Menu
Your Cart

Eminent Kedi Maması

Eminent

Eminent kedi ve köpek mamaları büyüme evrelerinin hepsinde kedi ve köpekler için tüm besin ihtiyaçlarını karşılar. Kedi ve köpeklerin yavru, yetişkin ve kısırlaştırılmış olmalarına göre bedensel ihtiyaçları ve fonksiyonları farklı olacağı için Eminent mama markası farklı kategorilerde kedi ve köpekler için en kaliteli mamaları üretmektedir. Kedi ve köpek tüm cinsleri için güvenle kullanılan mamalar büyük oranda bitkisel içeriklerden hazırlanmaktadır. Mamanın içerisindeki bitkisel ürünler gelişimleri için büyük bir önem taşır.

Markaya ait mama türleri farklı gramajlar ile satılmaktadır. Kedi ve köpeklerin ihtiyaçlarına göre beslenmeleri kilolarına göre olmaktadır. Bu sebeple kilolarına göre günlük alabilecekleri miktarlar paket üzerinde detaylı şekilde yazmaktadır. Uzun zamandır kedi ve köpek bakımı yapan kişiler beslenme miktarı konusunda tecrübeli olsa da yeni kedi ve köpek bakımına başlamış kişiler belirlenen miktarlara göre hayvanlarını beslemeleri uzmanlar tarafından önerilmektedir.

Kedi ve köpeklerin bakımları önce beslenme alışkanlıkları ile başlamaktadır. Mama içeriğinde bulunan vitamin ve mineraller vücut direncini arttırmanın yanında kedi ve köpeklere uzun ömür katar. Kediler ve köpeklerin hastalıklara karşı direncinin artmasının yanında mamaların antioksidan özellikleri hastalıklardan bedenlerini korumaktadır. Mama ile beslenen kedi ve köpekler diğer kedi ve köpeklere göre daha hareketli ve daha enerjik olurlar. Hareket eden kedi ve köpeklerde obezite sorunu ortadan kalkar. Bu sebeple düzenli ve dengeli beslenmek büyük önem taşır.

Mama içeriğinde bulunan doğal protein, vitamin ve mineraller sindirim sisteminin korunmasına yardımcı olmaktadır. Bitkisel içerikler ise kolay bir hazım sağlayarak dışkılama sorunlarının önüne geçmektedir. Ayrıca dışkının kötü kokmasını engelleyen bazı bitkisel içerikler mama içerisinde bulunmaktadır. Mamalar son teknoloji ile üretilerek, üretimin her aşamasında uzman kontrolünden geçmektedir. Bu sayede kedi ve köpekler için kullanılan bitkisel içerikler, vitamin ve mineraller tam ihtiyaçları kadar kullanılmaktadır. Kedi ve köpeklerin mamadan başka bir gıdaya ihtiyaçları kalmaz.

Hayvan severler ülkemizde ve dünyada mamalara kolayca erişebilmektedir. Süpermarketlerde, evcil hayvan dükkanlarında ve internet sitelerinde uygun fiyatlı Eminent mama satın alınabilir. Hayvan severler için paket üzerinde tüm besin değerlerinin içeriklerinden bahsedilmektedir. Bu sayede kedi ve köpeklerine ne yedirdiğini bilmek isteyen kişiler detaylı bir inceleme yapabilir. Yavru köpek ve kediler, yetişkin ve kısırlaştırılmış kedilere özel besin içerikleri birbirinden farklı olabilir. Bunun en büyük sebebi gelişim sırasında tüm kedi ve köpek cinslerinin farklı besine ihtiyaç duymasıdır.

Eminent Markasının Tarihi

Eminent markası uzun yılladır kaliteden ödün vermeden kedi ve köpekler için en zengin içerikli mamaları sunmaktadır. Kedi ve köpekler mamaları severek tüketirken sağlıklarını da korumuş olacaktır. Hayvan severlerin uzun yılladır Eminent mama markasını tercih etmesinin iki büyük sebebi hayvanları için sevdikleri aromaları bitkisel ve doğal bileşenler ile sağlamaları ve kaliteden asla ödün vermemeleridir. Markanın kedi ve köpekler için özel olarak formüle ettiği mamalar doğal proteinlerle zenginleştirilerek vücut sağlıklarının dış etmenlerden korumaya yardımcı olmaktadır.

