Menu
Your Cart

N&D Kedi Maması

N&D


N&D kedi mamaları evcil hayvanınızın sağlığı için besleyici ve zengin içeriklere sahiptir. Sevimli dostlarınız besinlerden vitaminlerini, minerallerini ve ihtiyacı olan diğer besin öğelerini alsınlar diye, onlara özel içerikler geliştirilmiştir. Her kedinin ihtiyacı, isteği, damak tadı farklı olabilir. Nasıl ki her kedinin mizacı aynı değilse, bir kedinin severek yediyi mamayı diğer kedi yemeyebilir. N&D bu durumu çok iyi bildiği için her kedinin sevebileceği geniş yelpazede içeriklere sahip özel mamalar üretti. Tavuklu mamalardan kuzuluya, etten sadeye kadar farklı aroma ve çeşitler kedinizi bekliyor! N&D ile kediniz mamasını severek, büyük bir iştahla yiyecek, hem de ihtiyacı olan besin içeriklerini vücuduna alarak sağlıklı olacak!

Kedilerin sağlığı için son derece önemli olan taurin isimli bir madde bulunur. Bu madde insanların yedikleri etin içinde de yer alan özel bir protein türüdür. Mama içine önceden eklenen taurin, mama işlenmesi sırasında bütün besin değerini kayıp edeceğinden, N&D mamalarında mama işlenme sürecinden sonra tauirin isimli madde mamanın içine eklenir.

Taurin maddesi kedilerin vücuduna dışarıdan girmelidir. Aksi halde eksikliğini yaşadığı bu protein onda büyüme sorunları, kalp krizi ve duyma bozuklukları gibi ciddi problemlere neden olacaktır. Bu problemle karşılaşmamak için zengin taurin içeriği olan N&D kedi mamalarını tercih etmeniz yeterlidir. N&D ile her zaman sağlıklı kediler!

Taurin içeriği bol olan mamayı satın aldınız. Peki bu yeterli midir? Şimdi ne olacak? Cevap hayır. Yalnızca gerekli mamanın alınması yeterli değildir. Bu her ne kadar çok önemli bir adım olsa da sağlıklı kediler için daha fazlası gerekecektir. Doğru kedi maması tercih edildikten sonra bu mama ile kedinin doğru şekilde beslenmesi gerekir.

Doğru şekilde beslenme, uygun zaman, yer, miktar, veriş şekli gibi farklı etmenleri içermektedir. Kedi mamalarının arkadaşında yer alan porsiyon bilgisinden mutlaka faydalanın. Kedinize yemesi gerektiğinden fazla mama vererek sağlığı ile oynamayın. Kediniz siz ne kadar mama verirseniz o kadar mama yiyecektir. Bu nedenle kontrolün sizde olması önemlidir.

Mama kabının her zaman temiz olması gerekir. Kirli mama kabına mama koymayın. Mama kabının bulunduğu yer de çok önemlidir. Kediler sakin ve gürültü olmayan bir yerde mama yemek ister. Mama kabının konumlandırmasını buna göre yapın. Mama kabının bulunduğu yerin yanına bir de su kabı koyun.

Hem mamanın hem de suyun her zaman taze olması gerekir. Kediniz kapta beklemiş suyu ya da mamayı içip yemek istemeyecektir. Bu durum bazı kedi sahiplerinin kedilerinin iştahsızlık problemi olduğu yanılgısına düşürmektedir. Oysa kaptaki mamalar yenilense, kediniz mamasını yiyecek, suyunu içecektir.

Uygun mamayı buldunuz, uygun şekilde verdiniz. Fakat kediniz bunlara rağmen mamasını beğenmeyebilir, alerji geliştirebilir, çeşitli sağlık problemleri ortaya çıkabilir. Peki kedinin mamasını beğenmediğini ve sağlık problemleri olduğunu nasıl anlarsınız? Elbette özellikle mama yedikten sonra gösterdiği belirtiler ile.

