Menu
Your Cart

EnJoy Premium Kedi Maması

EnJoy Premium

EnJoy Premium markasına ait çeşitli kuru mamalar bulunmaktadır. Mamaların tümünü, tüm ırktaki kedilerin tüketebileceği şekilde üreten bu markanın her bütçeye uygun boyda paketleri bulunmaktadır ve fiyatlar paketin içerisindeki ürünün miktarına göre belirlenmektedir. Kedi ve köpek sahiplerinin çok sık tercih ettiği marka olan EnJoy Premium ürünlerinin tamamı her yaştaki kedinin beslenebileceği biçimde hazırlanmıştır ve yavru kediler için özel bir seçeneği bulunmamasının sebebi de budur. Hem kısırlaştırılmış kedilerin hem de doğurganlığını kaybetmemiş kedilerin tüm besin ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde dengeli değerler ürünler içinde bulunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra ürünlerin içerisinde yer alan çeşitli vitamin ve mineraller de EnJoy Premium mama çeşitlerinin çok daha değerli hale gelmesini sağlamaktadır. Evcil hayvan sahipleri kedi ve köpeklerin herhangi bir ek gıdaya ihtiyaç duymadan bu yiyeceklerden tüm gerekli kaynaklara sahip olmasını sağlayabilmektedir. Böylelikle bir taraftan karnını doyuran kedi ya da köpekler bir yandan da ihtiyacı olan tüm vitaminleri vücuduna katabilmektedir.

Evcil hayvan sahiplerinin çok tercih ettiği markalardan bir tanesi olan EnJoy Premium’a ait mamalar arasında en dikkat çekici ve farklılık yaratanı ise renkli taneciklerden oluşan paketlerdir. İçerisinde kedi ve köpeklerin ilgisini çekmeyi sağlayacak renklerde kuru mama taneleri bulunmaktadır ve böylelikle evcil hayvanın çok daha kolay öğünlerini tamamlamasını sağlamaktadır. Ayrıca renkli kuru mamalar için kullanılan tüm renklendiriciler doğal renklerden elde edilmektedir ve hayvanlara zarar verebilecek her türlü içerikten de kaçınılmaktadır. Hayvanların yediği kuru ve yaş mamalar, gelişimi, büyümesi ve sağlıklı kalabilmesi için büyük bir önem arz etmektedir. Bu nedenle seçim yaparken evcil hayvan sahiplerinin bilinen ve kalitesinden emin olunan bir mamayı tercih etmesi gerekmektedir. EnJoy Premium markasının yıllardan beri verdiği hizmetle ortaya çıkan müşteri memnuniyeti sayesinde kedi ya da köpek sahipleri markanın çeşitli kuru ve yaş mamalarını gönül rahatlığı ile satın almaktadır. Hem internet üzerinden hem de çeşitli marketlerden kolaylıkla satın alınabilen ürünleri ile evcil hayvan sahipleri yıllar boyunca rahatlıkla bu mamaları kullanabilmektedir.

 

EnJoy Premium Markasının Tarihi

EnJoy Premium markası uzun yıllar kedi ve köpek maması üreten bir mama firmasıdır. Bu markaya ait mamaların tümünde ilk yıllardan beri kedi ve köpeklerin sağlığı ön planda tutulmuştur ve bunun için üretim yapılmıştır. Küçük bir üretim ile başlayan EnJoy Premium mama markası yıllar ilerledikçe kalitesi, uygun fiyatı ve içerisinde bulunan farklı vitaminleri sayesinde adını duyurmuştur ve bugün en çok satın alınan kedi ve köpek mamaları markası haline gelmiştir.

