Menu
Your Cart

Gifyy Kedi Maması

Gifyy

Gifyy kedi ve köpek mamaları %100 doğal bileşenlerden elde edilen ürünlerle üretilmektedir. Son teknolojiyi takip ederek en sağlıklı mamaları kedi ve köpekler için üreten firmanın özel formülü sayesinde kedi ve köpekler sağlıklı ve düzenli beslenebilir. Hayvanların ihtiyacı olan tüm besleyici değerleri bünyesinde barındırarak gelişim süreçlerinde ihtiyaç duyulan tüm vitamin ve minerallerin alınması sağlanır. Hayvanların sağlıklarını ve hastalıklarla savaşabilme kabiliyetlerini yükselterek vücutlarına direnç katar ve onları obeziteden korur. Mamalarını dengeli ve düzenli şekilde alan hayvanlar sağlıklı tüy, kemik ve beyin gelişimlerini korumuş olur.

Gifyy mama ile hayvanlar beslenme alışkanlığı kazanarak gelişim süreçleri boyunca tüm besin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Taze ve besin değeri yüksek mamalar hayvanların en ihtiyacı olan besinleri içermektedir. Her tür kedi ve köpek için özel olarak üretilen mamalar doğal içerikleri sayesinde gün boyu hareketliliğin artmasına sebep olmaktadır. Hayvanlar gün içinde enerjileri ve aktivitelerini eksiksiz şekilde yapabilmelerine imkan tanır. Böylece hayvanlarda dengeli bir kilo alımı gerçekleşmiş olur.

Mama ile beslenen hayvanların tüy gelişimleri parlak ve canlı olmaktadır. Dengeli ve yeteri kadar mama ile beslenen hayvanlar tüm sindirim problemleri ile savaşmış olacaktır. Sindirimden kaynaklı sorunlardan ortaya çıkan dışkılama sorunları da yine mama sayesinde çözüme kavuşmuş olacaktır. Her tür kedi ve köpek için düzenlenmiş mamalar farklı aroma ve tatlarda üretilmektedir. Bu sayede gelişim süreçlerinin hangi aşamasında olursa olsun hayvanlara ihtiyaçları olan tüm besleyici besin değerlerini katmaktadır.

Hayvanlar dengeli ve yeteri kadar mama ile beslenirse, sonuç olarak bağışıklık sistemleri de güçlenmiş olacaktır. Bağışıklık sistemi güçlü hayvanların hastalık riskleri de en aza inmiş olacaktır. İçeriğinde bulunan antioksidanlar sayesinde sağlıklı bir sindirim sistemi oluşturmaya yardımcı olmaktadır. Kedi ve köpek için üretilen mamaların özelliklerinden şu şekilde bahsedilebilir:

·        Kedi ve köpeklerde kemik ve kas gelişimine katkı sağlar,

·        İçeriğinde bulunan proteinler sayesinde ihtiyaç duyulan enerji elde edilmiş olur,

·        Tavuk eti ve diğer et türleri ile vitamin, kalsiyum ve fosfor gibi vücudun dayanıklılığını arttırıcı etmenler içerir,

·        Kemik gelişimi için tüm mineral ihtiyaçlarını karşılar,

·        Sağlıklı kemik ve kıkırdak gelişimi için glukozamin ve kondroitin içerir,

·        En yüksek kalite ve en doğal vitamin bileşenleri sayesinde bağışıklığı güçlendirmeye katkı sağlar,

·        Vücudun dış etmenlere karşı dayanıklılığı artar,

·        Zengin yağ asitleri sayesinde vücudun ihtiyacı olan Omega 3 ve 6 temel yağ asidi ihtiyacı karşılanır,

·        Sinir sistemine katkı sağlar,

·        Vücudun yapısına katkı sağlamasının yanında sağlıklı ve canlı tüy yapısı oluşturur,

·        Hayvanlarda oluşabilecek damar hastalıklarının önüne geçilir,

·        Dengeli beslenme sonucunda diş etlerini korur ve tartar oluşumunu önler.