Kediniz maması ile uyumlu değilse aşağıdaki belirtiler ortaya çıkar:

·        Aşırı tüy dökülmesi,

·        Huysuzluk,

·        Düzensiz büyüme,

·        Deride kaşıntı,

·        Deride egzama,

·        Tüy renklerinin mat ve solgun olması,

·        Kısa süre içinde fazla büyüme,

·        Fazla zayıf ya da kilolu olmak,

·        Oyun oynamayı istememek,

·        Daha çok ya da daha az uyumaya başlamak gibi belirtileri gördüğünüz vakit, kedinizin mamasını değiştirmeniz gerektiğine dair sinyalleri aldınız demektir.

Eğer kediniz mamasını yemek istemiyorsa ona hoşlandığı mama türünden vermiyor olabilirsiniz. Kedi sahipleri genellikle kediler mamalarını yemedikleri zaman onlarda iştahsızlık olduğunu düşünürler. Oysa belki de önlerinde sevdikleri mama olmadığı için mamalarını asgari miktarda tüketiyor olabilirler. Bu durumu göz önünde bulundurarak kedinize farklı aromalarda mama vermenizde fayda vardır.

Tavuklu N&D kedi mamaları kedilerin en çok sevdikleri mama türleri arasında yer alır. Hem kurutulmuş hem de taze mamalarda tavuk aroması olan çeşitlerden satın alabilirsiniz. Tavuklu mamaların en önemli özelliği kedilerin iştahını açmasıdır. Eğer kedinizde gerçekten iştah problemi yaşanıyorsa, tavuklu mama vermek iştahın açılması açısından faydalı olacaktır.

Tavuk, protein oranı yüksek olan faydalı bir yiyecektir. Yüksek protein oranına rağmen kalori miktarı düşüktür. Tavuğun bu özelliği onu harika bir diyet yemeği yapar. Bu nedenle kilo problemi olan kediler için özellikle tavuklu mamaların tercih edildiği bilinir. Tavuk hemen her yerde bulunabilen, fiyatı uygun, içeriği zengin bir yiyecek olması onu mama sektöründe en çok tercih edilen aromalardan biri haline getirmiştir.

Bazı kedilerde, nadir olmakla birlikte tavuk alerjisi gelişebilir ya da en baştan beri kediniz tavuğa karşı hassas olabilir. Tavuklu kedi mamasını verdikten sonra kedinizde alerji, kaşınma ve egzama benzeri belirtiler görüyorsanız, mama vermeyi bırakmanızda fayda var. Unutmayın her mama her kedi için uygun olacak diye bir zorunluluk yoktur. Her kedi tavuklu mamayı sevmeyebilir. Kedinizi zorlamamanız ve kedinizin verdiği sinyalleri duymanız çok önemlidir.

N&D Markasının Tarihi

N&D markası kurulduğu günden bu yana evcil hayvanınız için dengeli ve doğal beslenme yapmanız için hizmet vermektedir. Mamaların üretimi doğadan ilham alınmıştır. İçerilerinde yapay maddeler ve koruyucular bulunmaz. Ayrıca düşük glisemik indekslidirler. Yani kediniz mamasını yedikten kısa süre sonra, aniden kan şekerinde hızlı bir yükselme ve onu takip eden hızlı bir düşüş olmaz. Glisemik indeksi yüksek olan besinler kısa süre için tokluk hissi verse de, ardından düşen kan şekeri ne kadar yemiş olursanız olun, yalancı bir açlık hissi ortaya çıkarır. Sürekli yemek isterseniz. Bu durum kilo alınmasına ve sağlıksız besinleri (özellikle şekerli) tercih etmek istemeniz anlamına gelir. Bu nedenle N&D mamalarının düşük glisemik indeksli olmasına önem verilmiştir. N&D kedi mamalarını tüketen özel mama içerikleri sayesinde kediler, fit, sağlıklı, mutlu, oyuncu olurlar.

