güvenle tüketeceği ve tüm gıda ihtiyaçlarını karşılayacak olan yetişkin mamalarının içeriği yavru ve yaşlı mamalarına göre daha farklı içerikte üretilmektedir. Çünkü yetişkinlik döneminde kediler en sık görülen sorunlardan birisi aşırı kilo almasıdır. Aşırı kilo alan kediler ise hem hareket kısıtlaması yaşamakta hem de genel sağlıkları üzerinde çeşitli sorunlar ile karşılaşmaktadırlar. Bu bakımdan yetişkin kedi mamalarının düşük kaloriye sahip olması gerekmektedir. Bu noktada ise Proplan yetişkin kedilerin mama ihtiyacını en iyi şekilde giderecek mama çeşitleri ile öne çıkıyor.

Kalori konusu yetişkinlerde önemli olduğu için kedi sahiplerinin mama seçiminde kalori değerlerine dikkat etmesi gerekmektedir. Eğer yetişkin bir kedi günlük ihtiyacından daha fazla kalori alırsa, çok kısa sürelerde kilo almaya başlıyor ve kiloları ile birlikte hantal bir yapıya kavuştuğu için daha sinirli bir yapıya bürünüyor. Bu yüzden Proplan mama yetişkin çeşitleri kedilerin günlük olarak almaları gereken doğru kalori oranlarını taşıdıkları gibi formda kalmalarına da yardımcı oluyorlar. Bunun yanında ise zengin vitamin, yağ asidi ve mineral katkıları gibi özel katkılarda da içerikleri çok daha fazla geliştirilmiş oluyor.

Yetişkin mamalarının sunduğu kalori dengesi özellikle şişkinlikleri ortadan kaldırarak sindirim açısında da kedilerin rahatlamasına yardımcı oluyor. En çok hareketli oldukları dönem olan yetişkinlik dönemi için kemik ve kemiksi dokuların da gelişimi önemli olduğundan mamaların mineral katkıları daha sağlıklı bir kemik gelişimi sunuluyor. Yetişkin mamasının tüm çeşitlerinde görülen fosfor ve kalsiyum gibi mineraller yetişkin bir kedinin ihtiyaç duyduğu tüm gelişimlerin ve beslenmeyi doğru şekilde sağlıyorlar. Bu sayede kediler hem sağlıklı hem de daha mutlu olabiliyorlar.

Tüylerini ve Görünümlerini Daha Güzel Hale Getirir

Yetişin mamalarının tümünde yine kedilerin genel sağlıkları kadar görünümlerinin de en güzel şekilde olmasına özen gösteriliyor. Bu bakımdan Proplan yetişkin kedi maması çeşitlerinde görülen yağ asitleri ile birlikte kedilerin deri ve tüy sağlıklarında da özel gelişimler görünüyor. Tüy dökülmelerini en aza indirgemek için de katkı sunan mamalar, daha sağlıklı ve sık tüy gelişimleri üzerinde de destek sunuyorlar. Proplan çok uzun yıllara dayanan alanındaki özel bilgiler sayesinde kedilerin en çok sevdikleri lezzetleri doğru şekilde tayin edebiliyor ve böylelikle kedilerin her sefer daha çok lezzetle yiyecekleri mamaları üreterek iştahsızlık gibi sorunların da engellenmesini sağlıyor. Aynı zamanda dışkı kokusunu da ciddi oranda kolay sindirilebilir olmaları sebebiyle azaltan ürünler, öne çıkan diğer olumlu yönler olarak öne çıkıyorlar.

Proplan Yetişkin Mamaları Niçin Tercih Edilmelidir?

Proplan yetişkin mamalarının tercih edilmesi kedilerin her anlamda sağlıklı bir gelişim göstermeleri için öne çıkmaktadır. Yetişkin kedilerin tüm beslenme ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanması için geliştirilen mamalar, zengin ürün çeşitliliği sayesinde kedileri ve kedi sahiplerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyor. Yetişkin kedi mamalarının farklılık göstermesi ise diğer sağlık durumları etkili olmaktadır. Örneğin kısırlaştırılmış bir kedi ile kısır olmayan bir kedinin beslenme alışkanları ve besin ihtiyaçları da farklılık gösterebilmektedir. Ayrıca bazı türlerde görülen kilo almaya elverişlilik gibi durumlar da yine yetişkin mamalarının farklı olmasına neden oluyor.

