Menu
Your Cart

Cat Chow Kedi Maması

Cat Chow

Cat Chow kedi mamaları içeriğindeki %100 doğal bileşenler sayesinde kedilerin ve köpeklerin günlük ihtiyaç duyduğu tüm besinleri karşılamaktadır. Günlük enerjilerini yedikleri besinlerden alabilen kediler Cat Chow mamaları sayesinde sağlıklı bir sindirime kavuşmaktadır. Düzenli ve dengeli bir beslenme sonucunda kedi ve köpeklerle dışkılama gibi sindirimle ilgili sorunların hepsi ortadan kalkmış olacaktır. Uzmanların tavsiye ettiği kedi ve köpek mamaları dünyada ve ülkemizde rahatlıkla erişilebilir yerlerde satılmaktadır. Büyük süpermarket ve evcil hayvan dükkanlarından temin edilebilecek kedi ve köpek mamaları güvenle hayvanlara verilebilir.

Kedi ve köpekler için özel olarak üretilmiş mamaların üretim aşamaları uzman kontrollerinde sağlanmaktadır. Kediler ve köpeklerin ihtiyaç duyduğu tüm besin maddelerini tek bir mamada toplayan markanın mamaları dünya çapında hayvan severler tarafından tavsiye edilmektedir. Hayvanların gelişim aşamalarında ihtiyacını duyabileceği tüm besinler mama içerisinde doğal bileşenlerle harmanlanmış şekilde sunulmaktadır. Uzmanların kontrol ve analizinden geçen mamalar deneylerle kanıtlanarak hiçbir yan etkisi olmadığı ispatlanmaktadır.

Kedilerin ve köpeklerin seveceği lezzetlerden oluşturulan mamalar içeriğindeki doğal aromalar sayesinde optimum düzeyde enerji sağlamaktadır. Kedilerin ve köpeklerin severek tüketeceği mamalar sayesinde kedi ve köpeklerin vücut direnci artar ve hastalıklarla savaşma kabiliyetleri yükselir. Düzenli mama tüketen kedi ve köpekler dışkılama gibi sindirim sorunları yaşamaz. Kedilerin ve köpeklerin sağlıklı bir tüy yapısına ulaşması ve zihinsel olarak gelişmeleri için düzenli olarak mama ile beslenmeleri gerekmektedir.

Markaya ait kedi ve köpek mamaları ihtiyacı duyulan tüm vitamin ve mineralleri bünyesinde bulundurmaktadır. Kedi ve köpekler mama ile beslenmeye devam ettiği süreçte farklı bir ek gıdaya ihtiyaç duymaz. Kedi ve köpeklerin mamalarının yanında sadece su tüketmesi yeterli olacaktır. Uzmanların tavsiyeleri ve paket üzerinde yazan miktarlarda tüketilen mamalar iskelet, sindirim ve kas sisteminin korunmasında ayrıca zihinsel gelişiminde tamamlanmasına katkı sağlar.

Dünyada ve ülkemizde hayvan severler tarafından en çok tercih edilen markanın mamaları kısırlaştırma işlemi gören hayvanların, yavruların ve yetişkinlerin besin ihtiyaçları düşünülerek üretilmektedir. Bu sayede hangi cins kedi ve köpek olursa olsun markaya ait mamalar tüm gelişim dönemlerinde tam bir bakım için gereklidir. Hayvan severlerin rahatlıkla erişebileceği mamalar hem uygun fiyata hem de kaliteli bir şekilde piyasada satılmaktadır.

 

Cat Chow Markasının Tarihi

Cat Chow markası uzun yıllardır ülkemizde ve dünyada varlığını sürdürmeye devam etmektedir. Üretmiş olduğu kedi ve köpek mamaları sayesinde hayvan severlerin tam bir bakım yapabilmesine imkan sunmaktadır. Kedi ve köpeklerin gelişim evrelerinde tüm ihtiyacını duyduğu besinleri tek bir mamada toplayan ve doğal içeriklerle mamaları zenginleştiren markanın üretim aşamalarının hepsi son teknoloji ile sağlanmaktadır. Cat Chow mama üretimleri uzman kontrollerinde yapılırken gerekli tüm analiz ve deneylerden geçmektedir. En sevdikleri hayvan dostlarının sağlıklı bir şekilde beslenmesini isteyen hayvan severler kedi ve köpekleri için özel olarak formülüze edilen mamaları gönül rahatlığı ile kullanmaktadır.

