Menu
Your Cart

Econature Kedi Maması

Eco Nature

Eco Nature mamaları kedi ve köpekler için uzmanlar tarafından formüle edilmiştir. Kedi ve köpeklerin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak gereksinim duydukları tüm besin değerlerini mama içerisinde barındırmaktadır. Mama ile beslenen kedi ve köpekler düzenli ve tam şekilde bir beslenme sağlamış olacaktır. Mama içerisinde bulunan zengin içerikler %100 doğal bileşenlerden elde edilmektedir. Günlük vitamin ve mineral ihtiyacını karşılayarak kedi ve köpeklere ihtiyaçları olduğu enerjiyi verir.

Eco Nature mama sayesinde kedi ve köpekler tüm gün dilediği gibi hareketlilik sağlayabilir. Gelişimlerinin her aşamasında ihtiyaç duydukları besinleri mama ile alarak sağlıklı bir yaşam sürebilirler. Mama içerisinde tüm besinler katkısız doğal formüllerle üretilmektedir. Kedi ve köpeklerin ihtiyaç duyduğu tüm gıdalar onların en seveceği lezzetler kullanılarak oluşturulur. Bu sayede kedi ve köpekler sevdiği besinleri kolayca hazmedebilir. Sindirim sorunları ve bazı hastalıklara yakalanma oranları mama sayesinde minimum düzeye inmektedir. Mama bedenlerini korurken ayrıca onları dış etmenlere karşı dirençli hale getirir.

Mamaların üretim aşamasında tüm adımlar uzman kontrollerinden geçmektedir. Mamalar birçok analize tabi tutulur ve hayvanların sağlıkları korunmuş olur. Kedi ve köpeklere özel olarak üretilen mamalar tüm kedi ve köpek cinsleri için uygundur. Mamalar gelişimin her aşamasında kedi ve köpeklere ihtiyaç duydukları enerjiyi verir. Kedi ve köpekler mama sayesinde daha sağlıklı ve daha huzurlu bir yaşam sürmektedir. Sindirim sistemi, kas sistemi ve tüy sağlıkları mama sayesinde korunur.

Mamalar kedi ve köpeklerin zorluk çekmeden tüketebileceği özel şekillerde üretilir. Kedi ve köpekler mamalarını zorlanmadan tüketerek sağlıklı bir şekilde beslenmelerini yerine getirir. Dışkılama ve tüm sindirim sorunları için özel bitkisel içeriklerin yanında hayvanlar günlük ihtiyaç duydukları vitamin ve mineraller ile zenginleştirilmiştir. Mama içerisindeki tüm besleyici ürünler %100 doğal bileşenlerden elde edilir. Üretimde en son teknoloji kullanarak hayvanların ihtiyaç duyduğu tüm besinler karşılanmış olur.

Kedi ve köpeklere özel olarak üretilen mama sayesinde başka bir besine ihtiyaç duyulmaz. Mamalarını tüketen kedi ve köpeklere su hariç farklı bir besin verilmesine gerek yoktur. Mamalar özel aromalar ve çeşniler ile kedi ve köpeklerin damak zevkine uygundur. Seçici kedi ve köpekler bile Eo Nature markasına ait mamaları severek tüketmektedir. Kedi ve köpek türlerinin hepsi için uyumlu olan mamalar yavrular, yetişkinler ve yaşlılar için farklı formüllerde üretilmektedir. Bu sayede gelişim sürecinde tüm kedi ve köpeklerin besin ihtiyaçları tam bir şekilde karşılanmış olur.

Tüketmesi ve hazmı kolay mamalar özel paketlerde ilk günkü tazeliğini korumaktadır. Kedi ve köpeklerin en sevdiği lezzetler hiçbir katkı maddesi içermez. Özel olarak üretilen paketler sayesinde katkı maddesi, tatlandırıcı veya renklendirici içermeyen %100 doğal mamalar 12 ay süreyle korunmaktadır. Paketler kuru yerlerde muhafaza edildiğinde uzun süreler kullanılabilir.