Ancak tüm yetişkin kedi mamaları Proplan’ın özel formülleri ve sağlıklı yapıları ile sunuldukları için tüm yetişkin kedileri kapsayacak alternatiflerden oluşmaktadır. Her kedinin favori maması olmayı başaran yapıları, damak tatlarına uygunluk ile sağlıklı bir şekilde beslenen kedileri yarattığı gibi aynı zamanda da yaşam kalitelerini de yükseltmeye neden oluyor. Sağlıklı ve lezzetli yapısı ile kaliteden ödün vermeyen kedi mamaları kedilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyorlar.

Pro Plan Derma Plus Hairball Somon Balıklı Kedi Maması

Markanın yetişkin kediler için en çok tercih edilen ve öne çıkan ürünü olan Derma Plus gibi ürünleri sayesinde yetişkin kedilerin ihtiyaç duydukları tüm besin ihtiyaçları karşılanırken aynı zamanda da tüy yumağı gibi oluşumlar engellemektedir. Çok rahat şekilde sindirim yapılması sayesinde de her kedinin tüketimine uygun olan ürün, bilimsel bir şekilde düzenlenmiş olan formülü ile birlikte çok uzun süreli sağlıklarını korumaktadır. Özel diyet lifine sahip olması sayesinde de tüyleri yakalayarak mideden bağırsaklara da geçiş yapabilmelerine yardımcı olmaktadır. Böylece tüyler dışkı yoluyla çok daha kolay bir şekilde kedilerin vücutlarından atılabilmektedir.

Proplus kedi mamalarında tavuk eti ve somon eti gibi kedilerin çok sevdikleri gerçek etler kullanıldığı için kedilerin lezzetli bir şekilde mamalarını tüketmeleri sağlanmaktadır. Uzun vadeli sağlıklarını korumak ve fiziki olarak daha iyi bir yaşam sunmaları için formüle edilen bu özel yetişkin maması B ve E grubu vitaminler bakımından da zengindir. Bu yüzden deri ve tüy yapısını da olumlu etkilemekte, Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleriyle de kedilerin daha sağlıklı bir görünümde olmalarına yardımcı olmaktadır. İçeriği sayesinde son derece rahat ve kolay şekilde de tüketilebildikleri için yenilebilir olma kapasiteleri artmaktadır. Somon balığı etinin aynı zamanda büyük bir etkisi mamayı daha lezzetli bir hale getirmektedir.

Proplan Yaşlı Kedi Mamaları

Yaşlı kedilerin en doğru şekilde beslenmeleri için üretilmiş olan Proplan yaşlı kedi mamaları, artık yaşlanan ve vücut fonksiyonları değişen kedilerin ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmektedir. Kediler ortalama olarak yaşlı kabul edildikleri yaş sınırı 10 yaş ve üzeridir. Bu yaştan sonra vücutları ve organları zayıflamaya başlar, hastalıklara karşı daha savunmasız bir hale gelirler. Onların bağışıklarının korunması ve daha dirençli olabilmeleri için de uygun vitamin ve mineral desteğine sahip mamaların tercih edilmesi gerekmektedir. Proplan yaşlı kedi mamaları en özel formüller ve içerikler ile hazırlandıkları için yaşlı kedilerin tüm ihtiyaçlarının en iyi şekilde giderilmesini sağlamaktadırlar.