Markanın ürettiği birbirinden farklı her kuru ve yaş mamaların içerisinde bulunan besinsel değerler kedilerin kan dolaşımını ve daha pek çok vücut hareketini sağlıklı tutmak için üretilmektedir. Kedilerin tüy ve cilt sağlığı hassasiyetini gözeterek üretilen EnJoy Premium kedi mamaları içerisinde çeşitli amino asitler ve vitaminler bulunmaktadır. Ayrıca 12 ayını doldurmamış kedilerin kemik ve kas gelişimini en iyi şekilde sağlayabilmesi adına içerisinde diğer vitaminleri ve yüksek oranda ham proteini de bulundurmaktadır. Fakat kuru ve yaş mamaların içerisinde kullanılan ham proteinlerin kalitesi de oldukça önemlidir ve EnJoy Premium markasına ait tüm kuru ve yaş kedi ya da köpek mamalarının içerisinde son derece kaliteli doğal proteinler bulunmaktadır.

Hayvan sahipleri tarafından uzun yıllar boyunca sevilerek tercih edilen EnJoy Premium markasının kullandığı renkli kuru mama taneleri ise mamaların daha eğlenceli hale gelmesini sağlayarak farklılık oluşturmuştur. Renkli kuru mama taneleri oluşturan çok sayıda farklı marka bulunsa da içerisindeki vitamin ve mineraller ile birleştiğinde çok daha faydalı bir hale gelmektedir. Bu neden ile evcil hayvan sahipleri bu mamaları pek çok farklı avantaj sayesinde severek tercih etmektedir.

 

EnJoy Premium Kedi Mamaları Çeşitleri

EnJoy Premium markasına ait farklı aromalarda mamalar bulunmaktadır. Evcil hayvan sahibi kişiler mama seçimi yaparken boyuta ve yalnızca aromaya karar vermelidir. Bunun sebebi markaya ait tüm mamaların aynı kalitede ve en yüksek kalitede üretilmesidir. Kedi ve köpek sahipleri, genellikle kısırlaştırılmış kedi ve köpekler, yavru kedi ve köpekler gibi farklı özelliklere göre kuru ve yaş mama seçimi yapsa da markanın en yüksek kalite ve standartlardaki mamaları sayesinde bu detaylı araştırmalara gerek kalmamaktadır.

Her kedi ve köpek ırkının ve her yaştaki kedinin rahatlıkla tüketebileceği seçeneklerde mama üretimi yapan EnJoy Premium mamaların tümünü zararlı besinlerden arındırarak dengeli bir diyet oluşturmuştur. Hayvan sahiplerinin işini büyük ölçüde kolaylaştıran EnJoy Premium kedi ve köpek mamaları sayesinde evcil hayvanlar için en doğru mamaların herkes tarafından rahatlıkla tercih edilebilmesini sağlamaktadır.

EnJoy Premiums kedi maması seçeneklerinin tümü kaliteden ödün vermeden hayvanların en iyi şekilde beslenebilmesi adına uygun fiyatlar ile piyasada satılmaktadır. Büyük market zincirlerinde ve herkesin kolaylık ile ulaşabileceği yerlerde bulunan bu kedi ve köpek maması markasının evcil hayvan sahipleri tarafından satın alınabilen mama çeşitleri şu şekilde sıralanabilmektedir:

·        EnJoy Premium Tavuklu Yetişkin Kuru Kedi Maması,

·        EnJoy Premium Gourme Kuru Kedi Maması,

·        EnJoy Premium Multi Color Kuru Kedi Maması,

·        EnJoy Premium Ciğerli Renkli Taneli Yetişkin Kuru Kedi Maması.

 