 

 

 

 

Eco Nature Markasının Tarihi

Eco Nature markası kedi ve köpekler için uzun yıllardır kalitesinden ödün vermeden üretimlerini gerçekleştirmektedir. Markanın uzun süredir piyasada en iyi kedi ve köpek mamalarının üretilmesinde en büyük etmen kedilerin ve köpeklerin vazgeçemediği lezzetleri doğal bileşenler sayesinde elde etmesidir. Hiçbir katkı maddesine mamalarında yer vermeyen Eco Nature mama markası son teknoloji sayesinde hayvan severlerinde yüzünü güldürmektedir. Sağlıklı ve uzun ömürlü kedi ve köpekler için kalite anlayışından hiçbir zaman ödün vermez. Kedilerin ve köpeklerin bakımlarında ihtiyaç duyulan ve en çok tercih edilen mama markası her geçen gün yeni gelişmeleri takip eder ve hayvanların tüm besin ihtiyaçlarını karşılar.

Eco Nature kedi mamaları uzun yıllardır kaliteden ödün vermeyen üretimler gerçekleştirmektedir. Mama markası kedilerin tüm gelişim süreçlerinde ihtiyaç duydukları besin maddelerini sağlar. Kedilerin ilk gelişimlerinden yetişkin hallerine kadar ve kısırlaştırma işlemlerinde ilk tercih edilen markalardan biri olmaktadır. Kedilerin gelişimleri boyunca ihtiyaç duydukları besin maddeleri birbirinden farklıdır. Bu yüzden mamaların içeriğinde bulunan vitamin ve mineraller de değişmektedir. Yavru kedilerin ilk zamanlarında enerji ihtiyaçları yetişkinlere göre daha fazladır. Yavru kedilerin enerjiye bolca ihtiyaç duyduğu zamanlarda ilk akla gelen Eco natüre markasına ait yavru kedi mamaları olmaktadır.

Kediler günlük enerji ihtiyaçlarını karşılamak için bolca vitamin ve minerale ihtiyaç duyar. Markanın bu sebeple ürettiği tüm mamalar doğal vitamin ve minerallerden oluşmaktadır. İçeriğinde bulunan bitkisel ürünler doğal aromalar ile tatlandırılmıştır. Bu sayede mama konusunda en seçici kediler bile severek mamalarını tüketebilir. Mama içerisinde A, D, E ve daha birçok vitamin bulunmaktadır. Ayrıca Na, Cl, P, K ve Mg mineralleri ile besleyicilik optimum düzeyde sağlanmaktadır.

Mamaların içeriğinde bulunan bileşenler kedilerin tüm sindirim, kas ve cilt sağlığını korumaktadır. Bitkisel doğal formüllerle üretilen mamalar prebiyotikler ile zenginleştirilmiştir. Bu sayede prebiyotikler sağlıklı bir sindirim sistemine sahip olunmasına katkı sağlamaktadır. Ayrıca antioksidan ve oligossakkaritler ile de koruyuculuk özellikleri optimum düzeyde olmaktadır. Kedilerin dış etmen ve hastalıklardan korunması için düzenli ve tam bir şekilde mama ile beslenmesi şarttır. Özellikle yeni doğan yavru kediler sağlıklı bir sindirim sistemi ve gelişimlerinin iler ki aşamalarında hastalık kapma olasılıklarına karşılık mutlaka mama ile düzenli şekilde beslenmelidir.

 

Eco Nature Kedi Mamaları Çeşitleri

Eco Nature kedi mamaları çeşitli aromalardan üretilmektedir. Ürenlerde balık, kırmızı et ve tavuk etinden başka hindi eti de kullanılmaktadır. Protein bakımından zengin ve doğal yollardan elde edilen besinler kedilerin en sevdiği mamalardan olmaktadır. Mama içerisinde bulunan bazı besinler şu şekilde sıralanabilir:

·        İşlenmiş tavuk proteini,

·        İşlenmiş hindi eti proteini,

·        İşlenmiş kırmızı et proteini,

·        İşlenmiş balık proteini,

·        Ciğer aroması,

·        Buğday,

·        Mısır,

·        Balık yağı,

·        Pirinç,

·        Taurin,

·        A-D ve E Vitaminleri,

·        Na,Cl,Ca P,K Mg Mineralleri,

·        Prebiyotik Mannan

·        Oligosakkaritler,

·        Antioksidanlar,

·        Koruyucular içermektedir.

 

Eco Nature mama markası içeriğindeki zengin besin değerleri ile kedileri korurken onlara enerji katar. Tüm bileşenler uzmanlar tarafından incelenerek ve analiz edilerek mamalarda kullanılmaktadır. Kedi ve köpeklerin bakımlarının tam bir şekilde gerçekleşmesi için hayvan severler uzmanlar tarafından analiz edilen kedi mamalarını güvenle kullanmaktadır. Eco Nature kedi mamaları birçok kişi tarafından güvenle evcil hayvanlarına verilmektedir. Ülkemizde ve dünyada hayvan severlerin markaya ait kedi mamalarının kullanmasındaki en büyük etmen doğal içeriklere sahip olmasındandır.