 

 

 

Gifyy Markasının Tarihi

Gifyy markası uzun yıllardır kaliteden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Özel olarak üretilen mamalar en son teknolojiyi kullanarak piyasaya sunulmaktadır. Markanın uzun yıllardır hayvan severler tarafından tercih edilmesindeki en büyük etmen uygun fiyatlar ile zengin besin maddesi ürünler sunmasıdır. Hayvan severler kedi ve köpeklerine güvenle mamalarını verirken ayrıca hayvanlarının uzun ömürlü olmasına da katkı sağlamış olur. İçeriğindeki kurutulmuş beyaz et ve kırmızı etlerin haricinde aromaları sayesinde hayvanların en sevdiği besinler haline gelmektedir.

Gifyy mama markası hem ülkemizde hem de dünyada birçok evcil hayvan dükkânı ve marketlerde hayvan severler ile buluşmaktadır. Besin değeri yüksek ve birçok açıdan hayvanların sağlığını koruyan mamalar kaliteden ödün vermeden üretilmektedir. Üretimin her aşaması en son teknoloji kullanılarak yapılmaktadır. Hayvanların rahatlıkla tüketebileceği mamalar uzun raf ömürleri ile ilk günkü tazeliğini korumaktadır.

Gifyy kedi mamaları sağlıkları mamalar üretirken hayvanların en çok ihtiyaç duyduğu besinleri bir araya getirmektedir. Yaşı veya yavru olsun tüm hayvan cinsleri için ayrı üretimler yaparak tüm hayvanların besin ihtiyacını karşılayabilmektedir. Kısırlaştırılmış kedi ve köpekler için de ayrı mamalar üreterek sindirimle ilgili sorunların yaşanmasının önüne geçer. Markanın sindirime yardımcı besin değerleri dengeli ve düzenli beslenme sonucunda etkisini kısa süre içinde göstermektedir. Günlük beslenme alışkanlığının kazandırılmasının ardından kediler ve köpekler için dışkılama veya sindirim sorunları ortadan kalkar.

 

Gifyy Kedi Mamaları Çeşitleri

Gifyy mama çeşitleri birçok kedi ve köpek türü için uygundur. Hayvanların türlerine veya ihtiyaç duyabileceği besinlere göre mamalar farklılık gösterebilir. Mamalar yavrular için ayrı şekilde hazırlanmaktadır. Yavruların gelişimin ilk aşamasında ihtiyacı olan tüm vitamin ve mineraller sağlanmış olur. Sağlıklı kedi ve köpekler gelişimlerinin ilk aşamasında dengeli şekilde mama ile beslenmelidir. Bu sebeple kedilerin ve köpeklerin tüm yaşamları boyuna enerji ve gelişim için ihtiyaç duyduğu besinler Gifyy mama içeriğinde bulunmaktadır.

Gifyy kedi mamaları ile beslenen kediler günlük enerji ihtiyaçlarını karşılayarak hareket kabiliyetlerini sınırlandırmaz. Özgürce gün boyu hareket halinde olan kediler sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürmektedir. Kedilerin cinslerine göre hareket kabiliyetlerini optimum düzeyde tutmaya yardımcı mamalar sayesinde fazla kilo alımlarının da önüne geçilmiş olur. Kediler için özel olarak üretilen mamaların besin değeri analizlerinden şu şekilde bahsedilebilir:

·        Ham Protein % 28,00,

·        Ham Yağ % 14,00,

·        Nem % 8,00,

·        Ham Kül % 9,00,

·        Ham Selüloz % 4,50,

·        Kalsiyum % 2,00,

·        Fosfor % 1,00,

·        Sodyum % 0,50 olarak sınıflandırabilir.

 

Gifyy kedi maması besin içerikleri yavru kediler, yetişkin kediler ve yaşlı kediler için farklı olabilmektedir. Her yaş kedinin besin ihtiyacı ve vitamin mineral alımı farklı olduğu için besin değerleri de buna göre değişmektedir. Kedilerin yaşamları boyunca tüm ihtiyaçları tek bir mama ile karşılanarak dengeli ve düzenli beslenme sonucunda sağlıklı bir yaşam sürmelerine imkan tanınır. Kedilerin türlerine göre farklılık gösteren karakterleri sebebiyle yeteri kadar beslenmeme sonunda sinirlilik ve hırçınlık gibi özelliklerde ortadan kalkmış olacaktır. Kediler düzenli ve dengeli beslenerek daha uysal hale getirilebilir.

