Menu
Your Cart

Pet Lovers Kedi Maması

Pet Lovers

Pet Lovers markası evcil hayvanlar için mama, vitamin ve atıştırmalıklar üretmektedir. Marka evcil kedi ve köpekler için birbirinden lezzetli yiyecekler üreterek evcil hayvanların ihtiyacı olan tüm besinleri sağlayabilmektedir. Evcil hayvanlar için gereken tüm besin değerlerini biftekli ve sebzeli mamalar ile evcil hayvanlara sağlamaktadır. Hayvanların besin ihtiyaçlarını en lezzetli şekilde karşılayarak metabolizmalarına yardımcı olabilecek bazı bileşenler sayesinde sağlıklı bir gelişim gözlenmektedir.

Pet Lovers mama markası evcil hayvanların severek tükettiği ve ayrıca ihtiyaçları olan tüm besin değerlerini alabilmeyi sağlamaktadır. Markanın evcil hayvanlar için ürettiği mamalar uzun süreli raf ömürleri ile besleyici değerlerini koruyarak tazeliğini muhafaza etmektedir. Markanın evcil hayvanlara özel olarak üretmiş olduğu besleyici mamalar hayvanın sindirimine yardımcı olacak bazı bileşenler içermektedir. Bu sayede besleyici özelliklerinin yanında sindirime de faydalı olmasından dolayı hayvan severler tarafından oldukça tercih edilmektedir.

Markaya ait tüm ürünler özel formüller ile oluşturularak hayvanların gerek duyduğu tüm besinleri bünyesinde bulundurmaktadır. Hayvanların damak tatlarına en uygun ve en seveceği lezzetlerden oluşturulan mamalar sayesinde sağlıklı bir gelişim gözlemlenmektedir. Kedi ve köpeklerin tümü için özel formüller ile üretilen besleyici mamalar ve vitaminler sayesinde hayvanlar olası hastalık veya rahatsızlıklar geçirmemektedir. Hastalık zamanlarda veterinerler tarafından önerilen markanın mamaları ile beslenmeye devam etmek gerekebilir.

Marka, hayvanların sağlığını düşünerek uzun zamandır kalitesinden ödün vermeden en lezzetli ve hayvanların en çok sevdiği mamaları üretmeye devam etmektedir. Dünya üzerinde hemen her yerde rahatlıkla bulunabilen mama markalarından biri olarak erişmek ve kullanmak gayet kolaydır. Tüm süpermarketlerde ve Pet shoplarda satışı yapılan mama markası uygun fiyatlarlar ile hayvan severler ile buluşturulmaktadır. Hayvanlar ihtiyaç duyduğu tüm besin değerlerini bünyesinde toplar ve dengeli bir şekilde beslenerek sağlıklarını korumaktadırlar.

 

Pet Lovers Markasının Tarihi

Pet Lovers, mamaları uzun yıllardır ilk günkü gibi hayvanların seveceği lezzetlerden yapılmaktadır. Geçmişten günümüze kadar hayvanların en sevdiği mamalar arasında bulunan markanın mamalarının üretiminde detaylı ve ayrıntılı çalışmalar vardır. Uzun yılladır köpek ve kedi bakımlarının vazgeçilmez ürünleri arasındaki yerini koruyan marka tahıllı veya etli lezzetler ile evcil hayvanların sağlığını korumalarına yardımcı olmaktadır.

Hayvan besleyenlerin uzun yıllardır güvenerek evcil hayvanlarının bakımı için kullandığı mamalar ve vitaminler gibi birçok ürünü özel ambalajlarında üreterek 12 aya kadar raf ömrü sunulmaktadır. Markanın geçmişten günümüze değişmeyen besleyici özellikleri ve ambalajlama ilkeleri sayesinde evcil hayvanlar sağlıklı bir yaşam sürebiliyor. Pet Lovers mama sayesinde evcil hayvanlar her zamankinden daha sağlıklı ve daha mutlu olabiliyor.

Pet Lovers kedi maması çeşitleri uzun yıllardır aynı besleyici özelliğini koruyarak kediler için sağlıklı besinler olmaya devam etmektedir. Markanın kediler için üretimini yapmış olduğu vitamin ve mamalar ile kısırlaştırılan veya kısırlaştırılmayan kediler faydalanabilmektedir. Bu sayede hayvana özel olarak sağlıklı bir şekilde beslenme programı uygulanabilir. Tüm sindirimle alakalı sorunlar veya sağlıklı ilgili herhangi bir sorunun çözümü için markanın yıllardır güvenle müşterisine sunduğu ürünlerden faydalanılabilir.