Cat Chow kedi mamaları ilk üretiminden günümüze kadar kalitesinden asla ödün vermemektedir. Kaliteli ve bol besleyici özelliğe sahip mamalarını kedi ve köpeklerin damak zevklerine uygun bir şekilde üretmektedir. En seçici kedi ve köpekler bile markaya ait mamaları severek tüketmektedir. Kedi ve köpeklerin tercih ettiği kırmızı et, balık eti, tavuk eti, hindi eti ve ciğer aromaları sayesinde sağlıklı ve dengeli şekilde beslenerek sevdikleri tatları tüketmektedirler.

 

Cat Chow Kedi Mamaları Çeşitleri

Cat Chow kedi mamaları zengin içeriği ve besleyici özelliklerinin yanında kedilere ihtiyaç duyduğu enerjiyi verebilmek için bitkisel besinleri barındırır. Kediler günlük belirlenen miktarlarda mamalarını yedikten sonra kolayca hazımlarını gerçekleştirebilir. Kedilerin sindirim sistemi ve daha birçok sistemini koruyan ayrıca geliştiren mamalar sayesinde kediler daha uzun ömürlü olabilmektedir. Kedilerinin uzun ömürlü ve daha az hastalık riski ile karşılaşmasını isteyen hayvan severlerin gözü kapalı tercih ettiği Cat Chow mama markası büyük marketlerde ve evcil hayvan dükkanlarından rahatlıkla temin edilebilir.

Cat Chow kedi mamaları idrar yolu sorunları yaşayan kediler için oldukça idealdir. Düzenli beslenme sonucunda kedilerde oluşan idrar yolu sorunları ve mesane ile ilgili sorunlar ortadan kalkmaktadır. Kediler için özel proteinlerle harmanlanmış mamalar sayesinde dengeli bir vitamin ve mineral alımı gerçekleşmiş olur. Kedilerin düzenli şekilde Cat Chow kedi maması ile beslenmesi yağ oranları dengeli şekilde korur ve obeziteyle mücadele eder. Kedilere istediği enerjiyi verir ve böylece hareket eden kedi fazla kilo alımının önüne geçmiş olur.

Mamanın içeriğinde bulunan sebze özleri bağışıklık sisteminin güçlenmesine katkı sağlar. Tatlandırıcı ve renklendirici içermeden kedilerin ihtiyaç duyduğu tüm besini sağlamaktadır. Ispanak, havuç, buğday ve daha birçok bitkisel takviye sayesinde bağışıklık sistemi güçlenen kediler beta-karoten sayesinde direnç kazanmaktadır. Demir, fosfor ve magzenyum gibi birçok vitamin ve minerali içeriğinde bulunduran mamalar kan sağlığının korunmasına yardımcıdır. Destekleyici ve koruyucu içerikler kedilerin hastalıklara yakalanma riskini en aza indirmektedir. Hastalık durumları gözlemlendiğinde diğer kedilere oranla daha hızlı ve düşük düzeyde atlatmalarına yardımcı olmaktadır. Doğal prebiyotik kaynağı olduğu için sindirim sistemine olumlu etkiler sağlar ve içeriğindeki bitkisel ürünler sayesinde hazım sorunları ortadan kalkar.

 

Cat Chow Yavru Kedi Mama Çeşitleri

Cat Chow yavru kedi mamaları kedilerin ilk gelişimlerinde ihtiyacı olan tüm enerjiyi sağlar. Yavru kediler gelişimlerinin ilk evrelerinde oldukça narin ve hareketlidir. Bu sebeple yavru kedilerin kemik ve kıkırdak yapılarına büyük ölçüde destek sağlayan Cat Chow mamaları zengin vitamin ve mineralleri bünyesinde barındırır. Yavru kedilerin gelişimlerinde bakımlarının tam olması hem ömürlerini uzatmakta hem de ilerleyen zamanlarda hastalıklara karşı direncini kuvvetlendirmektedir. Bu sebeple yavru kedi bakımında ilk akla gelen markalardan biri olan Cat Chow yavru kedi maması gönül rahatlığı ile yavrulara verilebilir.