Yaşlılık İçin İdeal Protein ve Mineral Takviyesi

Yaşlı kedilerin yaşlılık ile vücutlarında görülen genel durumlar; kemik zayıflıkları, kas hastalıkları, çeşitli tüy hastalıkları, böbrek yetmezliği, bağırsak ve mide sorunları, hormonal bozukluklar, sinirsel bozukluklar ve ağız hastalıkları gibi çeşitli rahatsızlıklardır. Bu bakımdan yaşlı kedilerin beslenmeleri için daha özenli davranılması gerekmektedir. Proplan yaşlı kedi mamaları kuru ya da yaş olarak da bulunmaktadır. Kuru mamalar dişlerine ve ağızlarına zarar vermemek için ideal yumuşaklığa sahiptirler. Bu bakımdan kuru mama çeşitleri için dışları sert yapıdayken iç kısımları daha krema kıvamında olacak şekilde üretilmektedir. Yaşlı kedi mamalarının en büyük avantajlarından birisi de budur. Zayıflayan böbrekleri için de fosfor ağırlıkta formüller geliştirilmektedir bu sayede daha kolay bir şekilde kan dolaşımı ve idrar boşaltımı da yapabilmektedirler. Çok fazla yaşlı olmayan, örneğin 7 ile 10 yaş arasındaki kediler için de farklı Proplan mama çeşitleri ile birlikte kemik ve kas yapılarını güçlendirici içerikler kullanılmaktadır. Böylece yüksek protein, magnezyum ve fosfor bakımından bu mamalar oldukça zengindirler. Kolay çiğnenebilen özellikleri sayesinde de yeme sırasında rahatsızlık vermeyen bu mamalar, bağışıklık sistemlerini de yaşlanmaya bağlı olarak daha dirençli kılmaktadırlar. Yaşlı kedilerde sık görülen hareketsizliği engellemek adına da protein bakımından da zengin olan mama çeşitleri, böylece yaşlılık belirtilerini en az seviyeye indirgemektedirler. Kan hücrelerini yükselten ve dolaşımlarını da düzene sokan Proplan mama çeşitleri aynı zamanda yağ asitleri sayesinde de kedilerin canlı görünümlerini kaybetmesini engellemektedir.

​Pro Plan Original Senior Somonlu Yaşlı Kedi Maması

Markanın yaşlı kediler için ürettiği Proplan mama çeşitleri arasında öne çıkan ürün, son derece özel formüle sahiptir. Markanın kendisinin yaptığı araştırma sonuçlarına göre 7 yaş üzerindeki kedilerin markanın yaşlı kedi mamalarından tükettikleri durumda yaşam sürelerinin uzadıkları tespit edilmiştir. Bu özel ürün ve aynı içeriğe sahip olan diğer ürünler zengin bir lif ve yağ asitleri içermektedir. Bu bakımdan yaşlılık belirtilerini özel karışımı sayesinde geciktirmektedir. Gözle görünür sonuçlar üç ay gibi kısa bir sürede kendisini belli etmektedir.

Yaşlı kedilerde sık görülen sindirim ve bağışıklık sistemlerinin desteklenmesi için geliştirilen ürün daha iyi bir bağırsak sağlığı sunarak mikrofloranın dengelenmesine yardımcı olmaktadır. Zengin E vitamini içeriği ile birlikte bağışıklık sistemine yine katkı sunmaktadır. İleri yaştaki kedilerde sık görülen çiğneme ve emilim kapasitelerinde görülen düşüklüğü de kolay çiğnenebilen yapısı ile birlikte çok daha kolay sindirim yapılmasını olanaklı hale getirir.

Aynı zamanda yaşlı kedilerde sık görülen iştahsızlık gibi sorunların da daha etkili bir şekilde giderilmesini sağlayan mama, lezzetli yapısı ile birlikte kedilerin mamaya daha çok ilgi duymasına neden olmaktadır. Gerçek tavuk eti barındırdığı için de hem daha çok istenebilir hem de kolay şekilde emilim yapılmasını sağlamaktadır. Bu sayede hem yaşam sürelerini hem de yaşam kalitelerini gözle görünür bir şekilde arttırmaktadır. Ürünün farklı içeriğe sahip olan çeşitleri de yine yaşlı kediler için en uygun parametreler içermektedir.

Neden Proplan Yaşlı Kedi Mamaları Tercih Edilmelidir?

Proplan yaşlı kedi mamalarının tercih edilmesi için bilimsel verilerle desteklenen pek çok gerekçe bulunmaktadır;

·         Proplan tarafından üretilen yaşlı kedi mamaları, kedilerin deri kalınlığının sürdürülmesini sağladığı tespit edilmiştir. Deri kalınlıkları ise sağlıklı ve daha genç görünmelerine yardımcı olacaktır.

·         Güçlü bir bağışıklık sistemi kazandırmak için Proplan mama çeşitleri zengin antioksidan içeriğe sahiptir. Böylece yaşlılıkta sık görülen hastalıklara karşı da daha dirençli bir yapı elde edilir.

·         Vücut kondisyonları üzerinde görülen yaşlılık ile ağırlaşma ve hantal yapıya bürünmeyi Proplan yaşlı kedi mamaları geciktirici etki yapmaktadırlar. Kırmızı kan hücrelerindeki düşüşünü, azalan yağ emilimlerini, kilo kaybı gibi sorunları gidermek için geliştirilmişlerdir.

