Menu
Your Cart

Brekkies Kedi Maması

Brekkies


Brekkies kedi mamaları yüksek kaliteli ve zengin içeriklere sahip olması ile bilinir. Kedilerinizin farklı dönemde ihtiyaçlarının karşılanması için onları Brekkies marka kedi mamaları ile besleyebilirsiniz. Brekkies kedinizin her dönemden ihtiyacının karşılanması için özel olarak üretilmektedir. Sahip olduğu içerikler diğer markalara adeta örnek olacak niteliğe sahiptir. Marka kurulduğu günden bu yana bu içerikler ile diğer markalar arasından öne çıkmayı başarmış, dünyanın farklı yerlerinden tercih edilmeyi hak etmiştir. Brekkies ile beslediğiniz kedilerinizin sağlığını ve mutluluğunu gördüğünüzde siz de Brekkies’e hayranlık duyacaksınız.

Brekkies mama kaliteli bir yaşamın sırrıdır. Besleyici içeriği ile kedileriniz yaşamın kalitesine doyacak. Mama içinde bulunan yüksek protein oranı sayesinde kediniz uzun süre boyunca tokluk yaşayacak. Protein kedinizin kas gelişimi için de son derece önemlidir. Özellikle aşırı kilo problemi olan kedilerin beslenmesinde yüksek protein bulunması önemlidir. Protein kedinizin iştahını dengelerken diğer yandan onun daha fit bir vücuda sahip olmasına yardımcı olur.

Mama içinde yüksek oranda omega 3 ve 6 yağları, lifler, prebiyotikler, l carnitin ve çok daha fazlası bulunur. Mamaların kimisinde tavuk, et, kuzu, ördek gibi farklı aromalar bulunur. Kedilerin damak tadı farklı olduğundan tercih ettikleri aromalar da farkı olabilir. Kedinizin seveceği bir yemeği yemesi için onun seveceği aromayı tercih etmeniz önemlidir. Bazı kediler aromalara karşı duyarsız olabilir. Ancak sabırlı bir şekilde denemeye devam ettiğiniz zaman kedinizin seveceği aromayı bulacağınıza eminiz.

Brekkies kurulduğu günden bu yana yaşlı, kısır, yavru, gelişmekte olan ve aklınıza gelen her dönemden kedilerin sevdiği mamalar üretmektedir. Her kedinin dönemsel olarak ihtiyaçlarının değiştiğini bilimsel çalışmalar ile tespit eden marka, bu çalışmaları ürettiği yüksek kaliteli mamalar ile taçlandırmaktadır. Bu gün dünyanın her yerinden insanların Brekkies marka mama tercih etmesinin nedeni, üretilen bu üstün kalitede mamadır.

Brekkies Markasının Tarihi

Brekkies kurulduğu günden  bu yana sahip olduğu felsefe, vizyon, misyon ile diğer markalara örnek olmuş, bu değerleri ve kalitesi ile ön plana çıkmıştır. Marka ilhamını hayvanların sahip olabilecekleri en yüksek kaliteye sahip olmalarından almaktadır. Kedilerin sağlığını her şeyden ön plana koyan marka, kedilerin sağlığı için her türlü içeriği üretmekte, bu içerikleri de uygun fiyat politikası ile desteklemektedir. Veteriner hekimlerin her gün insanlara bu markayı tavsiye etmesinin nedeni kalitedir.

Brekkies mama zengin çeşitlere sahip olduğundan kediniz için en uygun mama türünü bulmakta zorlanmayacaksınız. Çünkü kuzulu mamadan pirinçli mamaya kadar satın alabileceğiniz çeşitleri gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. Mama çeşitleri arasından seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor. Bu noktalar her kedi için farklı olacağından mama tercihi de kediler için farklı yapılacaktır. Aşağıdaki soruları sormanız mama tercihi yapmanıza yardımcı olacak. Bu sorulardan bazıları şu şekilde sıralanabilir:

·        Kedinizin hareket etme miktarı ne kadar?

·        Kediniz ev içinde mi yaşıyor ev dışında mı?