 

Yavru kedilerin gelişmekte olan sindirim sistemleri ve iskelet sistemleri vitamin ve minerale ihtiyaç duyar. Bu sebeple kemiklerini güçlendiren besinler tüketmesi gereklidir. Mamanın içerinde kemik ve kıkırdak yapılarının tam bir şekilde gelişmesine imkan tanıyan doğal bileşenler mevcuttur. Yavru kediler iskelet sistemini geliştirmek için sevdiği mamayı tüketirken ayrıca sindirime de kolayca gerçekleştirmiş olacaktır. Bitkisel içerikler sayesinde hassas olan sindirim sisteminde hazım sorunları veya dışkılama ile ilgili sorunlar oluşmamaktadır.

Mama ile beslenen yavru kediler gelişimlerini tam bir şekilde yerine getirdiği için daha uzun ömürlü olmaktadır. Yaşamları boyunca dış etmenlere karşı daha dayanıklı ve zeka gelişimi daha üst düzeyde olmaktadır. Verilen eğitimi kalıcı şekilde alarak ilerleyen zamanlarda aldıkları bilgileri kaybetmezler. Bu sayede düzenli şekilde mama ile beslenmeleri sonucunda hem beden hem de zeka kabiliyetleri artmış olacaktır. Yavru kediler gelişimlerinin ilk evresinde eksiksiz bir şekilde beslenmesi gerektiği için hayvan severler markaya ait yavru kedi mamalarını güvenle yavru kedilerine sunabilmektedir.

Yavru kediler için özel üretilmiş mamalar özel bileşenler sonucunda analiz edilerek oluşturulmuştur. Paket üzerinde mama hakkında tüm detaylı besin tablosu yer almaktadır. Kedilerine ne yedirdiğini bilmek isteyen hayvan severler paket üzerindeki besin değerlerini inceleyebilir. Uzmanlarında tavsiye ettiği yavru kedi mamalarından biri olan Cat Chow markası sayesinde yavru kedilerin eksiksiz bakımı yapılmış olacaktır.

 

Cat Chow Kısır Kedi Mama Çeşitleri

Cat Chow markası kısır kediler için özel olarak mama üretmektedir. Kısırlaştırma işlemi geçirmiş kedilerin ihtiyaç duyduğu besin maddesi diğer kedilerden farklı olduğundan kısır kedilerin ihtiyaç duyduğu tüm besin maddeleri mama içerisinde doğal bileşenlerle kullanılmıştır. %100 doğal bitkisel içerikler sayesinde gereken kadar vitamin ve mineral alınır ve sindirimle ilgili sorunların önüne geçilmiş olunur. Doğal prebiyotikler hazmı kolaylaştırarak dışkılama sorunlarında önüne geçmektedir. İçeriğinde bulunan bitkisel ürünler dışkının kötü kokmasını önlemektedir.

Cat Chow mama markası uzun yıllardır kalitesinden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Kedilerin en sevdiği mamalardan olan markaya ait kısır kedi mamaları antioksidan özelliğe sahiptir. İçeriğinde bulunan bitkisel ürünler mamaların yaşlanmayı geciktirdiğini ve ömrü uzattığını kanıtlamıştır. Antioksidan ve prebiyotik özelliklere sahip bitkisel ürünler mamalara eklenirken tüm analiz ve kontrollerden geçmektedir. Kısır kedilerin tüm gelişim evrelerinde güvenle kullanılabilecek mamalar son teknoloji ile üretilmiş ve yararları kanıtlanmıştır.

Cat Chow kısırlaştırılmış kedi maması sayesinde deri ve tüy sağlığı korunur ve vücut dirençli bir hale gelir. Vücudun direncini arttıran bitkisel takviyeler sindirimi kolaylaştırır ve tüy sorunun önüne geçer. Kısırlaştırılmış kedilerde oluşabilecek bazı karakter değişiklikleri mama sayesinde ortadan kalkar. Sindirim sistemi ve daha birçok organın korunmasına yardımcı olan mamalar kedilere uzun ömür katar. Tembellik ve hareketsizlik gibi sorunlar yaşayan kediler günlük düzenli şekilde mama ile beslenerek hareketliliğini arttırabilir. Hareketliliği artan kedilerin obez olmasının da önüne geçilmiş olunur.