Markanın tarihi uzun yıllara dayanmaktadır. Uzun zamandır tüm hayvanların severek tükettiği ve birçok ürün çeşitliliği ile farklı alternatifler üreten markanın yanlış beslenme sonucu ortaya çıkan hastalık ve rahatsızlıkların önüne geçtiği uzman ekip tarafından kanıtlanmıştır. Üretimde bulunan ve işinde uzun yıllardır tecrübe kazanmış kişilerin özel formülleri ile hazırlanmış mamalar ile hayvanlar sağlıklı ve mutludur. Enerjilerini ve ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini tek bir mamadan alabilen hayvanlar dengeli ve tam bir şekilde beslenmiş olur.

 

Pet Lovers Kedi Mamaları Çeşitleri

Pet Lovers, kedi mamaları sindirim bozukluklarına neden olabilecek tüm sorunlarını önlemek ve sağlıklı bir beslenme oluşturmak amaçlı üretilmiştir. Hayvan rahatsızlıklarının önüne geçerek hayvanlarda sindirimle ilgili oluşabilecek tüm sorunların önüne geçer ve dengeli bir beslenmeyi sağlıklı bir şekilde oluşturmuş olur. Pet Lovers mama sayesinde hayvanlar mutlu ve huzurlu olmaktadır. Veterinerlerin tavsiye ettiği mama markalarından biri olarak uzun zamandır kediler için mama üretmeye devam etmektedir.

Pet Lovers kedi maması sayesinde kediler hiç olmadığı kadar mutlu ve sağlıklı bir şekilde gelişimlerini sürdürebilmektedir. Kedi mamalarının üretiminde kedilerin seveceği ürünler kullanılarak mamalar tam sevecekleri besinler haline gelmektedir. Besin değerleri yüksek tahıllı ve etli mamalar kedilerin en sevdiği mamalar arasında sayılabilir.

Pet Lovers kedi maması markası ambalajı sayesinde mamaları on iki aya kadar koruyabilmektedir. Mamalar için özel olarak üretilen dış ambalajı sayesinde mamalar ilk gün ki tazeliğini kolaya koruyabilmektedir. Mamaların dış kapları koruyucu özelliklerde üretilerek kedilerin tadını sevdiği lezzetlerin korunmasını sağlar. Kedilerin dışkılama veya enerji eksikliğinden kaynaklanan sistematik sorunların önüne geçmek ve kedilerin huzurlu bir şekilde gelişimlerini sürdürebilmeleri için en çok tercih edilen kedi mamasıdır.

Kedilerin severe tükettiği mamalar özel ambalajlarında 4, 10, 15 ve 20 kilogramlık paketlerinde raflardaki yerini almaktadır. Markanın tüm ürünleri evcil hayvan dükkanlarından incelenebilir. Dünya çapında yaygın bir şekilde kullanılan kedi maması markası sayesinde kediler sağlıklı ve mutludur. Kedilerin sağlıkları için mutlaka dengeli beslenmeleri ve ihtiyaç duyduğu besin maddelerini gün içinde yeteri kadar almalıdır. Bu sebeple kediler için özel olarak üretilen kedi mamaları sayesinde kediler yeteri kadar beslenerek tüm hastalıklardan korunmuş olacaktır.

 

Pet Lovers Yavru Kedi Mama Çeşitleri

Pet Lovers markasının yavru kediler için üretimini yaptığı mamalar sayesinde sindirim sistemi sorunu yaşanmadan bebek kediler beslenebilir. Gelişimlerinin ilk aylarında ihtiyaç duydukları tüm besinleri mama ile sağlayabilir. Markanın yavru kediler için özel olarak üretmiş olduğu yavru kedi maması sayesinde enerji eksikliği yaşamadan yavru kediler gün boyuna huzurlu şekilde gelişimlerini sürdürebileceklerdir.

Tam ve dengeli beslenmek gelişimin ilk aşamalarında oldukça önemlidir. Yavru kedilerin tam beslenememesi sebebiyle ilerde yaşayacağı sağlık sorunları ciddi boyutlarda olabilir. Bu sebeple gelişimin ilk aşamalarında ihtiyacı duyulan tüm besin maddelerinin bulunduğu Pet Lovers mama tercih edilmelidir. Mama sayesinde huzurlu bir uyku ve gün boyu enerji dolu bir gelişim gözlenmektedir. Ürün yavru kediye hem sağlık hem de enerji sunarak severek tükettiği besinlerden biri haline gelmektedir.