·        Ev dışında kedinizin bir hayatı var mı?

·        Kedinizin alerjisi ya da hassas olduğu bir besin bulunuyor mu?

·        Kedinizin en sevdiği aroma nedir?

·        Kedinizin yaşı kaç?

·        Kedinizin herhangi bir hastalığı bulunuyor mu?

·        Kedinizin yanında gün boyu olabiliyor musunuz?

·        Kedinizin görüntüsü aşırı kilolu mu, orta mı, zayıf mı?

·        Kediniz kısırlaştırıldı mı? Ya da ileri bir tarihte düşünüyor musunuz?

Bu soruların cevaplarını mümkünse bir kağıda not alın. Daha sonra kediniz için en uygun olacak Brekkies kedi mamasını bulmaya adım atabilirsiniz.

Brekkies  kedi mamalarının üretim süreci için yenilik önemli bir aşamadır. Son teknolojiyi takip eden marka, bu teknoloji ile birlikte gelen araç ve gereçleri kullanmayı ihmal etmemektedir. Bu araç gereç kullanımı sayesinde mamaların kolay bir şekilde ve hızlıca ortaya çıkması mümkün olmaktadır. Brekkies son teknolojiden faydalanarak mama üretim sürecini en başından sonuna kadar başarı ile yürütmektedir.

Brekkies kedi mamalarından yiyen kediler tek bakışta tespit edilebilir. Çünkü bu mamaları yiyen kediler, sağlıklı tüylere sahip olur. Görünümleri canlıdır. Bakışlar canlıdır. Enerjik ve dinamik olurlar. Tüylerinde dökülme yok denecek kadar azdır. Deri sağlığı ön plandadır. Kedilerin hantal olmadığı, aksine yaşam dolu oldukları göze çarpar. Siz de kedilerinizin bu ve diğer sağlıklı özelliklere sahip olmasını istemez misiniz? O halde siz de kedinizi Brekkies ile beslemeye başlayın.

Brekkies Kedi Mamaları Çeşitleri

Brekkies kedi maması çeşitleri ile yeni tanışmış, eski mamasını yeni bir Brekkies ile değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Pek çok evcil hayvan sahibi ne yazık ki kedi maması değişim sürecinin bir ustalık geçirdiğini bilmez. Kedilerin mama değişikliği sürecinde ciddi hastalıklar geçirebileceği bilinmektedir. Kedinizin sağlığını korumak adına bu değişiklik sürecinde bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Brekkies kedi mamasını değiştirmek isteyen kişilere 7 gün kuralarını önermektedir. Bu kurala göre sevimli dostunuza yeni mamasını yüzde 100 oranında yedi günün sonunda vereceksiniz. Her geçen gün yeni mama oranı artarken verdiğiniz eski mama oranı da azalacak. Bu şekilde kedinizin vücudu değişime ayak uydurmuş olacak.

Brekkies mama çeşitleri arasından yetişkin kediler için özel olanlar, onu yaşlılık dönemini sağlıklı bir şekilde geçirmesi için hazırlar. Unutulmamalıdır ki yaşlılık dönemine hazırlık, yaşlılık döneminde yapılmaz. Yetişkinlik döneminde hazırlıkların yapılması son derece önemlidir. Yetişkin kedilerin sindirim sistemleri ve metabolizmaları yavaşlayabilir. Bu nedenle onların bünyelerine özel mamalar tüketmesi gerekir. Ağır mamaların tüketilmesi, zaten yavaş olan sindirim sisteminde çeşitli problemler ortaya çıkmasına neden olabilir.

Brekkies kedi mama çeşitlerinden yetişkinler için özel hazırlanan mamaların tanecik yapılarının yetişkinler için uygun olmasına önem verilir. Yetişkinlerin ve özellikle yaşlı kedilerin dişleri eskisi kadar güçlü olmayabilir. Bu kediler için küçük tanecik yapısına sahip ve daha ıslak mamaların önerildiği bilinmektedir. Brekkies kedi mamalarından yetişkinler için özel hazırlananlar bütün gerekli özellikleri taşımaktadır.