 

Cat Chow Kedi Maması

Cat Chow kedi maması birçok tür ve aromada üretilmektedir. Kediler için özel olarak üretilen mamalar uzman kontrolünde oluşturulur. Bu sayede kedilerin en sevdiği lezzetler ortaya çıkmaktadır. Kedilerin sevdiği Cat Chow mama içeriğinde bulunan besin maddelerinden şu şekilde bahsedilebilir:

·        Tahıllar,

·        Bitkisel protein ekstraktı,

·        Et ve et türevleri (% 4,00 hindi eti),

·        Yağlar (%0,006 biberiye özü),

·        Sebzeler (% 0,50 havuç, % 0,50 ıspanak, % 0,20 maydonoz, %0,50 hindiba kökü),

·        Sebze türevleri (% 1,00 pancar posası, % 0,05 kolza tohumu),

·        Katkı maddeleri,

·        Mineraller,

·        Maya gibi besinlerden oluşmaktadır.

Besinler kedilerin gelişim evreleri için farklı şekilde üretilmiş olan mamalarda değişebilir. Yavru, yetişkin veya kısırlaştırma işlemi görmüş kediler için besin ihtiyaçları farkı olabileceğinden mamaların da içeriklerinde bazı değişiklikler gözlemlenebilir. Besinlerin besleyici değerleri kedilerin gelişim evrelerinde özenle seçilir ve incelenir. İnceleme sonucunda kedilerin gelişimlerine katkıda bulunabilecek tüm vitamin ve mineraller mama içerisine eklenir. Mamalar üretim aşamasında kontrollerden geçerek uygunluklarına bakılır. Tüm kedi türleri için uygunluğuna karar verildikten sonra piyasada satışa sunulur.

Kedilerin severek tükettiği mamaların içeriğinde bulunan besin maddesi değerlerinden şu şekilde söz edilebilir:

·        Ham protein %38,00,

·        Ham yağ %10,00,

·        Nem %8,50,

·        Ham selüloz %5,50,

·        Kül %8,00,

·        Kalsiyum%1,20,

·        Fosfor %1,10,

·        Vitamin A 14.900 IU/kg,

·        Vitamin D3 1200 IU/kg,

·        Vitamin E(tocopherol) 100 mg/kg,

·        Vitamin C 70 mg/kg,

·        Taurine 1200 mg/kg.

Mamanın besin maddesi değerleri paket içeriğinde bulunan besinlere göre değişkenlik gösterebilir. Cat Chow kedi mamaları kedilerin gelişim evrelerinde ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri içerdiğinden yavru, yetişkin veya kısırlaştırılmış kedilerde vitamin ve mineral takviyeleri farklılık gösterebilir. Kedilerin ihtiyacını duyduğu besin maddeleri günlük düzenli olarak Cat Chow kedi maması verilerek karşılanabilir.

Kedi maması kedilerin uzmanlar tarafından verilen ağırlıkları oranında verilmelidir. Uzun zamandır kedi besleyen kişilerin günlük mama miktarı belirlemesi zor olmayacaktır. Fakat kedi bakımına yeni başlamış kişiler için kedinin günlük ne kadar miktarda mama alacağı bilinmelidir. Paket üzerinde gerekli açıklamalar günlük tavsiye edilen miktarları kedilerin kilolarına göre belirlemektedir. Uzman tarafından tavsiye alınarak miktar belirlenebilir. Genel olarak 2 veya 3 kilo ağırlığa sahip kedilere 30 veya 35 gram günlük mama verilmesi uygundur. Kedinin kilosu 3 veya 4,5 kiloysa bu durumda 55 ve 80 gram arasında verilir. Kedi 4,5 kilonun üzerinde ise ve 6 kiloya yaklaşıyorsa bu durumda günlük mama miktarı 80 veya 100 gram şeklinde olabilir. Gerekli bilgiler uzmanlar tarafından istenebilir veya paket üzerindeki açıklamalar dikkatlice okunabilir.