Kediler için N&D markası, hem yaş hem de kuru mamalar üretmektedir. Bazı kedi sahipleri kedilerine yaş mama vermenin uygun olup olmadığı konusunda net bilgi sahibi değildir. Kediniz iyi bir kuru mama yiyorsa bu durum zaten kedinizin ihtiyacı olan besin değerlerini aldığı anlamına gelecektir. Böyle bir kedi için yaş mama ödül niteliğini taşıyacak, yemek yemekten daha fazla keyif almasını sağlayacaktır.

Kedinize yaş mama vermenizde hiçbir sakınca yoktur. Ancak yaş mamaların porsiyon miktarına dikkat etmek gerekir. Özellikle kedinizin aşırı kilolu olması ya da kilolu olmaya eğilimli olması gibi durumlarda mama miktarı çok az olmalıdır. Aksi halde kedinize ödül vermek bir yana dursun zarar vermiş olursunuz.

Kediniz eğer sürekli olarak kuru mama yerse, bir süre sonra aynı şeyden sıkılır ve yemek istemeyebilir. Bu nedenle arada yaş mama kullanarak değişiklik yapmak iyidir. Kediniz yaş mama sayesinde mutu olur.

Kedinizin aynı mamadan sıkılmaması için değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Ancak kuru mamada değişiklik yapılması önerilen bir durum değildir. Sürekli mama değişikliği yapılması halinde kedinizin sindirim sisteminde bazı problemler ortaya çıkar. Özellikle yavru kedilerde mama değişikliğinin sık yapılması onları daha sert biçimde etkiler.

Kedinize siz yemek yediğiniz sırada mama vermeniz de onların sindirim sistemi üzerinde olumsuz etkilere sahip olacaktır. Sofradan kedinize yemek vermeniz onun her seferinde yemek istemesine yol açar. Verilmediği takdirde yemek çalma, yalvarma gibi davranışlar görülmesi ihtimali oldukça yüksektir.

Siz yemek yerken kedinize yemek vermeyin. Kediniz kendisi için besinlerini alabileceği kuru ve yaş mamasını yemelidir. Kedinize kendi yemek vaktinizde mama vermeniz halinde, sonraki seferler yemek yediğinizde asla rahat edemezsiniz.

N&D Kedi Mamaları Çeşitleri

N&D kedi mamaları çok çeşitlidir. Ancak bütün mamalarda ortak olan nokta mamaların hayvan sağlığını ön planda tutmasıdır. Nasıl mı? Glisemik indeks içeriği konunun uzmanı olan veteriner hekimler ile birlikte geliştirilmiştir. Doğal içerikli olan mama hayvan refanının sağlanmasına yardımcı olur. Kediniz yaşam boyu mama içerikleri sayesinde sağlıklı bir yaşam sürebilir.

 İnsanlar için de çok faydalı olduğ bilinen kinoa ve bal kabağı ekleri ile mamalar evcil hayvanlarınıza adeta şöleni yaşatır. Bu besinler, özellikle tüy sağlığı açısından son derece önemlidir. Hayvanınız mamasını yedikten sonra kendini bütün gün enerjik ve sağlıklı hisseder. Yalnızca bal kabağı ve kinoa değil. Bazı mamaların içinde meyve içerikleri bulunur. Meyveler adeta vitamin ve mineral kaplı yiyeceklerdir.

N&D mama türünden yaş olanların içinde yüksek et bulunur. Yaş mamaların pişirilmesi için buhar yöntemi tercih edilmiştir. N&D kedileri bu sayede etin içinde bulunan besin içeriklerinden daha çok faydalanabilirler. N&D kedi maması içine yüksek kalitede et ve balık ürünleri konulmuştur. Meyvelerle desteklenen mamalar az pişirilir. Mamanın hem tazeliği hem de içeriği korunmuş olur. Mamaların en önemli özelliği, hiçbir türünde içinde koruyucu kimyasal madde içermemesidir. Kıvam artıcı yok! Kimyasallar ve sakızlar yok! Yalnızca doğal malzemeler var!