 

Gifyy Yavru Kedi Mama Çeşitleri

Gifyy yavru kediler için özel üretilmiş mamalar sayesinde gelişimlerinin ilk zamanlarda tüm enerji ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Gelişimi tam ve eksiksiz olan yavru kediler ileriki yaşlarda hastalık kapma risklerinin de önüne geçmiş olacaktır. Besin değeri yüksek mamalar sayesinde vücut direnci artarak dış etmenlere karşı yavru kediler korunmuş olacaktır. Yavru kedilerin tam ve dengeli şekilde bakımını yapmak isteyen hayvan severler mutlaka Gifyy mama çeşitlerinden yavru kediler için özel üretilmiş ürünleri kullanmalıdır.

Gifyy yavru kedi maması günlük enerji ihtiyacı karşılaması yanında zeka gelişimine de katkı sağlar. Her geçen gün biraz daha büyüyen ve gelişen yavru kediler yaşamları boyunca verilen her eğitimi alabilecek ve tuvalet alışkanlıkları kazandırılabilecektir. Özellikle evcil yavru kediler için tuvalet alışkanlığı büyük önem taşıdığından zeka gelişimlerine etki eden mamaların düzenli tüketimi sayesinde bu sorun ortadan kalkmış olacaktır. Kedilerin düzenli ve yeterli beslenmesi ile eğitimler daha kolay hale gelmektedir.

Yavru kediler gelişimlerinin ilk aylarında bolca vitamin ve minerale ihtiyaç duyarlar. Yüksek hareketlilik ve beceri kabiliyetlerini geliştirmek için kullanılacak olan mamalar sayesinde daha mutlu ve sağlıklı bir gelişim süreci izlenebilir. Hayvan severler yavru kedilerin gelişimlerinde günlük tüketim miktarları boyunca düzenli bir beslenme programı hazırlarsa, bu durumda yavru kedilerin ömürleri daha uzun olabilmektedir.

Yavru kedilerin mamaları kolayca tüketebilmeleri için özel olarak üretilen mamalar çiğneyebilecekleri ve rahatlıkla yutabilecekleri formlarda yapılmaktadır. Mamalar özenle hazırlanır ve uzun süren raf ömürleri ile piyasada satışa sunulur. Aromaları ve içeriğindeki yararlı bileşenler sayesinde mamalar yavru kediler için olmazsa olmaz bir özellik taşımaktadır. Kedilerinin bazı sindirim hastalıklarından korumak ve daha rahat eğitim vermek isteyen hayvan severler mutlaka markanın yavru kediler için özel ürettiği mamalardan satın almalıdır.

Gifyy Kısır Kedi Mama Çeşitleri

Gifyy kısır kedi mamaları ile kısırlaştırma işlemi görmüş kedilerin ihtiyaçları olan enerji karşılanmış olur. Kısırlaştırılmış kediler diğer kedilerden daha farklı besin maddelerine ihtiyaç duyabilir. Bu durumda uzmanların tavsiye ettiği Gifyy mama çeşitleri mutlaka kullanılmalıdır. Doğal içerikleri ve aromaları sayesinde kısırlaştırılmış kediler gün boyu hareketli kalarak fazla kilo almaları önlenir.

Gifyy kısırlaştırılmış kedi maması sayesinde idrar yolları ile ilgili tüm sorunların önüne geçilmiş olunur. Kısırlaştırılmış kediler düzenli ve dengeli şekilde kendilerine uygun mamalar ile beslenmeleri sonucunda mesanede taş oluşumu ve dışkılama sorunları görülmez. Kısırlaştırılmış kedilerin yüksek oranda ihtiyaç duyduğu proteinler balık ve tavuk eti ile karşılanmaktadır. Metabolizmalarının düzgün çalışmasına olumlu etkiler sağlayan mamalar ile bağışıklık sistemleri güçlenmektedir. Bağışıklık sistemi güçlenen kedilerin hastalık riskleri de ortadan kalkmaktadır.