Eminent kedi maması hayvan severler tarafından sıkça tercih edilen ve doğal içerikleri sayesinde güvenle kullanılan bir mama markasıdır. Markanın ilk üretiminden günümüze kadar değişmeyen kalite anlayışı markanın tüm hayvan severler tarafından tercih edilmesine imkan sağlamıştır. Marka üretimleri sırasında her zaman uzmanlar tarafından kontrol altında tutulmaktadır. Kedilerin ve köpeklerin en sevdiği aromaları analiz ederek onlar için en uygun besleyici değere sahip mamalara farklı lezzetler katmaktadır. En seçici kedi ve köpekler bile markanın mamalarını iştahla tüketmektedir.

Marka sektöründe diğer mama firmalarından her zaman en üst konumlardaki yerini koruyama devam etmiştir. Kalite anlayışından hiçbir zaman ödün vermeden en sağlıklı içerikler için daima kedini güncel tutmaktadır. Üretimde en tecrübeli ve alanında uzman kişiler ile çalışmasından dolayı daima kaliteli mamalar üretmektedir. Mamalarında hayvanlara zarar verebilecek hiçbir bileşene yer vermeden en doğal bileşenlerden elde ettiği aroma ve tatları kullanmaktadır. Uzun vade de devamlı ve düzenli mama ile beslenen kedi ve köpekler diğer kedi ve köpeklere göre daha uzun ömürlü olacağı için markanın mamaları hayvan severler tarafından güvenle kullanılmaktadır.

Eminent Kedi Mamaları Çeşitleri

Eminent kedi maması çeşitleri kedilerin ihtiyaç duydukları besin maddelerini alabilmeleri için özel formüllerden üretilmektedir. Uzman kadrosu ve kaliteden ödün vermeyen prensiplerinden dolayı markaya ait kedi maması çeşitleri tüm kedi türleri için uygundur. Yavru, yetişkin veya kısırlaştırılmış kedilerin günlük enerji ihtiyacı ve uzun vadede ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral ve elementler birbirinden farklı olduğu için Eminent mama markası her gelişim süreci için farklı mamalar üretmiştir.

Eminent kedi mamalarının içeriğinde bulunan bazı besin maddeleri şu şekilde sıralanabilir:

·        Kanatlı unu (%27),

·        Mısır,

·        Pirinç,

·        Balık unu,

·        Kümes hayvanları yağı,

·        Buğday tohumu,

·        Buğday,

·        Hidrolize kümes hayvanları karaciğeri,

·        Keten tohumu,

·        Somon yağı (%0,7),

·        Bitkisel lif,

·        MOS (mannanoligosakaritler),

·        FOS (fruktooligosakaritler),

·        Beta-glukanlar,

·        Taurin,

·        Yucca,

·        Kızılcıklar,

·        Yem katkı maddeleri (vitaminler, eser elementler, amino asitler).

Eminent kedi maması içeriklerindeki besin maddeleri ve miktarları kedilerin ihtiyaç duyduğu miktarlara bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Yavru kediler gelişim dönemlerinin ilk aşamalarında bolca enerjiye ihtiyaç duyar. Gelişmekte olan kıkırdak yapıları ve kemik yapıları ileriki yaşlarda daha sağlam olmak için kalsiyum ve benzeri besin değerlerine ihtiyaç duyar. Yavru kedilerin sağlıklı bir iskelet ve kemik yapısına sahip olmaları için düzenli şekilde mama ile beslenmeleri gereklidir.