·         Bilimsel olarak ise Proplan yaşlı kedi mamaları, kedilerin mevcut ömrünü en az 1 yıl uzattığı kanıtlanmıştır. Bu bakımdan yaşlı kediler için en iyi ürünlerden birisi olarak öne çıkmaktadır.

·         Vitamin E emilimlerinin ve dolaşım seviyelerinin arttırılmasıyla da bağışıklık sistemini ayrıca güçlendirdiği yine yapılan testler sonucunda görülmüştür.

Bu gerekçeler bakımından yaşlı kediler için Proplan ürünlerinin tercih edilmesi hem yaşam kalitelerinin hem de sağlıklı yapılarının artması için oldukça önemlidir.

Proplan Kısırlaştırılmış Kedi Mamaları

Kısırlaştırma sonrasında kedilerin iştahları arttığı için daha fazla mama yeme durumları söz konusudur. Eskiye kıyasla öğünleri ve iştahları artış gösteren kısırlaştırılan kediler daha fazla miktarda mama tüketmeye başlarlar. Bu şekilde devam edildiğinde ise kısa sürede kilo almaları mümkün olduğu gibi obezite gibi sorunlar da yaşanmaktadır. Aynı zamanda erkek kedilerin, dişi kedilere kıyasla artan yeme alışkanları sonucunda idrar yollarında taş oluşma riski de artış göstermektedir.

Kısırlaştırma sonrasında artan iştahlarını dengelemek ve benzeri rahatsızlıkları önlemek için Proplan kısırlaştırılmış kedi maması çeşitleri harika bir imkân sunmaktadır. Kedilerin değişen metabolizma yapılarına göre uygun geliştirilen besleyici özellikler, aynı zamanda operasyon sonrasında meydana gelen hassas yapılarının da daha iyi bir şekilde karşılanmasını sağlamaktadır. Normal kuru mamalarda yağ oranları yüzde 20 seviyelerine dahi çıkabilirken, kısırlaştırılmış kediler için üretilen mamalarda bu seviye yüzde 10 civarında tutulmaktadır. Bu sayede kediler çok yeseler bile kilo alma gibi bir durumla karşılaşmamaktadırlar. Proplan mama çeşitleri ile birlikte kilo kontrolünün sağlanmasının yanında idrar yollarında da oluşacak rahatsızlıkları önleyici özellikler taşıyorlar. Kas yoğunluğunu arttırıcı ve koruyucu özellikler de taşıyan mamalar, özel Proplan üretim tesislerinde gerekli olan tüm araştırmaların sonucunda üretilmektedirler.

Kısırlaştırılmış Kedilerin Kilo Almasını Engeller

Kısırlaştırılmış kedilerin yanında aynı zamanda düşük yağ oranları yüzünden aşırı kilo sorunu yaşayan kediler için de rahatlıkla kullanılacak bu mamaların, besim maddeleri ve oranları özenli bir şekilde hazırlanmaktadır. Daha çok tavuk, hindi ve somon etleri kullanılarak üretilen Proplan mama çeşitleri bu sayede lezzetli bir tada sahip oldukları gibi aynı zamanda da daha kolay şekilde sindirim yapılmasına yardımcı oluyorlar. Bağırsak aktivitelerini destekleyen maddelerin yanında düşük magnezyum seviyesiyle de geliştirilen mamalar böylece böbrek hastalıklarının da oluşumunu engelliyorlar. Gerçek etlerin yanında tahıl yönünden de zenginleştirişmiş olan mamalar, kısırlaştırılmış ya da aşırı kiloda olan kedilerin besin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyorlar.

Proplan Kısırlaştırılmış Kedi Mamaları Niçin Tercih Edilmeli?

Kısırlaştırılmış kediler için en sık tercih edilen mamaların başında gelen Proplan kısırlaştırılmış kedi maması çeşitleri, azalan enerji ihtiyacına uygun şekilde formüle edilmiştir. Yüksek sindirilebilir olması sebebiyle de kediler için harika bir beslenme sunmaktadır.