Eco Nature kedi maması hayvan severler tarafından marketlerde, evcil hayvan dükkanlarında veya internet üzerinden güvenle satın alınabilir. Piyasada satılan paketler farklı gramajlarda sunulmaktadır. Böylece hayvan severler ihtiyacı olan kadar mama satın alabilmektedir. Tüm dünyada ve ülkemizde rahatlıkla bulunabilen mamalar kedi ve köpeklerin sağlığı ve uzun ömürlü olmaları için güvenle kullanılabilir.

Kedi mamalarının üretiminde her aşama uzmanlar tarafından özenle kontrol edilmektedir. Üretim aşamalarında mamalar analizlerden geçerek uygunlukları ve besleyici değerlerine bakılmaktadır. Mamaların eksiksiz yapılan analizleri sonucunda ortaya çıkan değerler paketlerin üzerinde belirtilmektedir. Paketler üzerinden belirtilen besin değerlerinin içerikleri ve miktarları hayvan severler tarafından detaylı şekilde incelenebilir.

 

Eco Nature Yavru Kedi Mama Çeşitleri

Eco Nature yavru kedi mamaları kedilerin gelişimlerinin ilk aylarında ihtiyaç duyduğu besin maddelerini karşılamalarına yardımcı olmaktadır. Yavru kediler gelişimlerinin ilk aylarında oldukça fazla enerji ihtiyacı duymaktadır. Bu sebeple hayvan severlerin yavru kedileri düzenli ve dengeli şekilde Eco Nature mama ile beslemesi gereklidir. Yavru kediler için özel olarak formülüze edilmiş mamalar içeriğinde proteinler sayesinde sağlıklı bir gelişim için gerekli bileşenleri barındırmaktadır.

Eco Nature yavru kedi maması ile beslenen kediler sonraki yaşlarda daha az hastalık riski taşımaktadır. Kedilerin metabolizmalarına olumlu katkıları bulunan yavru kedi mamaları dış etmenlere karşı kedileri korumaktadır. Güçlü bir iskelet sistemi ve kas yapısına sahip olacak olan kediler yaralanma ve sakatlanmalara karşı daha dirençli hale gelmiş olacaktır. Yavru kedilerin hareketlilik seviyeleri optimum düzeyde gerçekleştiğinden gerekli enerji ihtiyacı mamalar ile sağlanabilir. Kedilerin sağlıklı ve düzenli çalışan sindirim sistemleri onları sindirimsel bazı sorunlara karşı koruyan bir kalkan görevi görecektir.

Yavru kediler yetişkin ve yaşlılardan daha fazla vitamin ve mineral ihtiyacı duymaktadır. Kıkırdak ve kemikleri yeni yeni gelişim gösterdiğinden bu dönemde alacakları takviyeler hayati önem taşımaktadır. Kedilerin gereksinim duyduğu tüm gıda takviyelerini doğal bileşenler ile sağlayan kedi mamaları sayesinde sağlıklı bir gelişim yaşanmış olacaktır. Kedilerin yavruyken mama ile beslenme ömürlerini uzatarak dirençli ve hareketli kalmalarına imkân tanır. Kediler günlük tüm vitamin ve mineral ihtiyacını tek mamadan alacağı için başka bir besine ihtiyaçları olmaz.

Yavru kedilerin gelişimlerinin ilk aylarında sindirim sistemleri büyük ölçüde hassastır. Bu sebeple tüketeceği her besin hayati önem taşır. Kedilerin sağlıklı besinler tüketmesi sindirim sistemleri sorunları yaşamalarına engel olmaktadır. Antioksidan besin değerine sahip gıdalar gelişimlerinin ilk ayında olmazsa olmazdır. Mamaların içeriğinde bulunan antioksidan ürünler ile sağlıklı bir yapıya ulaşılabilir. Kedilerin sindirim sorunlarının çözülmesi dışkılama ile ilgili sorunlarında önüne geçmiş olacaktır. Kediler için ambalaj üzerinde belirtilen veya uzmanlar tarafından tavsiye edilen dozlar su ile tüketmesi için günlük düzenli olarak verilebilir.