Yetişkin kedilerde zamanla ihtiyaç duyulan besin maddesi çeşitleri farklılık gösterebilir. Yavruyken gerekli besin maddelerini almadıysa bu durumda gelişimi için daha çok besin maddesine ihtiyaç duyar. Bu yüzden yetişkinler çiftleşme zamanların da ve normal zamanlarda mutlaka mama ile beslenmelidir. Sağlıklı bireyler doğurması için tüm vitamin ve mineral ihtiyacının karşılanması gereklidir. Yetişkin kediler optimum düzeyde enerjiye sahip olmalıdır. Enerjisi optimum düzeyde olan kediler sağlıklı bir şekilde kilo alabilir. Bu sebeple sağlıklı ve düzenli mama ile beslenmeleri sonucunda kiloları yaşlarına oranla normal seviyelerde kalabilir.

Kısırlaştırma işlemi gören kediler yine yetişkin kedilerde olduğu gibi bazı vitamin ve minerale ihtiyaç duyar. Kısırlaştırma işlemlerinin ardından bazı sindirim sorunları ortaya çıkabilir. Bu sorunun önüne geçmek ve sağlıklı bir yapıya sahip olmaları için mutlaka mama ile beslenmeleri gerekmektedir. İhtiyaç duydukları enerji kısırlaştırma işleminden sonra artacağı için içerisindeki besin maddeleri de ihtiyacı olan enerjiyi fazlasıyla karşılamaktadır. En seçici kedilerin bile severek tükettiği mamalar doğal içerikler sayesinde lezzetli hale gelmiştir. Kedilerin sevdikleri lezzetler yüksek oranda doğal bileşenler ile hazırlanarak sindirim, kas, iskelet ve tüy sağlığı için özel olarak üretilmektedir.

 

Eminent Yavru Kedi Mama Çeşitleri

Eminent yavru kedi mamaları sayesinde gelişimlerinin ilk aylarında yavru kedilerin ihtiyaç duyduğu tüm besin ögeleri tek bir mama ile karşılanmış olur. Yavru kedilerin gelişimlerinin ilk aylarında oldukça narin ve hassas bir iskelet sistemine ve sindirim sistemine sahiptir. Bu sebeple yedikleri her besin hayati önem taşır. Eminent mama yavru kedilerin ilk gelişim dönemlerinde tüm ihtiyaçlarını analiz ederek mamalarını üretmektedir.

Anne sütü bu dönemde büyük önem taşır. Yavru kediler doğar doğmaz anne sütü ile beslenmelerine başlamalıdır. Daha sonra yavru kediler için özel olarak üretilen Eminent yavru kedi maması kullanılmalıdır. Anne sütünden sonra aynı şekilde sağlıklı ve tam bir beslenme sağlamaları için mutlaka yavru kedi mamalarından tüketmeleri gereklidir. Yavru kedi mamaları ihtiyaç duydukları tüm besinleri karşılayarak tam bir beslenme sunmaktadır. Anne sütünden sonra yavrular gerektiği gibi beslenmeye devam eder ve gelişimlerinin diğer yıllarında mama ile beslenmeyen kedilere oranla daha uzun ömürlü yaşayabilir.

Yavruların kas ve iskelet sistemleri hızla gelişmeye devam ederken, sağlıklı bir yapıya ve dirençli bir iskelete sahip olmaları için özel üretilen mamalarla beslenmeleri gerekir. Hayvan severler yavruların gelişimlerinde en az anneleri kadar özen göstermektedir. İçeriğinde ne olduğunu bilmediği besinleri yavrulara vermemektedir. Bu sebeple markanın yavru kedi mamalarının paketleri üzerinde tüm besin değerleri hayvan severlerin incelemesi için yazılmıştır. Yavrularına hangi besini vermesi gerektikleri ve besin tabloları içerikleri ile birlikte paket üzerinde bulunmaktadır.

Uzman tavsiyelerine göre yavru kediler ilk önce anne sütü ile beslenmektedir. Anne sütünden yoksun olan kediler için ilk aylarında gelişimlerinin tamamlanması adına markaya ait yavru kedi mamalarını tüketmelidir. Ayrıca mamaların içeriğindeki antioksidan besinler sayesinde yavruların vücutları dirençli hale gelmektedir. Yavrular mamalarını düzenli bir şekilde tüketerek ihtiyaç duyduğu günlük enerjiyi sağlar ve hareketli kalarak sağlam bir vücuda kavuşur.