Brekkies kedi maması çeşitleri arasından kendi kediniz için vermeniz gereken türe karar verseniz bile kedinize hangi mamayı verdiğiniz kadar kedinize ne zaman ve nasıl mama verdiğiniz de önemlidir. Beslenme tek taraflı değil, çok yönlü düşünülmelidir. Kedinize en iyi mamayı verseniz bile ne zaman ve nasıl mama vermeniz gerektiğini bilmediğiniz zaman sağlıklı bir beslenmeden bahsetmek mümkün değildir.

Sorunun ne zaman kısmına çok farklı yanıtlar verilebilir. Uzman hekimler hayvanların en çok 3 farklı beslenme yöntemi ile beslendiklerini belirtiyor. Süreli beslenme, süresiz beslenme, öğün beslenme olmak üzere bu türler temel başlıklar altında inceleniyor. Bu beslenme çeşitleri dışında da beslenme yöntemleri bulunsa da hekimler bu beslenme türleri arasından seçim yapılmasını doğru buluyor. Elbette seçim yaparken hayvanların kilosu, yaşam tarzı, ırkı ve cinsiyetine bile dikkat edilmesi gerekiyor.

Kilolu olan hayvanlar için süreli olan beslenme çeşidi uygunken eğer kedinizin kilo problemi yoksa süresiz beslenme yapabilirsiniz. Öğün beslenmesi ile özellikle kilo almada sorun yaşayan kediler için iyi geliyor. Eğer sürekli kedinizin yanında olamayacaksanız süreli beslenme yapmanız söz konusu değildir. Sabah evden işe giden ve akşam gelen kedi sahipleri için süresiz beslenme uygun porsiyonlarda yapılabilir.

Brekkies Yavru Kedi Mama Çeşitleri

Brekkies yavru kedi mama çeşitleri için içerik oluşturulurken kedilerin bağışıklık sistemleri ön planda tutulmuştur. Yavru kedilerin beslenmesinde dikkat edilmesi gereken pek çok önemli nokta bulunsa da özellikle bağışıklık sistemi üzerine düşmek gerekiyor. Bağışıklık sistemlerini annelerinden alan kedilerin, yaşları ilerledikçe kendi bağışıklık sistemlerini kazanmaları şarttır. Ne var ki dışarıdan besin takviyesi almadan kedilerin kendi başlarına bağışıklık kazanmaları söz konusu değildir. Bunun için iyi mama tercihi yapmak gerekir.

Brekkies mama yavru kedinizin bağışıklık sistemini destekler. İçinde bulunan özel besinler onların bağışıklık kazanarak hastalıklara yakalanmalarını engeller. Yavru kediler için alınması gereken bazı mineral ve vitaminler bulunur. Bu besin maddeleri onların ileriki yaşamlarında da huzurlu ve sağlıklı bir yaşam yaşamasını sağlayacaktır. Kedilerin ileri yaşamlarına hazırlanmaları için gerekli besin maddeleri henüz yavru iken almaları gerekir. Yavru dönemlerinde alınmayan besinlerin ilerde alınması iş işten geçtiğinden işe yaramaz.

Brekkies yavru kedi maması tüketen kedilerin ileri yaşamlarında daha sağlıklı, fit, mutlu oldukları tespit edilmiştir. Eğer siz de kedinize iyi bir hayat hediye etmek isterseniz onu yavru olduğu dönemden itibaren düzenli olarak Brekkies ile besleyin. Kediniz size hayatı boyunca minnettar olacak!

Brekkies Kısır Kedi Mama Çeşitleri

Brekkies yalnızca yavru kedilere özel mama üretmekle noktayı koymadı. Brekkies için her durumda olan kediler önem taşıyor. Bu nedenle farklı yaştan, ırktan, türden, dönemden olan kediler için lab ortamında araştırma yapılıyor ve araştırmadan elde edilen sonuçlara göre özel içerikler üretiliyor. Özel çalışma yapılan mama türleri arasında kısır kediler için hazırlanan mamalar da yer alıyor. Kısır kedilerin vücutlarında işlemden sonra bir takım değişiklikler oluşuyor. Bu değişikliklerin beslenme ile desteklenmesi gerekiyor.