 

Eco Nature Kısır Kedi Mama Çeşitleri

Eco Nature mamalar kısırlaştırma işlemi görmüş kediler için özel formüller ile üretilmektedir. Kısırlaştırma işlemi görmüş kedilerin sindirim sisteminde yaşayabileceği tüm sorunları önlemek amaçlı mama içerisinde vitamin ve mineral takviyeleri bulunmaktadır. Kısırlaştırılmış kediler farklı bir ek gıdaya ihtiyaç duymadan tüm besin ihtiyaçlarını Eco Nature mama ile karşılanmaktadır. Mama kısır kedilerin enerji ihtiyaçlarını yeteri kadar karşılayarak hareketsizlikten oluşabilecek fazla kilo alımının önüne geçilmektedir.

Eco Nature kısırlaştırılmış kedi maması sayesinde kısırlaştırma işlemi gören kediler yeteri kadar enerji alarak eski hareketliliklerine dönebilecektir. Kısır kediler yaşlarının da ileri olması sebebi ile daha az hareket ettiği için obezite sorunu ile daha çok karşılaşmaktadır. Bu sebeple düzenli şekilde beslenmeleri sonucunda yeteri kadar enerji alarak hareketlilikleri optimum düzeyde olabilecektir. Kediler her zamanki gibi fonksiyonlarını yerine getirerek hem obeziteye karşı hem de kas ve kemik gelişimleri için fayda sağlamış olunur.

Kısırlaştırma işlemi gören kediler Eco Nature Kedi Maması sayesinde ihtiyaç duyduğu enerjiye kavuşmaktadır. Enerjilerini besleyici ve doğal formüller ile elde edilen mamalardan alan kediler ayrıca ihtiyaç duydukları mineral ve vitaminleri de almış olur. Gerekli vitamin ve mineralini düzenli şekilde alan kediler hastalıklarla daha iyi savaşabilir. Bu sebeple bazı rahatsızlıkları yaşasalar bile bu durum kısa süre içinde eskiye dönebilmektedir.

Kısırlaştırma işlemi gören kedilerin bazı karakter özellikleri de zamanla değişebilir. İsteksizlik ve tembellik gibi sorunlar görülebilir. Mama sayesinde düzenli beslenme ile tüm bedensel ve zihinsel sorunlar çözülmüş olacaktır. Kedilerin hem bedensel hem de zihinsel gelişimlerine katkı sağlayan mama sağlıklı bir gelişim süreci için mutlaka düzenli ve dengeli bir şekilde kedilere verilmelidir.

Eco Nature Kedi Maması

Eco Nature kedi mamaları farklı aroma ve tatlarda kedilerin en sevdiği lezzetlerle hazırlanmaktadır. Kediler kendileri için özel olarak hazırlanmış mamalar kedilerin ağız yapılarına uygun formlarda üretilmektedir. Kedilerin kolayca tüketeceği mamalar hazımlarını kolaylaştırmaktadır. Kediler farklı aromalarda ve farklı besleyici değere sahip mamaları severek tüketmektedir. Kedilerin en sevdiği hindi, tavuk, ciğer ve balık gibi aromalarla lezzetlendirilen mamalar kedilerin en çok sevdiği besinler haline gelmektedir. Kediler için özel olarak üretilen mamaların aroma ve tatları özel kontroller ve analizler yapılarak üretilmektedir. Yapılan her bir kontrolden sonra üretimin bir diğer aşamasına geçilmekte ve kediler için uygunluğu kanıtlandıktan sonra üretim tamamlanmaktadır.

Eco Nature mama üretiminde tüm aşamalar uzman kontrollerinde gerçekleşmektedir. Denenmiş ve etkinliği kanıtlanmış doğal içerikler kullanılmaktadır. Bu sebeple hayvan severler gönül rahatlığıyla mamaları kedilerine verebilmektedir. Kedilerin gelişim aşamalarında tüm ihtiyaç duydukları besinler tek bir mama içerisinde bulunmaktadır. Mama dışında kedilere sadece su vermek yeterli olacaktır. Mama kabının yanında bir de su kabı konularak kedilerin mamadan sonra su tüketmesi sağlanabilir. Eco Nature kedi mamaları tüm kedilerin en sevdiği besinler kullanılarak oluşturulduğu için eğitim aşamasında kedilerin zihinsel gelişimlerine katkı sağlar ve böylece kedi verilen eğitimi kesin şekilde almış olur.