Pet Lovers yavru kedi maması sayesinde yeni doğan kedilerin sindirim sistemine göre mama üretimi sağlanmıştır. Yeni doğan kedilerin ihtiyaç duyduğu tüm besinler tek bir mamada toplanarak gün boyu enerji vermektedir. Hatalı beslenme ve sindirim bozukluklarının önüne geçmek için markanın yavru kedilere özel olarak ürettiği mamalar kesinlikle kullanılmalıdır. Ayrıca mama ve vitaminler sayesinde gelişimin her aşamasında yavru kediler tüm ihtiyaçlarını alarak daha mutlu olabilmektedir.

Yavru kedilerin bakımı için özel olarak üretilen ve birçok çeşidi sayesinde kedilerin sevdiği besinler haline gelen mamalar özel ambalajlarında market ve evcil hayvan ürünleri satan dükkanlarda bulunmaktadır. Hayvan severler yavru kedilerin için özel olarak üretilmiş mamalardan satın alarak kedileri için sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeni oluşturabilir. Markaya ait geniş mama çeşitleri yelpazesinden yavru kedilerin en sevdiği ürün tercih edilebilir. Kediler için markaya ait mama çeşitlerinden bazılarının içerikleri şu şekilde sıralanabilir:

·        Etli mamalar,

·        Balıklı ve etli mamalar,

·        Karışık aromalı mamalar ile besleyici ve proteinli besinler ile kedilerin sağlıkları korunmuş olacaktır.

 

Pet Lovers Kısır Kedi Mama Çeşitleri

Pet Lovers markasının kısır kediler için özel olarak ürettiği mamalar sayesinde kedilerin ihtiyacı olan tüm besin değerleri sağlanabilmektedir. Kedilerin ihtiyaç duyduğu besinler konserve ve kuru mama şeklinde üretilmektedir. Kediler için özel olarak üretimi yapılan mamaların besin değerlerinden ve içeriklerinden şu şekilde bahsedilebilir:

·        Protein değeri %29,

·        Buğday,

·        Kümes Hayvanları Et Unu,

·        Saf Kepek,

·        Mısır,

·        Et Kemik Unu,

·        Hayvansal Yağlar,

·        Tuz,

·        Mineraller.

Pet Lovers mama zengin besin içeriği sayesinde kedilerin beslenmesi için yeterli miktarda protein ve mineral barındırmaktadır Kısırlaştırılmış kedilerin yaşlılıkla beraber bir takım hormonal sorunlar yaşaması mümkündür. Bu sebeple kısırlaştırılmış kedilerin yaşayacağı hormonal sorunlar sindirim sorunlarını da beraberinde getirebilir. Kısırlaştırma işlemi geçirmiş bir kedinin uygun bir mama ile beslenmesi şarttır. Özel içerikler ile zenginleştirilerek kedinin ihtiyaç duyduğu tüm besleyici maddeleri alması sağlanır. Böylece huzurlu ve sağlıklı bir şekilde gelişimlerini sürdürebilirler. Daha uzun ömür ve daha sağlıklı bir yaşam için kısırlaştırma işleminden geçen kedilerin mutlaka kendilerine özel mamalar ile beslenmesi şarttır. Her cins kedi için ihtiyaç duyulan tüm besin içerikleri özel formülasyonlarla hazırlanmaktadır. Tüm kedilerin en sevdiği mama markasından olan Pet Lovers kısırlaştırılmış kedi maması sayesinde düzenli beslenen kediler sağlıklı ve mutlu bir gelişim sürdürebilmektedir. Gıda takviyesi sayesinde kısır kedilerin tüm ihtiyaç duyduğu enerji ve besin ihtiyaçları karşılanmaktadır. Zengin içerikleri sayesinde kedilerin en sevdiği lezzetler farklı aromalar ile sunulmaktadır. Kedilerin en sevdiği lezzetleri belirleyerek düzenli beslenmelerine destek sağlamak amaçlı üretilen mamalar sayesinde kediler sağlıklı bir ömür sağlayabilmektedir.