Brekkies mama tüketen kısır kedilerin metabolizma sindirim sistemleri hızlanıyor. Hem ileri yaşta hem de kısırlaştırma işleminde sonra kedilerin sistemlerinde yavaşlama problemi ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle kısır kediler kilo almaya yatkın oluyor. Ancak uygun bir mama ile bu durumun üstesinden gelinebiliyor. Brekkies ile beslenen kedilerde kilo problemi asla görünmüyor. İçeriklerin kalitesi onları tok tutuyor ve besliyor.

Brekkies kısırlaştırılmış kedi maması kedinizin yeniden enerjik ve oyuncu olmasını sağlayacak. Kısırlaşan kediler ne yazık ki Brekkies ile beslenmedikleri zaman eskisi kadar oyun oynamak istemiyorlar. Ancak Brekkies tüketen kediler tek bir bakışta anlaşılıyor. Kediler kısırlaştırılmış bile olsa, mama içinde yer alan besinlerin kalitesinden gelen bir enerji söz konusu oluyor. Bu enerji ile kediler dur durak bilmiyor. Yalnızca kısır kediler değil, yavru, gelişme aşamasında, hasta tür fark etmeksizin her kediye özel bir çözüm Brekkies de bulunuyor.

Brekkies Kedi Maması

Brekkies kedi mama türleri arasında tavuklu olanlar özellikle kediler tarafından beğeniliyor. İştah problemi olan kediler için genellikle tavuklu olan kedi mama türlerinin verilmesi öneriliyor. Tavuk içinde bulunan yüksek protein oranı ve düşük kalorisi ile diyet yapan, aşırı kilolu  ya da sağlıklı olmak isteyen kediler için ideal bir besin haline geliyor. Eğer sizin de kediniz yemek yemiyorsa, iştahsızlık problemi varsa ona mutlaka Brekkies mamalarından tavuk aromalı olandan verin.

Brekkies mama türlerinden yalnızca tavuklu olan değil, aslında hepsi iştahta denge sağlar. Az yemesi gereken kediler yüksek protein oranı sayesinde az besin tüketirken, daha çok yemesi gereken kediler ise mamanın yoğun lezzeti sayesinde üstün lezzetten faydalanırlar. Brekkies ile beslenmede düzeni olan, sağlıklı kediler var. Brekkies hem sizi hem de sevimli dostunuzu çok memnun edecek.

Brekkies kedi maması için tercih yaparken mama türünün ev içinde yaşayan mı yoksa dışarı kedileri için mi uygun olup olmadığını kontrol etmenizde fayda var. Ev kediler ile dışarıda yaşayan kedilerin yaşamları çok farklıdır. Ev kedilerinin yaşam alanları çok daha dardır. Bu nedenle hareket edebilecekleri mesafe kısıtlıdır. Bu kedilerin gün içinde yaktıkları kalori miktarı diğer kedilere kıyasla daha azdır. Dışarıda yaşayan kediler ise tüm gün boyunca hareket eder dolayısı ile de kalori harcar. Bu nedenle ev kedileri düşük kalorili mamalar ile beslenebilirken, dışarı kedilerinin yüksek kalorili mamalar ile beslenmesinde bir sakınca yoktur.

Brekkies kedi maması ile beslenen kedilerin tüyleri dökülmez. Özellikle ev içinde yaşayan kedilerin tüyleri çok dökülür. Çünkü bu kediler sıklıkla yapay ışığa maruz kalır ve gün ışığı yok denece kadar az alırlar. Oysa dışarı kedileri sürekli olarak gün ışığına maruz kalırlar. Bu durum onların derilerini daha sağlıklı olmasına dolayısı ile de daha az tüy dökülme problemi ile karşılaşmalarına yol açar.