Eco Nature kedi maması eğitim aşamasındaki kedilerin mutlaka kullanması gereken mamalardandır. Sebebi ise mamanın içeriğinde besleyici bitkisel besinler zihinsel gelişimlerine katkı sağlamasıdır. Kedilerin düzenli tükettikleri mamalar sayesinde tüm gün hareketli kalarak verilen tüm eğitimleri kalıcı olarak algılayabilir. Bedensel sağlığın yanında zihinsel sağlıklarının da korunması ve gelişmesine olanak tanıyan mamalar evcil hayvan dükkanları, marketler ve internet üzerinden sipariş edilebilir. Temin edilen mamaların 12 ay kullanım süresi mevcuttur. Özel ambalajları sayesinde mamalar ilk günkü tazeliğini daima korumaktadır.

 

Ucuz Eco Nature Kedi Mamaları

Eco Nature mamaları piyasada çok ucuza ve uygun fiyata satılmaktadır. Markanın mamaları ucuz fiyatının yanında uzun yıllardır kalitesinden ödün vermeden üretimlerine devam etmektedir. Kedilerin en sevdiği Eco Nature mama sayesinde hayvan severler tam bir bakım sağlamış olacaktır.

Eco Nature kedi maması ile yapılan beslenme programları kedilerin tüm gelişim süreçlerinde ihtiyacı olan besini doğal yollardan almasına yardımcı olur. Mama içerisindeki besin maddeleri doğal içeriklerle zenginleştirilmiştir. Mamaların ucuz fiyatı ve kalitesi ile hayvan severlerin ilk tercih ettiği mamalar haline gelmektedir. Uzun zamandır kalitesinden ödün vermeyen mama markası müşteri memnuniyeti ve kedi sağlığı ile yakından ilgilenerek yeni gelişmeleri takip eder ve üretimlerini buna göre yapar.

 

Uygun Fiyatlı Eco Nature Kedi Mamaları

Eco Nature kedi mamaları evcil hayvan dükkanları, marketler ve internette uygun fiyata satılmaktadır. Hayvan severlerin bütçesini ve kedilerinin sağlıklarını düşünen Eco Nature mama markası uzun yıllardır kalitesinden asla ödün vermemiştir. Kaliteli mamalar üreterek uygun fiyat garantisi vermesinin yanında ülkemizde ve dünyada rahatlıkla erişilebilmektedir. Büyük marketlerde ve evcil hayvan dükkanlarında ayrıca veterinerlerden temin edilecek mamalar kedilerin tüm besin ihtiyaçlarını tek başına karşılamaktadır.

Eco Nature kedi mamaları hayvan severlerin kolayca erişmesi adına en uygun fiyatta piyasaya sunulmaktadır. İçeriğindeki besinler sayesinde kedilerin gelişimleri sırasında hiçbir ek gıdaya ihtiyaç duyulmaz. Uygun fiyatlı mama markası Eco Nature kedi maması kediler için özenle üretilir ve kedilerin kolayca tüketmesi için formlarını titizlikle hazırlar. Kedilerin ağız yapılarına uygun mamalar kolayca tüketilmesine olanak tanır.

Econature Balıklı Yetişkin Kedi Maması 15 kg
Stokta yok
Marka: Econature
Tüm yetişkin ırklar için,günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere kedi beslenme uzmanları tarafından formü..
$43,98 $66,23
Vergiler Hariç:$43,98
Econature Gurme Balıklı Yetişkin Kedi Maması 15 Kg
Stokta yok
Marka: Econature
.teknikDetay li{margin-bottom: 0!important;line-height: 3;padding-left: 10px;text-align:left!important;} .teknikDetay li:nth-child(odd){backg..
$45,44 $66,23
Vergiler Hariç:$45,44
Econature Tavuklu Yavru Kedi Maması 15 kg
Stokta yok
Marka: Econature
Tüm yavru ırklar için günlük beslenme ihtiyaçlarını karşılamak üzere kedi beslenme uzmanları tarafından formüle..
$47,08 $69,56
Vergiler Hariç:$47,08
Econature Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 kg
Stokta yok
Marka: Econature
Econature Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 kg Yetişkin Kediler İçin Tavuk Etli Kuru Mama Tavuklu mama kediniz i&cced..
$46,59
Vergiler Hariç:$46,59
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)