EnJoy Premium Yavru Kedi Mama Çeşitleri

EnJoy Premium markasına ait tüm mamalar yavru kedilerin de tüketebileceği şekilde hazırlanmıştır. Bu nedenle yavru kedilerin de yeterli tüm besinleri alabileceği şekilde geliştirilen bu mamalar oldukça fazla ilgi görmektedir. Yavru kedi ve köpekler, doğumdan sonra gelen ilk 12 ay boyunca anne karnındaki gelişimini tamamlamaya devam etmektedir. Bu nedenle kullanılan mamaların içerisinde kemik ve kas gelişimine fayda sağlayacak ham proteinin yüksek oranda yer alması gerekmektedir. Ayrıca yeni doğan ve ilk 12 ayını tamamlamamış olan kediler oyun oynamayı ve hareket etmeyi oldukça severler. Bunun sonucunda yüksek miktarda enerji harcarlar ve kaybettikleri enerji kadar vücutlarına faydalı besinlerden gelen enerjileri almalıdırlar. Bu nedenle yüksek kalitede ham protein içeren kuru mamalar yavrular için oldukça sağlıklı olacaktır. EnJoy Premium mama çeşitlerinin tamamı yetişkin ya da tüm kedi çeşitlerine uygun biçimde üretilmektedir. Bu nedenle kişilerin yeni doğan yavru kediler için de tüm mamaları tercih etmesi mümkündür. Tüm bunların dışında EnJoy Premium yavru kedi maması içerisinde bulunan yüksek mineraller ve vitaminler sayesinde her türlü kedinin sağlıklı ve uzun ömürlü bir hayat geçirmesi sağlanabilmektedir.

Evcil hayvan sahipleri EnJoy Premium markasının ekonomik fiyatlarından dolayı kuru ve yaş mamalarını kedi ya da köpekler için satın almaktadır. Mamaların içerisinde yer alan demir, kalsiyum, magnezyum ve daha farklı yararlı besinler kedi ve köpek sağlığını olumlu yönde etkilemektedir. Yavru kedilerin annesinden aldığı çeşitli vitaminler dışında doğumdan sonra ihtiyaç duyduğu kaynaklar da bulunmaktadır ve EnJoy Premium markasının yüksek kaliteye sahip kuru mamaları sayesinde gerekli tüm ihtiyaçlar yalnızca kuru mama ile sağlanabilmektedir. Ayrıca mamaların içerisinde yer alan her bir besinsel madde gerekli ölçülerde kullanılmaktadır ve bunun sonucunda kedi ya da köpeklerin doğru şekilde diyet uygulaması sağlanmaktadır.

 

EnJoy Premium Kısır Kedi Mama Çeşitleri

EnJoy Premium markasına ait tüm mamalar kısır kedilerin de tüketebileceği şekilde üretilmektedir. Mamalardaki besin değerlerinin dengesi, tüm kedi ırklarının ve tüm yaştaki kedilerin yiyebileceği şekilde formüle edilmiştir. Bu nedenle kısır ya da doğurgan tüm kediler bu mamaları rahatlıkla tüketebilmektedir. EnJoy Premium mama seçeneklerinin tümünde bulunan çeşitli vitaminler ve mineraller kedilerin hangi yaşta ve hangi durumda olursa olsun en sağlıklı şekilde beslenmesini sağlamaktadır.

Tüm bunların yanı sıra mamaların içerisinde bulunan yüksek lif değerleri kısır kedilerin çok daha rahat tuvalete gitmesini sağlamaktadır. Kedi ve köpeklerin tümünde devamlı kuru mama tüketimi sonucunda kabızlık problemi oluşabilmektedir. Bu gibi sorunların ortadan kalkması için kuru mama tüketen kedi ya da köpeklere lifli gıdalar vererek durum çözüme kavuşabilmektedir. Ayrıca bu yalnızca kısırlaştırılmış kediler için geçerli değildir. 12 ayını doldurmamış yavru kedilerden en yaşlı kedilere kadar tüm kedilerin tüketebileceği kuru mamalardır.

Markanın tüm kuru kedi mamaları EnJoy Premium kısırlaştırılmış kedi maması olarak tüketilebilmektedir. Markanın üretimini yaptığı tüm mamalarda esas alınan özellik hayvanların kan dolaşımını hızlandırmak ve bağışıklık sistemini güçlü tutmaktır. Bu nedenle evcil hayvan sahipleri tarafından yapılması gereken tek seçim mamanın boyutu ve aromasıdır.

Renkli taneleri olan mamadan en sade mamaya kadar tüm mamalarının içerisinde bulunan yüksek kalitedeki ham protein kedilerin ömrünün hem daha uzun olmasını hem de son derece sağlıklı olmasını sağlamaktadır. Evcil hayvan sahipleri mama satın alırken içerik kontrolünü mutlaka yapmalıdır ve kedi ya da köpek için en doğru bulunan mama tercih edilmelidir. Tüm evcil hayvan sahipleri EnJoy Premium markasına ait kuru ve yaş mamaları gönül rahatlığı ile satın alarak kullanabilmektedir.