 

Eminent Kısır Kedi Mama Çeşitleri

Eminent kısırlaştırma işlemi görmüş kediler için özel olarak üretilmiştir. Kısırlaştırma işlemi gören kedilerin diğer kedilere oranla daha fazla enerjiye ihtiyaçları olabilir. Bu sebeple Eminent mama markası üretmiş olduğu özel mamaları ile kedilerin ihtiyaç duyduğu besinleri almasına yardımcı olurken günlük enerji ihtiyaçlarını da karşılamaktadır.

Eminent kısırlaştırılmış kedi maması mamaları sindirim sistemi sorunu yaşayan kediler için oldukça uygundur. İçeriğinde bulunan vitamin ve mineraller sayesinde dışkılama ve mesane sorunlarının önüne geçer. Düzenli bir beslenme sonucunda kısırlaştırma işlemi görmüş kediler hayatlarına sağlıklı bir şekilde devam edebilir. Kısır kedilerin enerji ihtiyaçları bazı dönemlerde artacağı için günlük beslenme programlarında belirlenen miktarlar kadar mama almaları yeterli olacaktır.

Kısırlaştırılmış kedilerde zaman içinde huy değişiklikleri görebilir. Daha sinirli ve agresif olabilirler. İhtiyaçları olan protein takviyeleri sayesinde bu sorun ortadan kalkar. Düşük kalori miktarları sayesinde kediler ihtiyaç duyduğu tüm proteini yeteri kadar alabilecektir. Bu dönemlerde eğitimlerde zor olacağı için kedilerin zihinsel kabiliyetlerini de güçlendiren mama sayesinde kolay bir eğitim kalıcı olmaktadır. Kısır kediler için balıklı, hindili, ciğerli ve tavuklu özel aromalı mamalar üretilmektedir. Mama içeriğindeki tüm besin değerleri tablo halinde paket üzerinde bulunmaktadır.

Kısırlaştırılmış kedilerinin sağlıklarını düşünerek onların neler tüketeceğini en ince ayrıntısına kadar inceleyen hayvan severler, kısırlaştırma işlemi görmüş kedileri için özel düşük kalorili mamalardan tercih etmektedir. Süpermarket veya evcil hayvan dükkanlarından satın alabilecekleri kısırlaştırılmış kedi mamaları sayesinde kedilerin sağlıklarını korumaları yanında uzun ömürlü olmalarını da sağlamaktadırlar.

Eminent Kedi Maması

Eminent kedi maması tüm kediler için uygundur. Kedi türlerinin hepsi için uygun olan kedi maması sadece kedilerin gelişim dönemleri için farklı içeriklerde üretilmektedir. Kediler yavru, yetişkin veya kısırlaştırma işlemi görmüş olmalarına karşın besin ihtiyaçları da birbirinde farklılık göstermektedir. Bu sebeple Eminent mama markası kedilerin gelişim evreleri için özel formüller üreterek mamalarını hazırlamaktadır.

Eminent kedi mamaları kedilerin ağız yapılarına en uygun şekilde üretilmektedir. Kolayca tüketilir ve kolaya hazmedilebilir. Kedilerin severek tüketeceği en sevdiği lezzetlerden oluşan mamalar sayesinde günlük enerji ihtiyacı karşılanır. Daha mutlu ve huzurlu kediler için mutlaka düzeli şekilde mama ile beslenilmesi gereklidir. Kedilerin seveceği aromalar %75 doğal bileşenlerden hazırlanmaktadır. Mama içerisinde bulunan proteinlere ilave olarak bitkisel bazı ögeler bulunmaktadır. Bu bitkisel besinler sindirimi kolaylaştırır, kötü dışkı kokusunu önler ve sağlıklı bir tüy gelişimi sağlar.

Kedilerin tümü için uygun olan kedi mamaları tüm deneysel aşamalardan geçtikten sonra üretilir. Bu sebeple kedileri için en sağlıklı olan mamayı tercih etmek isteyen hayvan severler Eminent kedi maması markasını tercih eder. Kedi mamalarından en sağlıklısı ve en kalitelisi olarak piyasada rahatlıkla bulunabilir. Mama konusunda seçici olan kediler bile markanın %75 oranında doğal proteinler ile zenginleştirilmiş mamalarını severek tüketmektedir. Mama ile düzenli beslenen kediler başka bir ek gıdaya ihtiyaç duymaz.