Kedinizin yetişkinlik dönemine girmesi ile birlikte kilo alma eğilimi artacaktır. Bunun sebeplerinden bir tanesi metabolizmalarının yavaşlamasıdır. Ayrıca sindirim sistemlerinin çalışmasında da farklı değişiklikler meydana gelecektir. Bu noktada yetişkinlik döneminde olan kedilerin ihtiyaçlarının karşılanması için farklı mama türlerinden destek almak yerinde olacaktır.

Eğer kediniz mamalara karşı hassas bir bünyeye sahipse, alerjik olabilir. Alerjisi olan kediler için N&D’nin alerjik kedilere özel olan mama türlerinden tercih etmek gerekir. Bu mamalar hypo allergic ismi ile adlandırılırlar. Kedinizin hassas bünyesi için özel olarak üretilmiştir. Kedinizin mamasını yedikten sonra nasıl davrandığını gözlemleyerek mamasına alerjisi olup olmadığı kolayca anlayabilirsiniz.

Kediniz eğer 4 ile 12 haftaları arasındaysa bu kedinin gelişim aşamasında olduğu söylenebilir. Bu aşamada kedilerin annelerinden aldıkları bağışıklık sisteminde düşüşler meydana gelir. Bu dönemde seçilen mamaların onlara destek olacak nitelikte olması sağlıkları açısından çok önemlidir.

Kedilere annelerinin bağışıklıkları kolostrum yolu ile geçer. Kedi büyüdükçe kendi bağışıklık sistemini inşa etmeye başlayacaktır. Ancak bu sırada kedi vücudu dışarıdan gelebilecek olan her türlü etmene açıktır. Bu da gelişim aşamasında olan kedilerin daha çok hasta olmaları anlamına gelebilir.

Ancak kedilerin uygun bir mama ile beslenmesi halinde ortaya hastalık problemi çıkmayacaktır. Çünkü gelişim aşamasına özel kedi mamaları kedinizin bağışıklık sisteminde destekleyici etkiye sahiptir. Bu mamalar kedinizin yardımına adeta kedinin annesi gibi yetişecektir.

Kediniz ilk 4 aylık dönemde hızlı bir şekilde büyüme gösterir. İskelet ve eklemler bu dönemde gelişir. 8. Haftaya gelen kedilerin ağırlıkları ciddi şekilde artış gösterir. Özellikle bu dönemde kedilerin mama kalorilerine dikkat etmekte fayda vardır. Gelişim dönemlerine özel olan N&D mamalarını tercih etmeniz halinde, kedinizin bu özel dönemde beslenmesine karşı kafanızda herhangi bir soru işareti olmaz. Kediniz için en doğru seçimi zaten yapmışsınızdır.

N&D gelişim döneminde olan kediler için hazırladığı mamaların içeriklerine zengin miktarda C ve E vitaminleri içeriği eklemektedir. Büyümekte olan kedilerin bu dönemde bu özel vitaminlere çok ihtiyaçları vardır. Vitaminleri uygun miktarda alan kediler, doğal bir savunma mekanizması geliştirir. Bu kedilerde ortaya hastalık gibi problemlerin çıkma ihtimali oldukça düşüktür.

N&D gelişim dönemi mamalarında yalnızca vitaminleri düşünmek yeterli değildir. Yavru kediler bir süre boyunca süt ile beslenmişlerdir. Sütten katı mamaya geçiş döneminde kedilerin mamaya alışması için bazı önlemler almak gerekebilir. Zira bazı kediler mama yemeyi reddebilir. Bu sorunun mutlaka kedi gelişim aşamasında iken çözülmesi gerekir. Aksi halde kediniz hayatı boyunca mama yerken problem yaşayacaktır.

Gelişim aşamasında olan kedileriniz için N&D özel bir içerik hazırladı. BU içeriklerde L karnitin, DHA, EFA, FOS ve pancar posası bulunuyor. Sayılan her bir maddenin kedi gelişim sağlığında önemli bir yeri olduğu biliniyor. Bu elementleri düzenli olarak vücuduna alan kediler sağlıklı be mutlu bir hayat yaşamanın keyfini çıkarıyorlar.