 

EnJoy Premium Kedi Maması

EnJoy Premium markasının kedi mamalarının tümünde çeşitli vitaminler bulunmaktadır. Markanın üretimini yaptığı mamaların içerisinde bulunan A vitamini, B vitamini gibi değerli kedi ya da köpek içi oldukça önemlidir. Satın alınan mamaların içerisinde bulunan değerli mineraller, vitaminler ve kaliteli proteinler ek takviyeye duyulan ihtiyacı azaltmaktadır. Gerekli aşıların tamamının bitirilmesinden sonra kedi ya da köpeklerin takviye gıdaya ihtiyaç duymaması için aldığı mamaların içerisinde gerekli tüm besinsel değerlerin bulunması gerekmektedir.

EnJoy Premium mama çeşitlerinin tümünün içerisinde bulunan vitamin ve mineraller son derece kalitelidir. Mamaların içerisinde bulunan değerli görünen tüm maddelerin kalitesi de oldukça önemlidir. Bu nedenle içerikler bölümünde yazan maddelerin kaliteli olup olmadığına da mutlaka bakılmalıdır. Markanın bilinen ve sevilen bir marka olması bu noktada evcil hayvan sahiplerinin işine büyük ölçüde yarar sağlayacaktır. EnJoy Premiums kedi ya da köpek mamalarının tümü evcil hayvan sahipleri tarafından oldukça sevilmektedir ve çok tercih edilen kuru ve yaş mama markası olarak bilinmektedir. Bu nedenle kişiler yeni bir kuru mama seçimi yaparken EnJoy Premium kedi maması seçenekleri oldukça kaliteli seçeneklerden bir tanesi olacaktır.

Evcil hayvan sahipleri kedilerin yalnızca vitaminli ürünlerle beslenmesini değil aynı zamanda cilt ve tüy sağlığı için gerekli besin kaynaklarını tüketmesini de önemsemektedir. EnJoy Premium markasına ait tüm mama çeşitlerinin içerisinde kedi ve köpeklere özel tüyleri parlatan faydalı ve doğal içerikler bulunmaktadır. Kedilerde ve köpeklerde cilt ve tüy problemlerinin tümü genellikle yaşadıkları ortam ve tükettikleri besinlerle doğrudan ilişki kurmaktadır.

Kedi ya da köpeklerin doğuştan gelen genetik bir rahatsızlığı yok ise bu durumda seçilen mamalar ile ilgili bir problem olabilmektedir. Bu nedenle evcil hayvan sahipleri tüy ve cilt problemlerinin önüne geçebilmek adına en kaliteli evcil hayvan mamalarını satın alarak kedi ya da köpeklere vermelidir. Böylelikle problemlerin önüne büyük ölçüde geçilebilmektedir. Herhangi bir alerjik durumun ya da zarar verici içeriğin fark edilmesi durumunda evcil hayvan sahiplerinin öncelikli olarak mamalarla ilgilenmesi gerekmektedir. EnJoy Premium markasına ait mamaların tümü en üst düzey kontrollerden geçerek piyasadaki yerini aldığından dolayı hayvanlarda herhangi bir probleme yol açması da oldukça düşük bir ihtimaldir.

 

Ucuz EnJoy Premium Kedi Mamaları

EnJoy Premium markasının kuru ya da yaş mama fiyatlarının tümü, en yüksek kalitede mamalar için belirlenebilecek en uygun fiyatlara göre hazırlanmaktadır. Bu nedenle evcil hayvan sahipleri EnJoy Premium mama satın alma konusunda herhangi bir zorluk çekmeden en kaliteli mamalara sahip olabilmektedir. Hem kediler için hem de köpekler için üretilen tüm mamaların fiyatları evcil hayvan sahiplerinin yüksek kalitede içeriklere sahip mamalara kolaylıkla sahip olabilmesi için özenle düzenlenmektedir.