 

Ucuz Eminent Kedi Mamaları

Eminent ucuz kedi maması çeşitleri internet adreslerinden mama satışı yapan siteler üzerinden veya evcil hayvan dükkanlarından temin edilebilir. Markanın hem ucuz hemde yüksek kaliteli mamaları birçok hayvan sever tarafından sıklıkla tercih edilir. Mamaların farklı gramlardaki paketleri piyasada çok ucuza satılmaktadır. Eminent mama markası uzun yıllardır kalite anlayışından ödün vermeden mamalarını en zengin içerikleri kullanarak hazırlamaktadır. Hayvan severler uzun yıllardır güvenle kullandığı mamalarının içeriğindeki tüm besinler hakkında paket üzerindeki bilgilendirme panoları sayesinde inceleyebilmektedir.

Eminent kedi maması piyasada çok ucuza satıldığı gibi hem hayvan severlerin bütçesini hem de kedilerin sağlıklarını düşünerek üretimlerini gerçekleştirmektedir. Bu sayede hayvanlarının sağlığını koruyan hayvan severler mutlu, kedileri ise sağlıklı bir yaşam sürebilir. Kedilerin tümü için uygun olan mamaları üreten ve üretimde son teknolojiyi kullanan markanın mamaları kedilerin gelişim evreleri için özel olarak üretilir.

Ucuz kedi mamaları fiyatlarının cazip olduğu kadar içeriklerinin de kaliteli olmasına dikkat edilmelidir. Piyasada bulunan bazı mama markaları sadece ucuz fiyat avantajı sunmaktadır. Fakat markanın kedi mamaları hem ucuz fiyat hem de sağlıklı bir beslenme düzeni oluşturmaya imkan sağlamaktadır. Kedilerin tüm besin ihtiyaçlarını tek bir mamada toplayan mama markası hayvan severlerin bütçelerini düşünerek en sağlıklı ve besleyici değeri yüksek mamaları piyasada müşterilerine sunmaktadır.

Uygun Fiyatlı Eminent Kedi Mamaları

Eminent kedi mamaları uygun fiyat garantisinin yanında kediler için en sağlıklı besin maddelerinden üretilmektedir. Kedilerin ihtiyaç duyduğu besin içeriklerini doğal yollardan elde ederek gelişimlerinin her aşamasında sağlıklarını koruyarak sevdikleri tatlar ile beslenmelerine imkân tanır. Kedi sahipleri uzun zamandır kedilerine gönül rahatlığı ile  Eminent mama çeşitlerinden yedirmektedir. Mamanın hayvan severlere sunduğu birçok avantaj sebebiyle tercih edilmesi en büyük etkendir.

Mamanın hayvan severlere sunduğu tek avantaj uygun fiyatlı ve kaliteli bir mama olması değildir. Ayrıca Eminent kedi mamaları kedilere uzun ömür katarak yaşamlarını kaliteli bir şekilde geçirmelerine imkân tanır. Uzun ömürlü kediler kendinden sonraki nesil içinde büyük oranda fayda sağlar. Mama ile beslenen anne kediler yavrularını sağlıkla doğurur ve onları tam bir şekilde besler. Sütü istenen seviyelerde gelen anne kedi yavrularının eksiksiz şekilde besleyerek gelişimlerinin ilk aylarında ihtiyaç duydukları kalsiyum ve daha birçok elementi verir. Anne sütünden sonra yavrular Eminent kedi maması ile beslenerek tam bir koruma ve gelişme sağlamış olur.

Markanın sunduğu birçok avantaj beraberinde uygun fiyatı da getirdiği için hayvan severlerin uzun yıllardır gözü kapalı güvendiği mama markalarından biri haline gelmektedir. Markanın ürettiği tüm mamalar marketlerde ve evcil hayvan dükkanlarında çok uygun fiyata satılmaktadır.

Listelenecek bir ürün yok