Ucuz Brekkies Kedi Mamaları

Brekkies kedi mamalarını almak için bir servet ödemek zorunda değilsiniz. Gayet makul fiyatlar ödeyerek de en kaliteli mamaya sahip olabilirsiniz. Markanın kuruluş felsefesinde her kedinin kaliteli beslenmesi vardır. Bu nedenle her bütçeden insanın Brekkies kedi mamalarına ulaşabilmeleri önemlidir. Her bütçeden insan zorlanmadan Brekkies satın alarak kedilerini beslemenin keyfini çıkarabilir.

Brekkies mama doğal içerikleri ile kedinize asla zarar vermez. Mamanın içinde koruyucu madde, kimyasal madde hatta su bile bulunmaz. Yalnızca özel hazırlanan mama içeriği olmasına dikkat edilir. Su demişken, kedinizi özellikle eğer ağırlıklı olarak kuru mama ile besliyorsanız, kedinizin su ihtiyacına dikkat etmeniz gerekir. Kedilerin uzun süre susuz kalmaları halinde ortaya ciddi sağlık problemlerinin çıktığı bilinmektedir. Kedinizin mama kabının yanına her zaman temiz ve taze olan su koymayı unutmayın.

Brekkies kedi mamasını tercih etmeniz yeterli değildir. Mamanın nerede verilmesi gerektiği gibi önemli bir konuda da tercih yapmanız önemlidir. Mama verilen yerin sakin ve gürültüsüz olması gerekir. Kediler mama yedikleri sırada rahatsız edilmekten hoşlanmazlar. BU nedenle yer seçimi önemlidir. Rahatsız oldukları yerde yemek yiyen kediler arasında kaygı bozuklukları ve depresyon gibi belirtiler ortaya çıkabilir. Kedinizin mamasının her zaman yeterli miktarda ve taze olduğundan emin olun. Kediniz bayat mama yemek istemeyecektir.

Uygun Fiyatlı Brekkies Kedi Mamaları

Brekkies kedi maması hem kedinizin sağlığını hem de sizin bütçenizi düşünüyor. Kedilerin sağlıklı olmaları bir yana aynı zamanda evcil hayvan sahiplerinin de fazla ve gereksiz yere harcama yapmamaları mümkün oluyor. Brekkies kedi mamalarını kedilere ikram etmek oldukça kolaydır. Diğer sıradan mamalar ile kıyasla oldukça pratik bir şekilde mama hazırlığını tamamlayabilirsiniz. Zamanı olmayan kişiler için bu mamalar kurtarıcıdır.

Brekkies mama içinde kedi sağlığı düşünülerek sodyum oranı azaltılmıştır. Sodyum oranı diğer mamalarda fazla olsa da Brekkies kedi mamalarında bu içerik zararlı olduğu düşünülerek asgari miktarda tutulmuştur. Fazla tuz kedinizin idrar yollarında tıkanmaya yol açarak probleme neden olabilir. Bu hastalıklar kendini en çok ağrılı idrar, idrarda kan gibi durumlar ile göstermektedir.

Brekkies kedi maması tüketen kedilerinizin sağlığı için endişe etmemeniz gerektiğinden emin olabilirsiniz. Kediler Brekkies ile emin ellerdedir. Veteriner hekimlerin uzmanlığı ışığında hazırlanan mama içerikleri için gerekli olan testlerin hepsi yapılmaktadır.

 

 