Kedi mamaları besleyici özelliklerinin yanı sıra özel ambalajlarında uzun süren saklama süreleri ile kolaylık sağlamaktadır. Kedi mamaları özel üretilen ambalajlar sayesinde 12 aya kadar uzun raf ömür ile ilk gün ki tazeliğini korumaktadır. Mamaların tazeliğini ve besleyici değerlerini korumak için özel olarak üretilen ambalaj üzerinde tüm besin değerleri ve içerikleri yazmaktadır. Böylece hayvan severler mama içerikleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirler. Mamaların tazeliği ve besleyici değerlerinin yanı sıra gerekli vitamin ve mineral bakımından zengin içerikleri de barındırmaktadır.

 

Pet Lovers Kedi Maması

Pet Lovers kedi mamaları özel içerikleri sayesinde kedilerin en sevdiği besinlerden biridir. Tüm enerji ve vitamin ihtiyacını karşılayarak sindirimle ilgili tüm sorunları önler ve kedilerin sağlıklı bir gelişim sürmelerini sağlar. Kedinin ihtiyacı olduğu besinlerden farklı olarak Pet Lovers mama içerisinde B vitamini ve Omega 3 bulunmaktadır. Kediler için özel olarak üretilen mamaların ürün içeriğinde bulunan maddeler şu şekilde sıralanabilir:

·        Somon veya kırmızı-beyaz et,

·        Mısır gluteni unu,

·        Pirinç,

·        Mısır,

·        Ton balığı eti,

·        Sakatat,

·        Selüloz,

·        Buğday glüteni,

·        Karışık tokoferollerle korunmuş hayvansal yağ,

·        Potasyum klorür,

·        Kolin klorür,

·        L-Lizin,

·        DL-Metionin,

·        Sodyum klorür,

·        Mineraller,

·        Çinko sülfat,

·        Selenyum,

·        Beta Karoten,

·        Fosforik asit,

·        A vitamini takviyesi,

·        D3 vitamini takviyesi,

·        E vitamini takviyesi,

·        C vitamini takviyesi,

·        Tuz bulunmaktadır.

İçeriğinde bulunan zengin besinler sayesinde günlük olarak kedilerin ihtiyaç duyduğu tüm besleyici değerler alınarak enerji dolu bir gelişim gözlenebilir. Sağlıklı ve huzurlu kediler için özel olarak üretilen Pet Lovers kedi mamaları kedilerin özel durumlarına göre miktarları değiştirilebilir. Her kedinin isteği, hareketliliği, mizacı farklı olduğu için günlük mama alımları da farklılaşabilir. Enerjik kediler günlük daha fazla mama tüketirken yaşlı kediler daha az enerji harcayacağı için ihtiyaç duyduğu besin miktarı da azalacaktır. Tüm kedi türlerinin ihtiyaç duyacağı en etkin besin değerleri mama içerisinde bulunarak kedilerin ihtiyaçlarına göre belirlenebilir.

Pet Lovers kedi maması ürün özellikleri ile kediler için uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. Bu sebeple ürün özelliklerinin bazıları şu şekilde sıralanabilir:

·        Somonlu etli mamalar,

·        Aroma özellikleri,

·        İçeriğindeki tahıllar ile besleyicilik özelliği,

·        Yaşa göre özel üretilmiş mamalar,

·        Kedilerin normal veya zayıf oluşlarına göre belirlenmiş mama türleri olarak mama özelliklerinden söz etmek mümkündür.

 

Ucuz Pet Lovers Kedi Mamaları

Pet Lovers uygun fiyatlı ucuz mamalar evcil hayvan dükkanlarında, süpermarketlerde veya internette satılmaktadır. Kedilerin ihtiyaç duyduğu tüm besin değerlerini barındıran ve tüm kedi türlerinin severek tükettiği mamalar belli zamanlarda çok uygun fiyata hayvan severlere sunulmaktadır. Fiyatlar besleyici özelliklere göre en uygun şekilde piyasada bulunmaktadır. Kedilerin sağlıkları için uzmanlar tarafından önerilen miktarlarda mama kullanımı ile daha sağlıklı ve mutlu kediler gözlemlenmektedir. Hayatı boyunca kedilerin sağlıklı ve dengeli bir beslenme alışkanlığı kazanmaları için özel olarak formülize edilmiş mamalar sayesinde zihinsel ve bedensel gelişimler gün geçtikçe artarak kedi için yararlı gelecektir.