N&D Yavru Kedi Mama Çeşitleri

N&D markasının hem yavru kediler hem de diğer kediler için özel olarak ürettiği mamaların içinde BPA yoktur. Konservelerin üretimi geri dönüşüme uygun şekilde yapılmıştır. Evcil hayvanınızı beslemek için doğaya zarar vermemiş olursunuz. N&D mama yalnızca evcil hayvanınızı değil, aynı zamanda doğayı da düşünüyor ve üretimlerini bu çerçevede gerçekleştiriyor.

N&D yavru kedi maması kedinizin o dönemindeki ihtiyaçlara özel olarak tasarlanmıştır. Yavru kedilerin bağışıklıkları daha büyük kedilere kıyasla daha düşük olur. Bu da onları çevresel faktörlere ve hastalıklara daha yatkın yapar. Kedinin bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi için mutlaka bağışıklık geliştirici özelliğe sahip mamaların tercih edilmesi gerekir.

Yavru kediler aynı zaman gelişme aşamasına gireceklerdir. İskelet sistemleri, eklemleri ve vücutları hızlı bir gelişim sürecine adım atmak üzeredir. Gelişim sürecinin desteklenmesi, yeterli büyümenin sağlanması iyi bir beslenme düzeni ile olur. N&D yavru kedi mamalarını tercih ettiğiniz zaman, kedinizin gelişimi için en doğru seçimi yapmış olursunuz.

Kediniz eğer bir yaşından daha küçükse yavru kedi demektir. Yavru kediler henüz tam olarak gelişmedikleri için mama içeriklerinin gelişime katkıda bulunmasına dikkat edilir. Yavruluk dönemini doğru geçiren kediler, daha ileriki yaşamları için harika bir temel oluşturmuş olurlar. Bu nedenle özellikle yavru kedilerin beslenmesine önem vermek gerekir.

Kediniz kuru mamaya alışma süresinde problem yaşabilir. Eğer kediniz kuru mama yemek istemiyor ancak sizden farklı yemekler istiyorsa kuru mamanın yaş mamalar ile desteklenmesi gerekir. Kendi yemeklerinizden özellikle alışma sürecinde kedinize yemek vermeyin. Önce mamasına alışmasını sağlayın. Aksi halde mamasını yemeyi reddederek ihtiyacı olan besinleri alamayacaktır.

Kediniz yetişkinlik dönemi ne girdi? Yaşlı bir kedi olma yolunda ilerliyor mu? O halde kedinizin beslenmesine çok dikkat etmeniz gerekir. N&D kedi mama türleri arasından yetişkinler için özel üretilmiş olanlar, yaşlanma belirtilerini geciktirme özelliğine sahiptir. Kedinizin konforlu bir yaşlılık dönemi geçirmesi için N&D tercih edin.

Kediler 7 seneden sonra artık yaşlılık dönemine girmiş olurlar. Bazı kediler bu döneme girdikleri zaman kısırlaştırılmış olabilirler. Bu kedilerin ihtiyaçları daha da özel olacaktır. Neyse ki N&D bunu düşündü ve kısır yetişkin kediler için özel mama içerikleri üretti. Yetişkin ve kısır kediler için uygun tane boyunda, sindirimi kolay, içinde gerekli besin maddelerinin bulunduğu mamalar hazırlanmıştır.

Yaptığınız mama tercihinin gerçekten kediniz için iyi olup olmadığını bilmiyor musunuz? O halde size kolay anlaşılır bir yöntemden bahsedelim. Yeni mama aldıysanız kediniz yeni mamasını yedikten 2 dışkılama sonrasında dışkıya bakın. Dışkının kıvamı yumuşak mı sert mi? Dışkı kokusu kuvvetli mi değil mi? Eğer kediniz yeni mamasını sindirmekte zorlanmıyorsa, dışkı kıvamı yumuşak olacaktır. Kedinizin sevdiği mamaların bir diğer işareti dışkının sert kokmamasıdır.