 

Gifyy Kedi Maması

Gifyy kedi maması içeriğindeki vitamin ve mineraller ile kedilerin günlük ihtiyaç duyduğu tüm besinleri sağlamaktadır. Kedilerin beslenmelerine tam ve dengeli şekilde katkıları yanında iskelet ve kas sisteminin de gelişmesine imkan tanır. Bağışıklık sistemi güçlü kediler sağlıklı bir tüy ve sağlıklı bir iç yapıya sahip olur. Diğer kedilerden farklı olarak hastalıklara karşı direnci artar ve daha kolay bir şekilde hastalık dönemi geçirirler. Kedilerin ihtiyaç duyduğu vitaminler özenle üretilir ve mamalara ilave edilir. Bu sebeple Gifyy mama içeriğinde bulunan bazı vitamin değerleri şu şekildedir:

·        Vitamin A(E672)12.500 Iu / Kg,

·        Vitamin D(E671)1.000 Iu / Kg,

·        Vitamin C(E301)120 Mg / Kg,

·        Vitamin E(3A700)80 Mg / Kg olarak piyasada satılmaktadır.

Kedilerin ihtiyaç duyduğu vitaminler her pakette farklılık gösterebilir. Bunun sebebi kedilerin yaşamları boyunca ihtiyaç duyduğu besinlerin farklı olmasıdır. Yaşlı ve yavru kedilerin günlük vitamin ihtiyacı birbirlerinden farklıdır. Hareketlilikleri ve türleri ne olursa olsun tüm kedilerin alması gereken besin değerleri özel olarak üretilmektedir.

Gifyy kedi mamaları sayesinde kediler tüm yaşamlarını sağlıklı şekilde geçirmektedir. Kedilerin sağlıklı bir yaşama sahip olması ömürlerini de arttırmaktadır. Bu sebeple uzun ömürlü kediler için mutlaka mama kullanılması şarttır. Kediler için özel üretilen mamalar kedilerin seveceği aromalar ile üretildiği için hazmı ve yemesi kolaydır.

Gifyy kedi maması zengin içerikleri sayesinde özel olarak üretilen paketlerinde muhafaza edilmektedir. 12 ay ilk günkü tazeliğini koruyan mamalar koruyucu ambalajlarda saklanmaktadır. Ambalajların üzerinde hayvan severlerin bilgilenmesi amaçlı tüm detaylar verilmektedir. Bu sayede kedileri için tüm detaylı bilgileri alan hayvan severler gönül rahatlığı ile mamaları hayvanlarına verebilir.

 

Ucuz Gifyy Kedi Mamaları

Gifyy mamaları evcil hayvan dükkanlarında, marketlerde veya internet sitelerinde uygun fiyata hayvan severler ile buluşmaktadır. Hayvan severlerin bütçelerini düşünerek en uygun fiyatlı ve en kaliteli mamaları üreten marka kalitesinden hiçbir zaman ödün vermemektedir. Markanın tüm kedi türleri için özel olarak ürettiği mamalar sinir sistemini ve sindirim sistemini korumaya yardımcı olmaktadır.

Gifyy mama sayesinde dengeli beslenen kediler daha uzun ömürlü olmaktadır. Kedilerin tüm gelişim süreçlerinde ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineraller farklı olduğu için kedi mamaları özel olarak üretilir. Kedilerin ağız yapılarına en uygun formlarda hazırlanan mamalar ile öğütülmesi ve hazmı kolay mamalar sağlıklı bir mide florasını oluşturmaktadır.

Gifyy kedi mamaları özel aromaları ile kedilerin en sevdiği mamalar arasındadır. Kedilerin mama dışında hiçbir besine ihtiyacı kalmaz. Düzenli ve dengeli mama alımı sayesinde kediler ek bir besinle beslenmek zorunda değildir. Günlük alınması gereken besin miktarları hakkında ürün paketlerinde detaylı bilgilendirmeler yapılmaktadır. Kedilerin günlük enerji ihtiyaçlarının tamamını doğal içerikleri sayesinde karşılamaya katkıda bulunan mamalar sayesinde sağlıklı ve dengeli bir gelişim gözlemlenebilir. Kedilerin en sevdiği tavuk ve balık çeşnileri ile katkısız doğal bir şekilde beslenmelerine imkan sağlanır. Tatlandırıcı ve renklendirici içermeyen mamalar ucuz ve uygun fiyata piyasada hayvan severlere sunulmaktadır.