Evcil hayvan sahiplerinin herhangi bir mama satın alımı yaparken fiyatına göre değil içeriğine göre değerlendirme yapması gerekmektedir. Fiyatı diğerlerinden yüksek görünen her mama kaliteli olmayacağı gibi fiyatı uygun olan her kedi ya da köpek maması da kalitesiz olduğu anlamına gelmemektedir. Bu nedenle evcil hayvan sahipleri herhangi bir kedi ya da köpek maması satın alırken öncelikle içeriğe önem göstermelidir. EnJoy Premium kedi ya da köpek mamalarının tamamı fiyatı en uygun tutarak tüketicilerin en yüksek kalitedeki mamaları satın alabileceği şekilde hazırlanmaktadır. Böylelikle evcil hayvan sahipleri mamanın kalitesini kolaylıkla fark ederek sürekli aynı mamalara yönelmektedir ve kedi ya da köpeklerin de sevdiği mamaları tüketmesini sağlamaktadır.

Evcil hayvan sahibi kişiler, kedi ya da köpek maması satın alırken markanın bilinen ve kolay ulaşılabilir olmasına dikkat etmelidir. Bunun sebebi, kuru ya da yaş mamaların içerisinde bulunan ve evcil hayvanları olumlu etkileyecek olan besinsel değerlerin sürekli kullanımda fayda göstermeye başlamasıdır. Kedi ya da köpeklere iyi geldiği gözlemlenen mamaların daha uzun süreli kullanımlarda çok daha başarılı sonuçlar verdiği evcil hayvan sahipleri tarafından bilinen bir gerçektir. Bu nedenle mama seçimi yaparken kişilerin sürekli satın alınabilecek, kolay ulaşılabilecek ve yüksek kaliteli mamalara yönelmesi oldukça doğru bir yol olacaktır. Evcil hayvan sahiplerinin hem evcil hayvan maması satan mağazalarda hem de büyük market zincirlerinde satılan, kolay bulunabilen mamalardan bir tanesi olan EnJoy Premium mamaları tercih etmesi kaliteden ödün vermeden en yüksek hizmeti alması için oldukça iyi bir seçenektir.

 

Uygun Fiyatlı EnJoy Premium Kedi Mamaları

EnJoy Premium kedi mamalarının tamamı kaliteden ödün vermeden tüketicilerin en uygun fiyatlara satın alabileceği şekilde satışa sunulmaktadır. Bu nedenle evcil hayvan sahipleri EnJoy Premium mama çeşitlerinin tümüne en uygun fiyatlarla sahip olabilmektedir. Bir mamanın çok yüksek fiyatlı olması onun en üst düzey kaliteye sahip olması anlamı taşımamaktadır.

Tüm sektörlerde de olduğu gibi kişilerin bütçeleri birbirinden farklılık göstermektedir ve herkesin bütçesine uygun yüksek kaliteye sahip ürünler piyasada rahatlıkla bulunabilmektedir. EnJoy Premium kedi ve köpek mamalarının tümünün içerisinde bulunan vitaminler, mineraller, proteinler ve yağlar son derece kaliteli besin değerleri taşımaktadır ve tüm bunların yanı sıra fiyatlar herkesin ulaşım sağlayabileceği şekilde düzenlenmiştir.

EnJoy Premium kedi maması seçeneklerinin en avantajlı özelliklerinden bir tanesi kilogram ile satın alınabilir olmasıdır. Evcil hayvan sahipleri internet üzerinden ve evcil hayvan maması satan mağazalar üzerinden tercih ettikleri gram ya da kilolarda kolaylıkla evcil hayvan maması alabilmesidir. Böylelikle evcil hayvan sahipleri daima ihtiyaç duyduğu kadar mamaya para vermektedir ve zarardan kaçınmaktadır.

 

Enjoy Premium Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 Kg
Stokta yok
Enjoy Premium Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 Kg İÇİNDEKİLER: İşlenmiş  Hayvansal Protein, Buğday, Mısır, Hayvansal Yağ, Buğ..
$49,92
Vergiler Hariç:$49,92
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)