Eğer kediniz yeni mamasına başladıktan sonra yoğun kokulu, kıvamı sert dışkılar çıkarıyorsa bu durum onun mamasına alışmadığı, sevmediği, sindiremediği gibi farklı olumsuz anlamlara işaret edecektir. Bu belirtiler varsa yeni bir mama tercih edilmesinde fayda vardır. Mama seçimi yaparken uzman bir kişiden destek alınması gerekebilir.

Mama tercihinizi N&D tarafından yapmanızın en büyük faydası, mama içeriklerinin uzman veterinerler ile birlikte oluşturulmasıdır. Yani N&D maması satın aldığınız zaman zaten uzman bir kişiden otomatik olarak destek almış oluyorsunuz. Hem de bir yere gitmenize ya da ek ücret ödemeniz gerek kalmıyor!

N&D Kısır Kedi Mama Çeşitleri

N&D mamaları arasından kısır kedi mamaları, adından da anlaşılacağı üzere kısırlaştırılmış kedilere özel olarak üretilmiştir. Kısırlaştırılan bir kedinin vücudunda çeşitli değişimler meydana gelir. Örneğin kediniz artık eskisi kadar hareketli bir şekilde oyun oynamak istemez. Enerji seviyesinde düşüklük vardır. Özellikle de yaşı ileri olan bir kediyse hantallaşma görülebilir. Kısırlaşan kedilerin kilo almaya eğilimli oldukları, iştahlarının açıldığı ve daha çok yedikleri bilinmektedir. N&D mama kedilerinizi kısırlık döneminin getirebileceği sorunlardan korumak adına özel içerikler oluşturmuştur.

N&D kısırlaştırılmış kedi maması diğer kedi maması türlerine göre daha düşük kaloridir. Ancak içinde kedinizin alması gereken esansiyel içerikler bulunur. Kısır kedi maması, kedinizin kilo almasının önüne geçmek için özel olarak hazırlanan düşük enerjili mama türüdür. Kalorisi düşül olmasına karşın mama lezzetlidir.

Kedi mama içeriklerinin kedinizin damak tadına hitap etmesi son derece önemli bir konudur. Kedinizin mamasını yememesi, beğenmemesi halinde ortaya çeşitli sağlık problemlerinin çıkması olasıdır. İştahsızlık, zayıflık bu problemlerin başında gelir. Ayrıca kediniz uzun dönemd