Hayvan severler kedilerinin uzun ömürlü olmasını ve sağlıklı bir yaşam sürebilmelerine imkan tanımak için markanın her kedi türüne özel olarak ürettiği mamalarından kullanmalıdır. Kedilerin dengeli ve düzenli beslenmeleri sonucunda zeka yapıları da artarak gelişimleri tamamlanabilir. Evcil hayvanlarını her türlü hastalık ve dış etmenlerden korumak isteyen kişiler kendi kedilerine en uygun mamayı evcil hayvan dükkanları veya marketlerden temin edebilir. Markanın ucuz ve kaliteli ürünleri sayesinde kediler sağlıklarına kavuşarak uzun bir ömür yaşayabilir.

 

Uygun Fiyatlı Gifyy Kedi Mamaları

Gifyy mamaları piyasanın en uygun fiyatlı kedi mamaları arasındadır. Kediler için özel formüllere göre düzenlenen mamalar zengin içerikleri ve besleyici özelliklerini en uygun fiyata sunmaktadır. Kediler için ihtiyaç duyulan tüm besin maddeleri uzmanlar tarafından özenle seçilir ve mamalar oluşturulur. Üretimin her aşamasında kullanılan son teknoloji sayesinde ilk günkü tazeliğini kaybetmeyen besleyici mamalar üretilmektedir. Piyasada en uygun fiyat garantisi ile satılan mamalar özel ambalajları sayesinde besleyici değerini uzun günler korumaktadır.

Gifyy mama fiyatları piyasada en uygun fiyatlara hayvan severlere sunulmaktadır. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı mamalar kaliteden ödün vermeden üretilmektedir. Mamalar üretimin her aşamasında uzman kontrolünden geçerek test edilmektedir. Son teknoloji ve yeni gelişmeleri takip eden Gifyy kedi maması firması zengin içeriklerini en doğal yollardan elde etmektedir. Piyasada satışı yapılan mamaların besleyici değerleri doğadan elde edilmektedir. Mama içeriğinde bulunan bitkisel takviyeler sayesinde koruyucu ve tatlandırıcı madde içermeyen tamamen doğal mamalar üretilmektedir. Mamaların doğallığı ve besleyici özellikleri sayesinde kediler özgürce yaşamlarını sürdürebilir.

Gifyy kedi maması uzun yıllarıdır birçok hayvan sever tarafından uygun fiyatlı ve kaliteli oluşu sebebi ile güvenle kullanılmaktadır. Markanın uzman ekibi mamaların üretim aşamasında tüm kontrollerini eksiksiz yaparak en kaliteli ve besleyici mamalar oluşturmaktadır. Markanın mamaları ülkemizde ve tüm dünyada en uygun fiyata piyasada satışa sunulmaktadır. Tüm hayvan severlerin güvenle kullandığı mama markası her geçen gün müşteri portföyünü arttırmaktadır.

Gelişen ve büyüyen mama firması piyasanın en kaliteli kedi mamasını üretmektedir. Her geçen gün son teknolojiyi takip ederek gelişimine devam eden kedi maması firması kaliteden asla ödün vermeden üretimlerini gerçekleştirmektedir. Kaliteli ve en çok tercih edilen mamaların üretiminde özel formüller ve bitkisel içerikler kullanılmaktadır. Bu sayede doğal içeriklerde oluşturulmuş mamalar kedilere yaşamları boyunca sağlık katmaktadır. Kedilerinin sağlıklarını ve gelişimlerini önemseyen tüm hayvan severler güvenle markanın kedi maması çeşitlerini kullanmaktadır. Markaya ait kedi maması çeşitleri uzmanlar tarafından da önerilmektedir. Her kedi türü için özel olarak üretilen mamalar ile sağlıklı kediler uzun bir ömre sahip olmaktadır.

Listelenecek bir ürün yok