Omega 3 ve 6 yap asitlerini sağlayarak daha sağlıklı deri ve parlak tüyler veren yapıda olan Proplan mama çeşitleri böylece kedilerin görünümlerinin de korunmasına yardımcı olmaktadır. Vitamin açısından E, C ve A vitaminlerini barındırdığı için daha iyi deri elastikliği ve nem düzeyi sundukları gibi, selenyum ve beta karoten ile daha güçlü antioksidan korumaya kavuşmalarını sağlayarak bağışıklık sistemlerinin de daha iyi olmasına yardımcı olurlar. Kullanılan tavuk ve somon gibi etkler yüzünden de ihtiyaç duyduğu protein miktarını en iyi şekilde karşılayan kediler, aynı zamanda kısırlaştırılma sonrasında hassas bir yapıda oldukları için de onların azalan vücut dirençlerinin daha üst seviyelerde olması sağlanmaktadır.

Proplan Yaş Kedi Mamaları

Proplan yaş kedi mamaları kedilerin gelişimlerine katkı sundukları gibi aynı zamanda özel lezzetleriyle de öne çıkmaktadırlar. Yüksek kalitedeki içerikleri ile kedilerinizin ihtiyaç duyduğu besin değerlerini en iyi şekilde elde etmesine neden olmaktadırlar. Genelde kediler için kuru mama tercih ediliyor olsa da kedinizin belirli günlerde ayrı bir ziyafet çekmesi ve daha doğrudan besin takviyesi almak için yaş kedi mamaları tercih edilmektedir. Hem değişik tatların oluşumu hem de daha özel bir mama yemeleri için özel olarak geliştirilen mamalar, protein başta olmak üzere mineral, vitamin, magnezyum gibi ihtiyaçlar için de oldukça zengin bir yapıya sahiptirler. Kediler için özel lezzetleri ve sağlıklı yapıları ile öne çıkan yaş Proplan mama çeşitleri kendi içlerinde kedilerin yaş dönemlerine göre de farklılık gösterdiği için Proplan tarafından yavru kedilerden yaşlı kedilere kadar geniş bir yelpazede sunuluyor ve ihtiyacı en iyi şekilde gideriyor.

 