N&D Düşük Tahıllı Tavuk ve Narlı Yetişkin Kedi Maması 10 Kg
Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$127,51 $186,37
Vergiler Hariç:$127,51
N&D Düşük Tahıllı Tavuk ve Narlı Yetişkin Kedi Maması 5 Kg
Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$73,51 $106,16
Vergiler Hariç:$73,51
N&D Düşük Tahıllı Tavuklu Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1.5 Kg
Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$33,48 $44,93
Vergiler Hariç:$33,48
N&D Düşük Tahıllı Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 1.5 Kg
Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$33,48 $44,93
Vergiler Hariç:$33,48
N&D Ocean Alabalık Somon ve Karidesli Kedi Konservesi 80 Gr
Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$2,56 $3,24
Vergiler Hariç:$2,56
N&D Ocean Balık ve Portakallı Yetişkin Kedi Maması 5 Kg
Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$90,66 $136,45
Vergiler Hariç:$90,66
N&D Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Yetişkin Kedi Maması 1.5 Kg
Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$33,48 $44,93
Vergiler Hariç:$33,48
N&D Ocean Düşük Tahıllı Morina Balıklı Yetişkin Kedi Maması 5 Kg
Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$73,51 $106,16
Vergiler Hariç:$73,51
N&D Ocean Levrek Mürekkep Balık ve Karidesli Kedi Konservesi 80 Gr
Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$2,56 $3,24
Vergiler Hariç:$2,56
N&D Ocean Levrek Sardalya ve Karidesli Kedi Konservesi 80 Gr
Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$2,56 $3,24
Vergiler Hariç:$2,56
N&D Ocean Morina Balık ve Karidesli Kedi Konservesi 80 Gr
Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$2,56 $3,24
Vergiler Hariç:$2,56
N&D Ocean Morina Balıklı Yavru Kedi Konservesi 80 Gr
Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$2,56 $3,24
Vergiler Hariç:$2,56
N&D Ocean Ringa Balık ve Portakallı Kedi Maması 1.5 Kg
Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$39,49 $53,91
Vergiler Hariç:$39,49
N&D Ocean Ringa Balıklı ve Balkabaklı Tahılsız Kedi Maması 1.5 Kg
Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$45,59 $56,91
Vergiler Hariç:$45,59
N&D Ocean Ringa Balıklı ve Balkabaklı Tahılsız Kedi Maması 5 Kg
Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$105,01 $139,78
Vergiler Hariç:$105,01
N&D Ocean Ton Balıklı ve Karidesli Kedi Konservesi 80 Gr
Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$2,56 $3,24
Vergiler Hariç:$2,56
N&D Prime Balık ve Portakallı Tahılsız Yetişkin Kedi Maması 10 Kg
Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$153,23 $222,98
Vergiler Hariç:$153,23
N&D Prime Domuzlu ve Elmalı Kedi Konservesi 80 Gr
Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$2,56 $3,24
Vergiler Hariç:$2,56
N&D Prime Domuzlu ve Elmalı Tahılsız Yetişkin Kedi Maması 10 Kg
Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$163,94 $222,98
Vergiler Hariç:$163,94
N&D Prime Domuzlu ve Elmalı Yetişkin Kedi Maması 1.5 Kg
Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$39,49 $53,91
Vergiler Hariç:$39,49
N&D Prime Domuzlu ve Elmalı Yetişkin Kedi Maması 5 Kg
Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$100,29 $136,45
Vergiler Hariç:$100,29
N&D Prime Kuzu Etli ve Yaban Mersinli Kedi Konservesi 80 Gr
Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$2,56 $3,24
Vergiler Hariç:$2,56
N&D Prime Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması 1.5 Kg
Yeni Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$53,91
Vergiler Hariç:$53,91
N&D Prime Kuzu Etli Yetişkin Kedi Maması 5 Kg
Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$90,66 $136,45
Vergiler Hariç:$90,66
N&D Prime Tavuk ve Narlı Kedi Konservesi 80 Gr
Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$2,56 $3,24
Vergiler Hariç:$2,56
N&D Prime Tavuk ve Narlı Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1.5 Kg
Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$39,49 $53,91
Vergiler Hariç:$39,49
N&D Prime Tavuk ve Narlı Kısırlaştırılmış Tahılsız Kedi Maması 10 Kg
Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$153,23 $222,98
Vergiler Hariç:$153,23
N&D Prime Tavuk ve Narlı Tahılsız Yavru Kedi Maması 10 Kg
Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$153,23 $222,98
Vergiler Hariç:$153,23
N&D Prime Tavuk ve Narlı Yavru Kedi Konservesi 80 Gr
Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$2,56 $3,24
Vergiler Hariç:$2,56
N&D Prime Tavuk ve Narlı Yavru Kedi Maması 1.5 Kg
Yeni Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$53,91
Vergiler Hariç:$53,91
N&D Prime Tavuk ve Narlı Yavru Kedi Maması 5 Kg
Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$90,66 $136,45
Vergiler Hariç:$90,66
N&D Prime Tavuk ve Narlı Yetişkin Kedi Maması 1.5 Kg
Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$43,88 $53,91
Vergiler Hariç:$43,88
N&D Prime Tavuk ve Narlı Yetişkin Kedi Maması 5 Kg
Stokta yok
Marka: N&D
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$90,66 $136,45
Vergiler Hariç:$90,66
Gösterilen: 1 ile 33 arası, toplam: 33 (1 Sayfa)