 

Ucuz Cat Chow Kedi Mamaları

Cat Chow kedi mamaları piyasada kaliteli ve ucuza satılmaktadır. Ucuz ve kalitesinden ödün vermeden mamalarını üretmeye devam eden Cat Chow mama markası sayesinde kedilerin sağlıkları korunurken hayvan severlerinde bütçeleri düşünülmektedir. Kedilerin tüm besin ihtiyacını karşılayan mamalar evcil hayvan dükkanlarında veya büyük süpermarketlerde rahatlıkla bulunabilir. Kedileri için en sağlıklısını ve en hesaplısını tercih eden birçok hayvan sever gönül rahatlığıyla olumlu etkileri kanıtlanmış Cat Chow kedi maması markasını kullanmaktadır.

Kedileri için ince eleyip sık dokuyan hayvan severler ucuz kedi mamasının içeriğinde bulunan besin değerlerine de dikkat etmektedir. Besin değerleri hakkında paket üzerinde detaylı açıklamaları bularak mamanın bitkisel içerikli besin değerlerini gözlemleyebilir. Kedi mamasının doğal içeriklerle zenginleştirilmesi sağlıklarını korur ve onlara uzun bir ömür katar. Sağlıklı bir şekilde kedi bakımlarını eksiksiz yapmak isteyen hayvan severlerin en çok tercih ettiği markanın mamaları dünya ve ülkemizde rahatlıkla erişebilir.

Mamanın ucuz ve içeriğindeki besinlerin kaliteli olması sebebi ile hayvan severler akıllarında bir soru işareti kalmadan kedi bakımlarında mama markasını kullanabilmektedir. Mamanın doğal bileşenleri sayesinde sağlıkları korunan kedi hastalıklara karşı daha dirençli olur ve hastalıkla beraber masrafları arttıran bakım ücretleri ödenmesi gerekmez.

 

Uygun Fiyatlı Cat Chow Kedi Mamaları

Cat Chow uygun fiyatlı kedi mamalarını dünya ve ülkemizde market ve evcil hayvan dükkanlarında hayvan severlere sunmaktadır. Hayvan severler uygun fiyatlı ve besleyici özellik taşıyan markanın kedi mamalarını internet üzerinden de satın alabilir. Bazı sitelerde zaman zaman indirimler ve kampanyalar sayesinde Cat Chow mamaları çok uygun fiyatlara alınabilir.

Cat Chow kedi maması hem doğal içerikler ile üretilmekte hem de uygun fiyatlı bir şekilde piyasada yerini almaktadır. Önce kedilerin sağlığını daha sonra ise hayvan severlerin bütçesini düşünen marka uygun fiyat garantisini müşterisine sunmaktadır. Piyasada bulunan birçok kedi markasından farklı olarak Cat Chow kedi maması markası hem uygun fiyat hem de kaliteli yüksek oranda besleyici özelliğe sahip mama üretimi yapmaktadır. Mamalarına uygun fiyatlar ile sahip olmak isteyen hayvan severler kedilerini sağlıklı bir şekilde besleyerek ömürlerini uzatmaktadır. Sağlıklı ve dengeli beslenen kedilerin farklı hastalıklarla savaşma kabiliyeti yükselir ve hastalık kapmayarak olası bazı masrafların oluşmasına engel olur.

Kedilerin sağlını ve gelişimini uzun yıllardır ürettiği mamalar ile sağlayan Cat Chow markası en uygun kedi mamasını en zengin besin içerikleri ile sunmaktadır. Kedilerin yaşamları boyunca ihtiyacı olan tüm besinleri içeren maddeler tek bir mamada sağlanarak farklı bir besin gereksinimi duyulmaz. Kediler için tam bir beslenme ile başka bir beslenme masrafı yapılmamış olur. Bu sebeple kedi maması marka hem uygun fiyat garantisi hem de zengin içerikleri ile hayvan severler tarafından uzun yıllardır vazgeçilmeyen bir kedi maması olmuştur.

Listelenecek bir ürün yok