Brekkies Complet Yetişkin Kedi Maması 15 Kg
Stokta yok
Marka: Brekkies
Brekkies Complet Yetişkin Kedi Maması 15 Kg Yetişkin kediler için tavuk ve balık Et suyuna batırılmış lezzetli ve çeşitli..
$149,76
Vergiler Hariç:$149,76
Brekkies Complet Yetişkin Kedi Maması 20 Kg
2-3 gün içinde
Marka: Brekkies
Brekkies Complet Yetişkin Kedi Maması 20 Kg   Kedilerin daha sağlıklı beslenmeleri için uzman veteriner hekimler tarafından formüle edilmiştir...
$138,41
Vergiler Hariç:$138,41
Brekkies Delice Meat Tavuklu Bıldırcınlı Mama 20 Kg
Stokta yok
Marka: Brekkies
Brekkies Delice Meat Tavuklu Bıldırcınlı Mama 20 Kg Brekkies Excel Cat Delice Meat özenle seçilmiş tavuk eti, bıldırcın ..
$155,72
Vergiler Hariç:$155,72
Brekkies Delice Meat Tavuklu Bıldırcınlı Sebzeli Mama 1,5 Kg
Stokta yok
Marka: Brekkies
Brekkies Delice Meat Tavuklu Bıldırcınlı Sebzeli Kedi Maması 1,5 Kg Brekkies Excel Cat Delice Meat özenle seçilmiş tavuk..
$24,96
Vergiler Hariç:$24,96
Brekkies Excel Cat Balıklı Yetişkin Kedi Maması 20 Kg
Stokta yok
Marka: Brekkies
Brekkies Excel Cat Balıklı Yetişkin Kedi Maması 20 Kg BREKKIES EXCEL CAT MIX FISH BALIKLI YETİŞKİN KEDİ MAMASI 20 KGİşte somon,ton ..
$169,69
Vergiler Hariç:$169,69
Brekkies Excel Cat Biftekli Karışık Etli Kedi Maması 20 Kg
Stokta yok
Marka: Brekkies
Brekkies Excel Cat Biftekli Karışık Etli Kedi Maması 20 Kg Brekkies Excel Cat Mix Beef kırmızı et, buzağı eti ve sebze lezzetlerine sahip..
$160,71
Vergiler Hariç:$160,71
Brekkies Mix Beef Yetişkin Biftekli Kedi Maması 1.5 Kg
Stokta yok
Marka: Brekkies
Brekkies Excel Mix Beef Biftekli Kedi Maması 1.5 Kg Brekkies Excel Cat Mix Beef kırmızı et, buzağı eti ve sebze lezzetlerine sahip farklı..
$24,96
Vergiler Hariç:$24,96
Brekkies Mix Chicken Yetişkin Kedi Maması 1.5 kg
Stokta yok
Marka: Brekkies
Brekkies Mix Chicken Yetişkin Kedi Maması 1.5 kg Yetişkin kediler için özel üretilmiş tavuklu patatesli yetişkin kedi ma..
$17,94
Vergiler Hariç:$17,94
Brekkies Mix Fish Yetişkin Kedi Maması 1.5 kg
Stokta yok
Marka: Brekkies
Brekkies Mix Fish, Somonlu Ton Balıklı Sebzeli Yetişkin Kedi Maması 1.5 kg Yetişkin kediler için özel üretilmiş, içeriğinde somon balığı,..
$17,94
Vergiler Hariç:$17,94
Brekkies Mix Somonlu Ton Balıklı Yetişkin Kedi Maması 20 kg
Stokta yok
Marka: Brekkies
Brekkies Mix Fish Somonlu Ton Balıklı Yetişkin Kedi Maması 20 kg   Yetişkin kediler için özel üretilmiş, içeriğinde somon balığı, ton balığı ve..
$147,40
Vergiler Hariç:$147,40
Brekkies Mix Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 20 kg
Stokta yok
Marka: Brekkies
Brekkies Mix Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 20 kg Yetişkin kediler için özel üretilmiş, içeriğinde tavuk lezzetini ..
$147,40
Vergiler Hariç:$147,40
Brekkies Sterilised Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1.5 Kg
Stokta yok
Marka: Brekkies
Brekkies Sterilised Kısırlaştırılmış Kedi Maması 1.5 Kg Kısırlaştırılmış kediler için özel üretilmiş kilo alma eğilimine karşı korumak iç..
$26,62
Vergiler Hariç:$26,62
Brekkies Urinary Care Tavuklu Kedi Maması 1,5 Kg
Stokta yok
Marka: Brekkies
Brekkies Bonta Benes Urinary Care Tavuklu Kedi Maması 1,5 Kg   Brekkies Urinary - idrar yolu sağlığını korumak için özel olarak geliştirilmi..
$17,94
Vergiler Hariç:$17,94
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)