Pro Plan Kitten Tavuklu ve Pirinçli Yavru Kedi Maması 1,5kg
Yeni Stokta yok
Marka: Pro Plan
İçerikTavuk Eti %20Kurutulmuş Kanatlı ProteiniPirinçBuğdayGluten UnuHayvansal YağMısırMısır Gluten UnuBezelye Proteini KonsantresiMısır NişastasıKurut..
$36,28
Vergiler Hariç:$36,28
Pro Plan Kitten Tavuklu ve Pirinçli Yavru Kedi Maması 3kg Pro Plan Kitten Tavuklu ve Pirinçli Yavru Kedi Maması 3kg
Yeni Stokta yok
Marka: Pro Plan
İçerikTavuk Eti %20Kurutulmuş Kanatlı ProteiniPirinçBuğdayGluten UnuHayvansal YağMısırMısır Gluten UnuBezelye Proteini KonsantresiMısır NişastasıKurut..
$70,89
Vergiler Hariç:$70,89
Pro Plan 7+ Kısırlaştırılmış Kedi Maması 3 Kg
Stokta yok
Marka: Pro Plan
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$68,22
Vergiler Hariç:$68,22
Pro Plan Adult 7+ Ton Balıklı Konserve 85 Gr
Stokta yok
Marka: Pro Plan
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$2,01 $2,33
Vergiler Hariç:$2,01
Pro Plan Adult Tavuk Etli Konserve 85 Gr
Stokta yok
Marka: Pro Plan
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$2,01 $2,33
Vergiler Hariç:$2,01
Pro Plan Adult Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 3 Kg
Stokta yok
Marka: Pro Plan
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$61,56
Vergiler Hariç:$61,56
Pro Plan Delicate Hindili Kedi Maması 1,5 Kg
Stokta yok
Marka: Pro Plan
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$29,79 $36,60
Vergiler Hariç:$29,79
Pro Plan Delicate Hindili Kedi Maması 3 Kg
Stokta yok
Marka: Pro Plan
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$51,80 $68,22
Vergiler Hariç:$51,80
Pro Plan Delicate Kıyılmış Hindili Konserve 85 Gr
Stokta yok
Marka: Pro Plan
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$2,01 $2,33
Vergiler Hariç:$2,01
Pro Plan Delicate Kuzu Etli Kedi Maması 1,5 Kg
Stokta yok
Marka: Pro Plan
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$32,75 $36,60
Vergiler Hariç:$32,75
Pro Plan Elegant Somonlu Kedi Maması 1,5 Kg
Stokta yok
Marka: Pro Plan
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$29,79 $36,60
Vergiler Hariç:$29,79
Pro Plan Elegant Somonlu Kedi Maması 3 Kg
Stokta yok
Marka: Pro Plan
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$68,22
Vergiler Hariç:$68,22
Pro Plan Elegant Somonlu Yetişkin Kedi Maması 10 Kg
Yeni Stokta yok
Marka: Pro Plan
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$176,38
Vergiler Hariç:$176,38
Pro Plan Hindili Yetişkin Pouch Konserve 85 Gr
Stokta yok
Marka: Pro Plan
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$2,01 $2,33
Vergiler Hariç:$2,01
Pro Plan Housecat Hindili Pouch Konserve 85 Gr
Stokta yok
Marka: Pro Plan
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$2,01 $2,33
Vergiler Hariç:$2,01
Pro Plan Junior Yavru Konserve 85 Gr
Stokta yok
Marka: Pro Plan
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$2,01 $2,33
Vergiler Hariç:$2,01
Pro Plan Kuzu Etli Yetişkin Pouch Konserve 85 Gr
Stokta yok
Marka: Pro Plan
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$2,01 $2,33
Vergiler Hariç:$2,01
Pro Plan Light Hindili Diyet Konserve 85 Gr
Stokta yok
Marka: Pro Plan
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$2,01 $2,33
Vergiler Hariç:$2,01
Pro Plan Light Hindili Kedi Maması 3 Kg
Stokta yok
Marka: Pro Plan
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$51,80 $68,22
Vergiler Hariç:$51,80
Pro Plan Light Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg
Stokta yok
Marka: Pro Plan
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$32,75 $36,60
Vergiler Hariç:$32,75
Pro Plan Morina Ve Okyanus Balıklı Kısırlaştırılmış Kedi Maması 3 Kg
Stokta yok
Marka: Pro Plan
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$59,40 $69,88
Vergiler Hariç:$59,40
Pro Plan Sterilised Balıklı Pouch Konserve 85 Gr
Stokta yok
Marka: Pro Plan
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$2,01 $2,33
Vergiler Hariç:$2,01
Pro Plan Sterilised Hindili Kedi Maması 1,5 Kg
Stokta yok
Marka: Pro Plan
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$36,60
Vergiler Hariç:$36,60
Pro Plan Sterilised Hindili Kedi Maması 10 Kg
Yeni Stokta yok
Marka: Pro Plan
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$169,72
Vergiler Hariç:$169,72
Pro Plan Sterilised Hindili Pouch Konserve 85 Gr
Stokta yok
Marka: Pro Plan
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$2,01 $2,33
Vergiler Hariç:$2,01
Pro Plan Sterilised Somonlu Kedi Maması 10 Kg
Stokta yok
Marka: Pro Plan
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$125,14 $176,38
Vergiler Hariç:$125,14
Pro Plan Sterilised Ton ve Somonlu Konserve 85 Gr
Stokta yok
Marka: Pro Plan
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$2,01 $2,33
Vergiler Hariç:$2,01
Pro Plan Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1,5 Kg
Stokta yok
Marka: Pro Plan
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$31,47 $34,94
Vergiler Hariç:$31,47
Pro Plan Original Tavuklu Kuru Kedi Maması 3 kg Pro Plan Original Tavuklu Kuru Kedi Maması 3 kg
Yeni Stokta yok
Marka: Pro Plan
Pro Plan Original Tavuklu Kuru Kedi Maması 3 kgKediler için bilimsel olarak formüle edilmiş tam kuru kedi maması. Diyet, yavru kedinizin sağlıklı bir ..
$106,50
Vergiler Hariç:$106,50
Pro Plan Somonlu Kedi Maması 10 KG Pro Plan Somonlu Kedi Maması 10 KG
Yeni Stokta yok
Marka: Pro Plan
Pro Plan Somonlu Kedi Maması 10 KGSterilize yetişkin kediler için bilimsel olarak formüle edilmiş tam kuru kedi maması. Diyet, kedinizin gün boyu canl..
$299,19
Vergiler Hariç:$299,19
Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 30 (1 Sayfa)