Pet Lovers mama ile kediler mutlu ve huzurlu bir yaşama sahip olabilir. Kediler için özel olarak üretilmiş mamalar kontrolsüz bir beslenmenin önüne geçerek kedilere sağlık katmayı hedeflemektedir. Kedilerin besleyici mamalardan dengeli bir şekilde beslenmesiyle tüy gelişimi ve zihinsel bazı gelişmelerde olumlu yönde değişmektedir. Özellikle kedilerin sağlıkları ve mutlu olabilmeleri için sindirim sorunlarının hepsine çözüm bulan mamalarla beslenmesi önerilmektedir. Sağlıklı ve sindirim sorunu yaşamayan kediler rahat bir yaşam sürebilir.

Pet Lovers kedi mamaları ile beslenen kediler yağlanma sorunu yaşamaktadır. Dengeli ve yeterli kadar beslendiği için mama içerisinde bulunan besin değerleri tam yetmektedir. Dengeli ve kontrollü şekilde beslenmesine devam edilen kedilerde sağlık sorunları görülmez. Herhangi sağlık sorunu yaşayan kedilerin mutlaka vakit kaybetmeden mamaya başlaması gerekmektedir. Hastalık döneminde zayıf dirençlerine ek olarak yeterli kadar ihtiyacı olan besinleri tüketemezse kediler için durum hayati olabilir. Bu sebeple kedilerini sürekli mamayla besleyen kişilerin de gözlemlediği üzere huzurlu ve mutlu kediler mutlaka düzenli şekilde mama ile beslenen kedilerdir. Kedilerin mama ile beslenmesi gelişimleri içinde büyük önem taşımaktadır. Sağlıklı bireylerden doğacak olan yavru kedilerin de sağlığı mama ile beslenmekten geçmektedir. Mama ile beslenen kediler optimum beslenme düzeyinde en sağlıklı ve dengeli şekilde beslenerek hayatları boyunca sağlık sorunlarını en düşük risk seviyelerinde yaşamaktadır.

 

Uygun Fiyatlı Pet Lovers Kedi Mamaları

Pet Lovers markası uzun zamandır en uygun fiyat garantisi ile kediler için özel olarak ürettiği ürünleri piyasaya sunmaktadır. Kedilerin severek tükettiği besinlerden olan mamalar sayesinde dengeli ve yeteri kadar beslenen kediler hayatları boyunca rahat bir hayat sürmektedir. Kedilerin besleyici değerlerden oluşan ürün içeriği ile severek tükettiği mamaların besin analiz değerlerinden şu şekilde bahsedilebilir:

·        Mama içerisinde bulunan ve en az %37 oranındaki Protein,

·        Mama besin değerlerinden biri olan yağ oranı %9,5 ve %14,5 arasındadır.

·        Mama içerisindeki selüloz oranı en fazla %6,5’tir.

·        Mama içerisindeki su miktarı en fazla %9 olarak belirlenmiştir.

·        Linoleik asit %1,8,

·        Kalsiyum %1,3,

·        Fosfor %1,1,

·        Bakır sülfat 22 mg/kg,

·        Taurin 1500 mg/kg olarak markanın çeşitli aromalardaki mamalarında geçerli olmaktadır.

Besin analiz değerleri mamaların içeriğinde farklı miktarlarda ve türlerde olabilir. Pet Lovers mama besin içeriğinin farklı olması kedilerin ihtiyaçlarına yönelik mamaların üretilmesiyle ilgilidir. Bu sayede kedilerin ihtiyaç duyduğu besinlerin hepsinin bir arada bulunduğu mamaların üretiminde özel formüller üretilmektedir.

 Pet Lovers kedi mamaları özel formüllere göre kedilerin en çok beğeneceği lezzetleri bir arada toplayarak geliştirilmiştir. Kedilerin besinler sayesinde enerjilerinin arttığı ve sağlıklı oldukları zaman içerisinde gözlemlenebilir. Kedi sahibi olan kişilerin özellikle bazı hastalık ve zararlara karşı kedi maması kullandıkları gözlemlenmektedir. Kedi maması kullanan kedilerin diğer kedilere oranla tüyleri de daha canlı renklere sahip olmaktadır.

Pet Lovers kedi maması piyasada en uygun fiyat garantisi ve en zengin içeriklerle market, evcil hayvan dükkanları ve internet üzerinden satılmaktadır. Evcil hayv

Listelenecek bir ürün yok